Obrázok používateľa CEZ OKNO
Pronásledovaní vynálezci volné energie

Lester Hendershot – 28. února 1928 se tento vynálezce dostal na titulní stránky novin se svým bezpalivovým generátorem, za jehož pomoci se podařilo poprvé v historii lidstva přeletět Atlantik bez doplnění paliva. Jeho generátor využíval magnetického pole Země. Údajně měl ve svých 20 letech sen, v němž mu přišel tento nápad, pak ho ale na pár let zapomněl a zabýval se jím až když chtěl svému synovi opravit letadélko na dálkové ovládání.

Krátce po své chvilce slávy byl dle zpráv zasažen 2000V bleskem ze stroje, se kterým pracoval několik let, a to mu údajně způsobilo ochrnutí končetin a patra (tudíž nemohl mluvit), načež zemřel na následky něčeho, co se jevilo být sebevraždou.

Na konci seriálu naleznete nějaké zajímavé podrobnější dokumenty ke stažení :)

John Hutchison – vyrobil baterie na volnou energii a experimentoval s antigravitačními zařízeními dle Teslových objevů. Na jeho laboratoř bylo provedeno několik zátahů policejních jednotek a vládních úředníků v letech 1978, 89 a 2000.

Eugene Mallove – inženýr z MIT a Harvardu, redaktor magazínu Infinite Energy, zabývající se teoretickou i praktickou částí vývoje nových technologií. V roce 2004 byl za nejasných okolností zavražděn.

Adam Trombly – pozván demonstrovat svůj generátor energie využívající magnetické toroidní pole do OSN a Amerického Senátu, podkopán Bushovou administrativou, přístroj zabaven.

John Bedini – vyrobil zařízení na dobíjení baterií, které vyprodukovalo víc energie než spotřebovalo – po veřejné prezentaci r. 1974 kde řekl že je chce nabízet za nízkou cenu, byl napaden ve své laboratoři a přísahal že už se jejich vývoji nebude věnovat.

Dmitrij Petronov – sestra tohoto ruského vynálezce zveřejnila zprávu, že její bratr vynalezl baterii o velikosti krabice od bot a po dobu jednoho roku byl schopen s tímto zařízením zásobovat celou svou domácnost. V ruské vojenské laboratoři předvedl začátkem roku 2009 své zařízení, kde mu doporučili, aby jej vylepšil podle amerického vynálezu, aby tak zajistil delší životnost baterie. V únoru 2010 Dmitrij záhadně zmizel a poté (pravděpodobně) jeho mrtvé tělo bylo nalezeno v řece Volze.

…a seznam by mohl pokračovat dál a dál a dál. Ať už to byly generátory využívající permanentní magnety, rozklad molekul vody na vodík a kyslík, nebo třeba studenou fúzi, nalezneme bezpočet příkladů, kdy někdo tyto vynálezce pronásledoval a měl velkou snahu, aby se informace nedostaly k široké veřejnosti. Asi není potřeba rozmazávat fakt, že kdo má hodně peněz (ála ropný průmysl), má taky hodně vlivu.

A jaká je situace dnes? Odvážní lidé stále v tomto oboru pracují, protože mají vizi planety Země jakožto místa, kde život prosperuje a ne kde se obyvatelé planety navzájem vykořisťují s výmluvou, že to je přirozené a jinak to nejde.
Hodně pozornosti v poslední době získal Íránec Mehran Tavakoli Keshe...

-pokračovanie-


Všetky časti postupne nájdete na tejto adrese.

Jankoš

Zdroj: http://jedno.duchost.cz/

Kdo potřebuje copyright? Jsme Jeden Duch.)


Súvisiace:

Voľná energia
http://www.cez-okno.net/volna-energia


Autori: 
Sekcie: 
júl 13, 2014 02:27 dopoludnia

 

 

Top