Obrázok používateľa CEZ OKNO
Průlomová informace o utajovaných vládních kontaktech s mimozemskou inteligencí (osobní příběh jednoho astronauta) 3

Velmi pozorně sledujeme všechny aktuální a důležité skutečnosti z oblasti alternativních směrů výzkumu. Nemohlo nám tedy samozřejmě ujít poměrně šokující vyjádření známého amerického astronauta dr. Edgara Mitchella, ke kterému došlo 23. července 2008 během krátkého online rozhovoru na stanici „Radio Kerrang“. Mitchell zcela jednoznačně a velmi vážně sdělil, že více jak 60 let některé oficiální vědecké a politické instituce zatajují kontakt s mimozemskou inteligencí. Pro své příznivce jsme připravili další informace na toto téma, které se nám podařilo zjistit. Hned na úvod se sluší poznamenat, že astronaut dr. Edgar Mitchell, jako aktivní člen mise Apollo 14 se stal šestým člověkem, který měl možnost se projít po měsíčním povrchu. Apollo 14 byl třetí pilotovaný projekt s přistáním na Měsíci pod taktovkou NASA.L.B.: Co si myslíte, že stojí za prohlášením NASA, „že dr. Mitchell je velký Američan, ale my nesdílíme jeho názory“?
E.M.: Pakliže si myslí, že jsem něco přisuzoval této organizaci, anebo cosi od ní odvozoval, tak jistě mohou mít takový názor. A je to pravda, protože nic z toho co jsem prožil anebo co jsem říkal na téma cizí inteligence, se na NASA vůbec nevztahuje.

L.B.: Vy jste byl jediným astronautem, který byl do kosmického programu zařazen na poměrně krátké období.
E.M.: Ano, to je pravda. Bylo to na dobu sedmi let.

L.B.: Podáváte velmi fascinující informace a já jsem opravdu šťastná, že jste ochoten o tom mluvit i když to musí velmi ovlivňovat váš život. Věřím, že se lidstvo dostalo do bodu evoluce, kdy pochopíme, že nejsme sami.
E.M.: V tomto se s vámi naprosto shoduji. Přichází skutečně doba, kdy stále více lidí bude konfrontováno s informacemi o tom, že nejsme ve Vesmíru osamoceni, že nejsme jediným inteligentním druhem, a že Vesmír je o hodně větší skrývající nemnohá tajemství, než jsme si doposud mysleli. To je ve velmi důležitý poznatek.

L.B.: Bohužel už nemáme mnoho času. Chtěl byste zmínit ještě nějaké další myšlenky, o kterých jsme se doposud nezmínili?
E.M.: Lidé by měli pochopit, že naše sluneční soustava není jedinou, která je schopná nést pokročilou formu inteligentního života. Je potřeba, abychom pokračovali v našem výzkumu Vesmíru. V budoucnosti dříve či později budeme muset nalézt jiné místo ve Vesmíru k tomu, abychom jako druh přežili.

Zdroje: http://blog.blogtalkradio.com/2008/07/24/dr-edgar-mitchell-sets-the-reco...

http://www.blogtalkradio.com/shapeshifting/2008/07/24/Apollo-14-astronau...

Jak jsem již zdůraznil i v historii se astronaut Mitchell mnohokrát zmínil o skutečnostech, které jsou blízké fenoménu UFO a realitě mimozemského života v prostředí naší planety. Je zajímavé, že jedním z důležitých informačních zdrojů tohoto astronauta byl dr. Werner von Braun – německý vědec, který byl po II. světové válce převezen do USA, kde po dlouhou dobu aktivně pracoval v prostředí NASA. Byl například stavitelem nosné rakety Saturn V. používané během misí na Měsíc v rámci projektu Apollo.

Během jednoho zajímavého rozhovoru, který byl učiněn 12. září 2007 tuším, že k němu došlo na známém americkém internetovém rádiu „Art Bell“ se Mitchell zmínil o tom, že Wernhera znal docela dobře s tím, že si byli poměrně hodně blízcí. Naznačil, že mu sdělil několik zajímavých informací ohledně tématu UFO, ale diskuze neměly nikdy velkou hloubku. Mnozí z německých vědců, kteří byli deportováni po II. světové válce v rámci „Projektu Paperclipe“ se ve větší či menší míře prý dostali do kontaktu i s případem Roswell.

Mitchell naznačil, že Wernher byl pověřen vyšetřováním tohoto incidentu a to díky jeho znalostem raketové techniky. Prý, ale i z jiných zdrojů dospěl k přesvědčení, že události v Roswellu měly zcela reálný základ související s přítomností cizí technologie.

Mitchell také upozornil na dalšího významného vědce z oblasti amerického raketového programu, který by také aktivní v případě Roswellu, ale trochu z jiného hlediska. Šlo o Roberta Goddarda – otce americké raketové techniky. Přestože Goddard zemřel v roce 1945, existovala zajímavá souvislost mezi Wernherem von Braunem a Goddardem. Ve známé encyklopedii Wikipedia se můžeme dočíst, že „… s novou finanční podporou se Goddard v roce 1930 přestěhoval na své nové pracoviště do Roswellu v Novém Mexiku. Zde pracoval v naprosté izolaci a tajnosti po dobu dvanácti let.

Ukazuje se Wernher von Braun pro nacistické Německo odcizil některé z důležitých Goddardových plánů, které začlenil na počátku třicátých let do výzkumu raket prototypu „A2“ a později i prototypů raket „A4“ a nebo „V-2“, které byly později využity v posledních dvou let II. světové války.

Do jisté míry uvedené skutečnosti potvrdil samotný Wernher von Braun a to v roce 1963, když vzpomínal na historický vývoj raketové techniky. Ve svém vyjádření sdělil, že prototypy raket podle Goddardova plánu se staly skutečně základem pozdějšího vývoje raketové techniky.

-konec-

© 2008 dr. Edgar Mitchell

© 2008 Lisa Bonnice

© 2008 Jaroslav Chvátal

Zdroj: Matrix-2001.cz


november 16, 2008 22:02 popoludní

 

 

Top