Obrázok používateľa CEZ OKNO
Ptah Mimozemšťan

Dobrá a zlá správa - ktorú chcete počuť prvú? Zlú? OK. Zlá správa je, že niekto napísal, povedzme päť online „expertov“, ktorí sú výreční vo svojich vedomostiach o téme a urobili si na tom živobytie, že vedeli všetko, o čom sa tam hovorí a vy im píšete veľmi milo a inteligentne kvôli nejakej informácii, ale nikdy ste od nich nedostali odpoveď. Alebo ste počuli od jedného hovoriť: „Ja neviem, nikdy som to nevidel.“ A vy hovoríte práve o tej veci, na ktorej majú postavené živobytie. Dobrá správa je, že je veľa chytrých ľudí vo veľkom Éteri, akým je Internet a píšu mi. Kašlime na expertov:)Tento malý príbeh k vám prichádza z jednej významnejšej knihy a od osoby, ktorá je výrazne „neobvyklý lovec“ a prezentuje to ako Dôkaz. Som v rozpakoch, či sem dať mená. Tieto fotografie nie sú z knihy. Bolo objavené, že v Egyptských hieroglyfoch je pred ľudstvom ukrytý mimozemšťan Šedivák. Bol tam dôkaz.

Táto fotografia bola urobená v hrobke filozofa Ptah-Hotepa, ktorý mal veľmi fajn bradu, v Sakkáre, v Egypte. Pochádza z 5. dynastie. Obrázok ukazuje služobníctvo ponúkajúce čosi Ptah-Hotepovi (ktorý sedí za stolom vľavo tejto časti obrázku). Ptah-Hotep slúžil počas vlády Izeziho (2388 do 2356 pred našim letopočtom) ako veštec a radca. Jeho slávne výroky sú v dokumente „Prisse Papyrus“, uloženom v Louvri.

Ako sa ukázalo, niekto Zvonka mi to objasnil. Dostal som peknú fotografiu steny a bolo mi povedané, že Mimozemšťan Šedivák je v skutočnosti váza. Čo znamená, že pribudla ďalšia osoba na mojom zozname „expertov“, ktorí klamú, aby sa knihy predávali.

Zabudol som kto mi to poslal… bolo to pred rokmi... Vďaka!!

Zdroj: © anomalies-unlimited.com

Preklad: Petra Zulu

exkluzívne.cez.okno


Rubriky: 
apríl 28, 2009 00:59 dopoludnia
 • krát komentár

5 krát komentár

 1. Obrázok používateľa MeritEset
  MeritEsetapríl 30, 2009 13:53 popoludní

  Komentár: 

  Keď toto je mimozemšťan, tak ja som hovoriaca velryba!!! Je to skôr naopak, ludia si vymýšlajú ezoterické bludy aby sa knihy predávali!!!Egypt bol síce zaujímavý a mimoriadne vyspelý, ale nie vďaka dnes tak medializovanému UFO. To že niektoré veci nedokážeme našími pokrokovými mozgami pochopiť ešťe neznamená že to je paranormálne alebo nadprirodzené.

 2. Obrázok používateľa Anonym
  Anonymseptember 07, 2009 19:07 popoludní

  Komentár: 

  No ta hlava ako tvar by sa aj podobala, ale ... to telo - tie ruky su vystrihnute a nema to nohy, kdezto clovek vedla je detailnejsi a ma nohy, takze az na tu tvar je to od krku dole vaza. Ako dokaz je aj to ze ten clovek sa nediva na toho mimozenstana (asi je pre nho nezaujimavy) ale nad tu vazu. To ze sa ta cast podoba na tvar nejakeho sedivaka asi niekoho od udivu az unieslo a zabudol na porekadlo dva-krat meraj a raz rez.

 3. Obrázok používateľa Anonym
  Anonymfebruár 15, 2010 00:22 dopoludnia

  Komentár: 

  nezdá sa mi to ako váza sôr to vyzerá ako plášť váza by bola rovnomerného tvaru ale,ťažko povedať. V každom prípade tomu nevenovali až takú dôležitosť.

 4. Obrázok používateľa Anonym
  Anonymmáj 06, 2010 17:26 popoludní

  Komentár: 

  no neviem kto vie, ako vyzerá mimozemšťan :), ale je to "zaujímavý" nápad

 5. Obrázok používateľa celok
  celokfebruár 07, 2011 12:05 popoludní

  Komentár: 

  ak sa pozrieme na celý obrázok tak postavička prikladá k tej veci vtáka s hadou hlavou a dalej možme vidiet ešte hada hore a vtáka dole a potom ešte vtáka so zvláštnou hlavou vlavo hore, podla mna tá vec dokázala skrížiť dve rozdielne rasy v nejaku univerzalnu bytosť - niečo ako sfinga s ľudskou hlavou, alebo spomínaného vtáka s hadou hlavou :D

 

 

Top