Obrázok používateľa CEZ OKNO
Průlomová informace o utajovaných vládních kontaktech s mimozemskou inteligencí (osobní příběh jednoho astronauta) 2

Velmi pozorně sledujeme všechny aktuální a důležité skutečnosti z oblasti alternativních směrů výzkumu. Nemohlo nám tedy samozřejmě ujít poměrně šokující vyjádření známého amerického astronauta dr. Edgara Mitchella, ke kterému došlo 23. července 2008 během krátkého online rozhovoru na stanici „Radio Kerrang“. Mitchell zcela jednoznačně a velmi vážně sdělil, že více jak 60 let některé oficiální vědecké a politické instituce zatajují kontakt s mimozemskou inteligencí. Pro své příznivce jsme připravili další informace na toto téma, které se nám podařilo zjistit. Hned na úvod se sluší poznamenat, že astronaut dr. Edgar Mitchell, jako aktivní člen mise Apollo 14 se stal šestým člověkem, který měl možnost se projít po měsíčním povrchu. Apollo 14 byl třetí pilotovaný projekt s přistáním na Měsíci pod taktovkou NASA.L.B.: Takže si myslíte, že nyní po šedesáti letech jsme konečně připraveni začít věřit tomu, co se snažíte naznačit? Víte jistě velmi dobře, že stále panuje velký skepticismus ohledně možnosti existence nějaké jiné formy inteligentního života ve Vesmíru.
E.M.: Ano, to je velmi dobrá otázka. Jsme sami ve Vesmíru? Samozřejmě věda nebyla schopná doposud dokázat, jestli jsme anebo nejsme. Ale jak víte, velmi dobře postupně pomocí stále dokonalejší technologie zjišťujeme, že množství hvězd v naší galaxii, ale i ve velmi blízké části Vesmíru je obklopeno planetami. U velkého množství takových hvězd pak existuje specifické pásmo vzdálenosti od příslušného slunce, kterému říkáme „zóna podpory života“. Já nemám sebemenší pochybnost o tom, že právě zde v tomto prostředí se na mnoha planetách mohla vyvinout inteligentní forma života. Ovšem stále v těchto kruzích existuje ještě velmi dlouhá cesta k tomu akceptovat, že jsme byli mimozemskou inteligencí navštíveni.

LB.: V současné době jsou citovány informace, že jste se měl zmínit o tom, že NASA měla mít anebo přinejmenším věděla o těchto kontaktech?
E.M.: Hmm. Tak to je absolutně nepravdivé tvrzení.

L.B.: Můžete nám tedy blíže vysvětlit, jak to ve skutečnosti bylo?
E.M.: Jak říkám samozřejmě, že takové informace jsou nepravdivé. Pokud jsem s někým hovořil, tak to byli lidé z vlády anebo vojenští důstojníci, kteří ovšem s NASA nemají zhola nic společného.

L.B.: Děkuji Vám za vysvětlení. Ale viděl jste ty zprávy? Články, které se vyskytují na internetu?
E.M.: Některé z nich jsem viděl. Vždyť mi je různí lidé zasílali přímo do počítače.

L.B.: Je v nich tedy ještě něco co byste chtěl zkorigovat?
E.M.: To bych je musel rozebírat individuálně jeden po druhém. Ovšem v tom společném pohledu tam byly dost nepochopitelné informace týkající se NASA, ale o tom už jsme hovořili.

L.B.: Jedna z citací hovoří o tom, že jste tyto bytosti popsal tak, že mají malou postavu s velkou hlavou s tím, že vypadají velmi, velmi podivně.
E.M.: Ano. Asi mnozí z čtenářů viděli obrazy mimozemských bytostí, pro které se ujal název „malí šediví“. Nemám k dispozici na toto téma žádný přímý důkaz, že tomu tak skutečně je. Vnitřně jsem však přesvědčen, že skutečně vypadají tak, jak říká příběh.

L.B.: Takže to se shoduje poměrně hodně s tím, co vidělo velké množství různých lidí. Pojďme ale dál. Naše technologie není jistě zdaleka tak kvalitní jako jejich. Určitě by to v mnoha lidech mohlo vyvolávat nepříjemné pocity.
E.M.: Kdyby byli nepřátelské povahy, věřím, že bychom to pocítili velmi intenzivně a bolestně. Neexistuje žádný důkaz o tom, že by byli opravdu nepřátelští.

L.B.: Jestliže říkáte, že tu tato inteligence byla a s největší pravděpodobností tu stále je a disponuje podstatně lepší technologií, tak proč nemáme k dispozici nějaké konkrétní faktické důkazy?
E.M.: Ale oni existují. Je zajímavé, že prakticky vždy šlo o pozorování menších objektů a nikoliv nějakých velkých válečných lodí či něčeho podobného. Ve skutečnosti jde o stovky vojenských pilotů a pilotů civilní dopravy, policistů a dalších velmi důvěryhodných osob. Bohužel u těchto důvěryhodných jedinců narážíme na ten problém, že každý z nich je vázán mlčením s celou řadou sankcí včetně vězení. A v těchto případech jde skutečně o objekty, které nemají nic společného s Venuší anebo Marsem.

L.B.: Zmínil jste se o živých bytostech, které byly nalezené v Roswellu. Sdělil Vám někdo co se s nimi nakonec stalo?
E.M.: Také o tom mnoho nevím. Očividně jedna bytost havárii přežila a vím o tom, že po nějakou dobu přežívala v nějakém vojenském zařízení. Nemohu Vám ale říci více protože sám nemám žádné další informace k dispozici.

-pokračování-

© foto NASA

© 2008 dr. Edgar Mitchell

© 2008 Lisa Bonnice

© 2008 Jaroslav Chvátal

Zdroj: Matrix-2001.cz


október 29, 2008 03:05 dopoludnia

 

 

Top