12 ROKOV CEZ OKNO, ďakujeme za priazeň a podporu

V najbližších dňoch budeme testovať nový design portálu, ospravedlňte občasnú nedostupnosť (najmä v nočných hodinách), vďaka za porozumenie

     

UPOZORNENIE: Tento článok/podcast/video nechápte ako jednoznačný návod, nenahrádza konzultáciu s odborníkom! Môže vyjadrovať názory, ktoré sa nemusia zhodovať s názormi redakcie. Autor, prevádzkovateľ ani redakcia nenesú žiadnu zodpovednosť za riziko, poškodenie, či ujmu, ktoré by mohli byť považované za priame či nepriame následky použitia informácií uvedených na týchto stránkach.

Obrázok používateľa CEZ OKNO
Psychológ alebo liečiteľ: Ktorý pomôže dieťaťu viac?

S dcérou som bola u psychologičky. Vyšetrenie trvalo dve hodiny, potom mi odborníčka hovorila množstvo vecí. Dala mi rady a úlohy asi na mesiac a spomínala, že zmena potrvá aj pol roka. Všetko sme si mali zapisovať. Týždeň po vyšetrení sme išli k liečiteľke a všetko dokázala zvládnuť za dvadsať minút a nedala nám žiadne úlohy. Hneď povedala diagnózu. Psychologička navrhla na liečenie dieťaťa zdĺhavý postup, liečiteľ to zvládol za pár minút. Ako sa na to pozerá odborník?


Článok nájdete na tejto adrese


Zdroj: lesk.cas.sk

Sekcie: 
Štítky: 
október 26, 2011 20:52 popoludní
 • krát komentár

2 krát komentár

 1. Obrázok používateľa elena
  elenajúl 06, 2014 19:54 popoludní

  Komentár: 

  dobry den ja verim na zazracnu moc liecitelov..zaujimalo by ma ako sa ta pani liecitelka volala.v rodine mame podobny pribeh.dakujem.

 2. Obrázok používateľa Ružena Adamová
  Ružena Adamovánovember 06, 2017 13:20 popoludní

  Komentár: 

  A čo presne je Vašej dcére? To, že liečiteľ určil diagnózu rýchlejšie ešte nemusí nič znamenať. Sestra navštevovala jednu liečitelku ktorá si pýtala veľa peňazí za čaje z obyčajných byliniek alebo za mastičky, ktoré sa dajú zohnať aj lacnejšie :/

 

 

Top