Obrázok používateľa CEZ OKNO
Exopolitika v Barceloně II.

Bude rok 2009 rokem, kdy vlády světa uznají existenci inteligentního života ve vesmíru? Podle Stevena Bassetta, jednoho z vystupujících, ano. Na ciferníku Paradigm clock (www.paradigmresearchgroup.org/clock.html) je za 15 vteřin půlnoc, tedy obrazně 15 vteřin do oficiálního odhalení. Jsme tudíž nejblíže konci éry zatajování a lží v naší historii. V rámci akce The Million Fax on Washington zorganizované skupinou PRG založenou Stevenem Bassettem bombardují tisíce lidí prezidenta Baracka Obamu dopisy a faxy a snaží se ho tímto nátlakem donutit vyplnit volební slib transparentnosti a otevřenosti a vydat archivy UFO veřejnosti. Tuto a další informace oznámil Steven Bassett na svém vystoupení evropského summitu.

Čeká nás oficiální odhalení mimozemské přítomnosti?

Další, kdo potvrdil, že iniciativy za odhalení pracují na plné obrátky byl Steven Greer, ředitel projektů Disclosure, CSETI a Orion.

„Jedinou chybou, kterou jsem udělal, bylo, že jsem dal Clintonovi a Bushovi příliš mnoho času.“

„Dávám Obamovi méně než jeden rok.“

V čem je problém? Proč to tak trvá? Některé vlády se bojí odhalení. Vyšlo by totiž na povrch mnoho špíny. Zjistilo by se, že USA už desetiletí tají kontakty s vesmírnou inteligencí, získávají od nich převratné technologie a na vlastní pěst vlastně rozhodují o osudu celého zbytku světa.

Máme doklady, že k utajovaným kontaktům dochází již více než 50 let a některé z učiněných dohod měly vážné důsledky pro bezpečnost a vývoj lidstva. Podle zdrojů byly odmítány nabídky lidsky vyhlížejících návštěvníků s úmysly pomáhat lidem se spirituálním vývojem k vytvoření harmonické společnosti, míru a odzbrojení, a byla přijata nabídka ‚šedých‘ a přijaty technologie výměnou za povolení provádění experimentů na lidech a únosů. Není divu, že Spojené státy urputně brání vytvoření agentury OSN pro vyšetřování mimozemského života a neidentifikovaných létajících objektů, přestože rozhodnutí představitelů valného shromáždění OSN tuto rezoluci č.33/426 roku 1978 přijalo.

Na summitu vystoupili významní lidé – Steven Greer, Robert Dean, Alfred L. Webre, Michael Salla, Paola Harris, Nick Pope, Brian O’Leary a další a v podstatě všichni vyprávěli stejný příběh o utajování informací, tajných základnách na Měsíci, umlčování nepohodlných svědků a intrikách tajné vlády.

S některými z nich se nám podařilo pohovořit a otiskneme zde jejich odpovědi. Jedním z nich je Alfred Webre, zakladatel exopolitiky, odborník na vesmír a vesmírné civilizace. Zeptali jsme se ho na jeho plány a cíle:

„Máme dva cíle, dvě hlavní priority: Jedna je zabránit militarizaci vesmíru a prosadit mírové využití vesmírného prostoru. V tomto směru máme hotovou dohodu o zachování vesmíru, která zakazuje všechny vesmírné zbraně včetně HAARP, která je tajnou zbraní hromadného ničení využívající ionosféru jako zbraň. Druhá, navrhnout spolupráci mezi inteligentními civilizacemi ve vesmíru. Máme fotografie Marsu od NASA a přes 30 dokumentů na našich stránkách (www.exopolitics.com). Celá zpráva obsahuje 41 stran analýz fotografií ukazujících, že na povrchu Marsu je inteligentní civilizace, lidé, mnoho druhů živočichů a budovy. Pracuji s Andrewem Basiago, vědcem, který se v roce 1971 ve společnosti svého otce, zaměstnance CIA, setkal se třemi astronauty z Marsu. Takže je zde tajná spolupráce mezí CIA a inteligentní civilizací z Marsu. Jako další důkaz A.Basiago v roce 1980 v doprovodu pracovníka CIA použil tajnou technologii teleportace a ze zařízení v El Segundo v Kalifornii se přemístil na tajnou základnu, kterou má USA na Marsu. Někteří z lidí, které najdete na stránkách projektu Camelot (www.projectcamelot.org) také mluví o základnách na Marsu. Jeden z nich říká, že tam může být až 670 000 amerických vojáků a personálu. Toto je absolutně tajné, i když technologii teleportace mají USA od roku 1969. Je založená na objevech Nikoly Tesly, amerického vynálezce. My se nyní snažíme působit na prezidenta Obamu a také se snažíme zavádět zákony - já jsem právník a můj kolega je také právník - podle zákona o svobodě informací proti NASA, aby zveřejnila všechny své informace ohledně života na Marsu, a aby zveřejnila všechny informace, která mají USA o kvantově-přístupové transportační technologii-teleportaci, protože by to změnilo život na této planetě. Nebyl by potřeba benzín a další energetické zdroje. Další technologie jako antigravitace, která byla získána z mimozemských zdrojů by učinila nepotřebnou nukleární energii a nepotřebovali bychom dálnice ničící přírodu, nepotřebovali bychom ty spousty oceli a kamiony.

