Obrázok používateľa CEZ OKNO
Projekt Camelot: Tajemství křišťálové lebky 3

Kerry: V každém z nás je kousek dobrodruha. Sama jsem byla nesmírně zvědavá na „Crystal Boy“ (název pro křišťálovou lebku). Zajímají mne informace i o dalších podobných artefaktech. Ovšem nejvíce by mne zajímalo co je z toho všeho pro vás nejdůležitější?
Bill Homann: Víte, tato křišťálová lebka je pouze jedna velmi malá část velké mozaiky, která se začíná pomalinku skládat dohromady. „Crystal Boy“ je samozřejmě důležitý, ale pro mne je nejpodstatnější složit celý komplex dohromady. Z toho co říkám, je zjevné, že existuje více takových artefaktů, ale nejsem si jist, zda je lidstvo v současné době připravené pochopit tuto hádanku.Kerry: Ale máte k dispozici informace o tom, kde se nachází další podobné objekty?
Bill Homann: Ano, mám k dispozici nějaké inspirace, ale jak jsem již naznačil, nevím, zda je právě v této chvíli ten správný čas otevírat tuto „Pandořinu Skřínku“. Ve hře jsou jisté energie. Člověk, který chce vědomě pracovat s takovým nástrojem, musí disponovat určitou energetickou připraveností.

Kerry: Takže jde o jisté zcela konkrétní energie?
Bill Homann: Ano, tak tomu je. Já s křišťálovou lebkou medituji, ale to je tak všechno co mohu s tímto mocným nástrojem dělat. Někdy jsou i meditace tak silné, že je musím přerušit. Ani já nejsem energeticky připraven pracovat s tímto předmětem. Anna mi ho darovala. Vlastně mne požádala, abych se o křišťálovou lebku postaral.

Kerry: Ale máte přece nějaký plán do budoucnosti?
Bill Homann: Ano, to mám. Byl bych velmi rád, kdybyste mne na některé z mých budoucích cest za křišťálovými lebkami doprovázeli se svým týmem.

Kerry: Tak to je velmi vážná nabídka. Určitě jste se setkali s mnoha lidmi, kteří naopak se snažili k vám připojit. Pokud tedy chcete, abychom vás na vaší budoucí cestě doprovázeli s kamerami, jsme připraveni tak učinit. Byla by to pro nás obrovská výsada. Před nedávnem jsme realizovali rozhovor s velmi zajímavou ženou, která se jmenuje Miriam Delicado. Mluvila o proroctvích a o zcela nových vizích, které nezávisle na sobě přijali domorodci kmene Hopi a dnešní potomci Mayů. Zajímáte se o kmen jménem Hopi?
Bill Homann: Jsem velmi dobrým přítelem člověka, jehož dědeček je starší kmene Hopi a je jedním z mnoha proroků tohoto obdivuhodného indiánského kmene.

Kerry: Výborně.
Bill Homann: Díky tomuto přátelství jsem se setkal s mnoha lidmi kmene Hopi. Věřím tomu, co dělají a věřím v to co říkají. Jsou to mnohdy velmi vážné informace. Především v této době.

Kerry: Ukázal jste jim někdy křišťálovou lebku?
Bill Homann: Ano. Poprvé před rokem. A na posledy před dvěma týdny. Jejich lidé mi předali velmi důležité informace týkající se tohoto předmětu. Ovšem o mnohých z nich nejsem ještě v současné době schopen hovořit.

Kerry: Navštívil jste někdy Sedonu?
Bill Homann: Byl jsem několikrát v Sedoně. Místo kde se nachází, je skutečně zvláštní. Křišťálová lebka zde reaguje vždy velmi podivně. Před určitou dobou jsem zde měl dokonce i přednášku. Nyní mne napadá... viděla jste někdy opravdovou křišťálovou kouli?

Kerry: Ne, ne
Bill Homann: Křišťálová koule je velmi zvláštní věc. Jednu z nejpodivuhodnějších a uměle vyrobených nalezl zhruba před třiceti lety během potápění blízko ostrova Biminy badatel Ray Brown.

Kerry: Slyšela jsem tento příběh. Ano, je neuvěřitelný.
Bill Homann: Základní pointou tohoto příběhu je fakt, že ona křišťálová koule byla nalezena v hloubce pod mořskou hladinou uvnitř jedné z mnoha pyramid, které se nachází na tomto místě. Bohužel příběh má i své dramatické pokračování. Záhy po tomto nálezu všichni dobří přátelé tohoto muže byli za dosud nevyjasněných okolností zabiti. Sám Ray Brown zůstal opuštěný. Nález později předal jednomu ze svých učitelů. Když jsem se s Brownem setkal poprvé, pověděl jsem mu o křišťálové kouli. Domluvili jsme se, že jí příště vezmu sebou. Za nějakou dobu se tak skutečně stalo. Přitom se však stala těžko uvěřitelná věc. Oba dva jsme cítili, jak se oba dva artefakty začaly silným magnetickým proudem energie k sobě přitahovat. Všude jsme vnímali zvýšení energie, radikální zvýšení energie.

Kerry: Četla jsem o této kouli v jedné z knih o bermudském trojúhelníku od Charlese Berlitze, ale je tomu již několik let. Již v tu dobu jsem si říkala, že jde o něco velmi důležitého a mimořádného.
Bill Homann: Křišťálová koule, o které hovoříme, byla vyrobena v pradávných dobách, které jsme v současné době jen stěží schopni určit. Panuje přesvědčení, že jejími tvůrci byli Atlanťané. Poté co jsem měl možnost zažít onu neuvěřitelnou pulsaci energie mezi křišťálovou lebkou a křišťálovou koulí jsem přesvědčen o tom, že oba dva artefakty jsou dílem Atlantské civilizace. Koule je „jin“ a „lebka“ je jang. Patří k sobě. Tvoří dohromady zcela precizní monadický energetický útvar.

Kerry: Je křišťálová lebka a křišťálová koule pouze doménou západního světa anebo existují nějaké artefakty anebo alespoň informace o těchto předmětech na Východě. Mám nyní na mysli Tibet a tak.
Bill Homann: Jste přesvědčen o tom, že ano. Dostaly se dokonce i do Austrálie. Mám na mysli Aborigince, kteří zcela jistě vlastní množství křišťálových lebek. Jsem přesvědčen o tom, že přijde doba, kdy pochopíme skutečný význam těchto artefaktů. Jsem také přesvědčen o tom, že v onu správnou chvíli dojde ke shromáždění těchto podivuhodných energetických nástrojů na jednom místě.

Kerry: Díky za velmi inspirativní rozhovor.

-konec-

Bill Homann: Cesty s krištáľovou lebkou

Maroochydore, Queensland, Austrália, Október 2008

© 2008 Projekt Camelot

© 2008 Bill Homann

© 2008 Translation: Alhambra

Zdroj: Matrix-2001.cz


november 21, 2008 19:08 popoludní

 

 

Top