Obrázok používateľa CEZ OKNO
Ralph Smart: Sebeláska (+VIDEO)

Milujte se na 100%. Přijměte se. Pro mně je tohle celé nové paradigma. Mnoho lidí to teď na planetě prožívají – uvědomují si, že si to zaslouží. Přišli jsme zde, abychom byli úžasní, abychom měli dokonalý život.

Na své cestě jsem zjistil, že abyste se začali milovat, musíte nechat své vnitřní dítě ve vás stále probuzené. Spojit se se svým vnitřním dítětem. Kde se cítíte nejvíce svobodní? Běžte na to místo. Protože na tom místě najdete svou opravdovou moc. Mnozí nejsou šťastní tam kde jsou. Musíme si uvědomit, že si tvoříme naši vlastní realitu, skrze naše myšlenky a rozhodnutí. Tu moc máme uvnitř sebe.

Když se začnete milovat, jste otevření druhým lidem, vaše srdce se otevře. Musíte první milovat sami sebe než začnete milovat někoho jiného. Většinou to je ale naopak. Hodně lidí má malou sebeúctu, malé sebevědomí a čekají, až je někdo ohodnotí, čekají na schválení. Na své cestě jsem se naučil, že abyste se začali milovat na 100%, musíte se odpoutat od toho, co si o vás druzí myslí. Odhoďte tyto myšlenky.

Odhoďte televizi tak daleko, jak jen dokážete. Televize není špatná, ale mnozí získávají myšlenky z televize, které jsou většinou lživé. Cítíme se neschopní. Jakmile se začnete milovat, uvidíte jak se podprahová manipulace používá v mnohých oblastech naší společnosti. Vidíte reklamu: “Kupte si tento produkt, abyste byli šťastní.” NE! Sebeláska začíná nejprve zevnitř. Nikdo vám nedá nic, co už byste dávno neměli. Všechny vaše zkušenosti přichází z vás. Vše je pouze ve vás.

Je to osvobozující si uvědomit, že sebeláska není o tom být narcista, je to o spojení se se svým pravým JÁ. A to jen dokážeme, když si poskytneme sami sobě čas, neměli bychom být na sebe tak tvrdí. Musíme se odpoutat od této představy dokonalosti. Vidíte nějaké opravdu krásné lidi a myslíte si, že jsou krásní, ale oni se sami necítí krásní. Takže tu jde jen o to, jak vnímáme sami sebe. Změňte vnímání, abyste se začali milovat na 100%. Uvědomte si, že jste jedinečná bytost, která přišla na tuto planetu, aby tvořila, aby byla spolutvůrcem. Každý jsme stvořeni ze stejné látky jako vesmír. Tím pádem zde nejsme, abychom někoho uctívali. Jsme zde, abychom si navzájem sloužili. Nesloužíme jen jedné věci, jsme zde abychom s ostatními vyměňovali. Ne jen vyměňovat všechnu naši energii, když chodíme do práce od pondělí do pátku.

Zeptejte se sami sebe: “Milujete to, co teď na této planetě děláte?” Protože pokud se milujeme, musíme vzít odpovědnost za to, kde se nacházíme. Abychom si uvědomili, že my jsme na sedadle řidiče – a naše tělo je auto. Toto je úžasná doba. Otevřete své srdce a milujte sami sebe, přijměte sebe a své chyby – nejsou to chyby, jsou to v podstatě vaše skryté stránky. Mnozí nechtějí vstoupit do země stínů. Nechceme vidět naše tzv. “temné stránky”. Já si uvědomil, že temnota je stejně důležitá jako světlo, protože v naších temných momentech se probudíme. To je to, co musíte pochopit, abyste se začali milovat. Jít do temných hlubin naší duše, abychom našli perly, které se tam nacházejí.

Přišla doba na to začít milovat sám sebe. Abychom to dokázali, musíme se přestat porovnávat s druhými lidmi. Protože každý člověk má jedinečné zkušenosti. Každý je tam, kde potřebuje být. Boj za váš kousek chleba, soutěžení – to vše vás vychyluje z vaší podstaty. Buďte šťastní, buďte naplnění, buďte spokojený s tím, kde jste, a uvědomte si, že jste tam, kde jste si vybrali být. Nemusíme toužit být někým jiným. Když se milujete na 100%, vidíte sami sebe jako umělce. A ve světě je spousta umělců.

Oceňujete druhé lidi, když začnete být tím, kým skutečně jste, protože uvidíte, že neexistuje nikdo takový jako vy. Takže proč bych si měl dělat starosti, když mi někdo zabere mé místo? A mnozí si většinou starosti dělají. To je důvod proč se nemilujeme, protože cítíme, že kdybychom byli někým jiným, vše by bylo perfektní. Nikdy se nemůžeme stát někým jiným, vše co můžeme udělat je být sami sebou na 100% a začít se milovat.

Tato doba je překrásná, uvědomte si, že jste úžasní a že jsou ve světě takoví lidé, jací jste vy.

Mějte se dobře, buďte zdraví, zatím!

Ralph Smart

Zdroj: http://www.novazem.info/


VIDEO nájdete na tejto adrese.

Video: http://www.youtube.com/user/Dajjw

Súvisiace:

Rozvoj osobnosti
http://www.cez-okno.net/rubrika/rozvoj-osobnosti


júl 07, 2013 22:15 popoludní
  • krát komentár

0 krát komentár

 

 

Top