Od pana Basiaga, který se účastnil na těchto experimentech, víme, že existuje i technologie teleportace v čase, jinými slovy, jestliže je vesmír kvantový hologram, můžete se dostat z časoprostoru abcd do časoprostoru efgh, můžete jít dopředu a dozadu v čase a to pomocí dvou technologií: jedna je chronovizor, což je taková televizní obrazovka, na které můžete vidět minulé a budoucí události, a další časová teleportace. To všechno je založeno na objevech Nikoly Tesly.“

Michaela Sally jsme se ptali, jestli je nebezpečné mluvit veřejně o UFO a vesmírných civilizacích a jestli se cítí být v nebezpečí:

„Věřím, že tajná vláda rozlišuje mezi těmi, kdo mají přímé zkušenosti s ETs a ET projekty a s výzkumníky, protože my jsme o stupeň níže. První máte kontaktéry a účastníky projektů. Ti mají zkušenosti a ti pak mluví s námi, výzkumníky. Tedy v chápání tajné vlády jsou prvotním nebezpečím kontaktéři a účastníci projektů. Takže my jsme nikdy nebyli ohroženi, moje webové stránky nebyly napadeny.“

Osoby, které se dostaly do přímého kontaktu s nepozemskými bytostmi byly skutečně pronásledovány a byly obětmi zacílených akcí. První obětí byl James Forrestal v roce 1949, který byl nejprve pronásledován, dohnán k šílenství a pak po převezení na psychiatrii usmrcen. Od té doby do dnešních dnů to jsou desítky obětí, včetně presidenta J. F. Kennedyho a jeho bratra. V 80. letech byl zacílen P. Benewitz, znemožněn a dohnán k šílenství. V roce 2001 byl zastřelen M. W. Cooper, protože chtěl mluvit o chystaných teroristických útocích.

Seznam pokračuje a i kvůli tomu je potřeba ukončit neomezenou vládu zpravodajských služeb. Stevenu Greerovi prý bylo před summitem vyhrožováno a musel mít kolem sebe ochranku. Kdo se příliš angažuje v poukazování na nepravosti ve strukturách moci, stane se nepohodlným a musí počítat s nebezpečím.

Steven před publikem prozradil, že má celou řadu ochránců, z nichž podstatnou úlohu hraje publicita.

„Světlo pravdy a světlo odtajnění a světlo každého, kdo o tom bude vědět, bylo a je naší největší ochranou.“

Nyní je jasné, že vstřícnou iniciativu od kruhů zapletených do černých projektů, obchodování se zbraněnmi a drogami, nelidských experimentů a podvodů, čekat nemůžeme. Ti se špatným svědomím budou zapírat do posledního dechu. Hlavní silou je zde hlas lidu a na tom jsou založené úspěchy aktivistů v každé zemi. Kampaň za odtajnění spisů a hlášení UFO ve Velké Británii byla založena právě na účasti občanů. Nick Pope nám po přednášce vysvětloval, jak tato akce probíhala a proč měla úspěch.

„Co se v Británii stalo je, že díky zákonu o svobodě informací lidé podávali velké množství žádostí na ministerstvo obrany a podle zákona oni museli odpovědět do 20 dnů. Petice není dobrá, protože je potřeba spousta jmen a je to jen jeden papír. Dobrá věc je udělat kampaň, kde mnoho různých lidí bude psát různé ale podobné specifické otázky, takže např. jeden napíše: chci kopie hlášení o neobvyklých objektech nahlášených piloty. Někdo by napsal: chtěl bych vědět, jestli existují psaná pravidla pro někoho, kdo pozoruje nějaké neobvyklé letadlo. a můžete používat fráze jako „neobvyklé letadlo“ nebo „nekorelovaný cíl na radaru“ a podobně. Takže podejte mnoho žádostí na celou spoustu různých ale podobných témat a pak tu máte kampaň a co tím děláte je, že jim přiděláváte práci. Takže mohou říct: „Bude jednodušší, když všechno raději sami zveřejníme.

Tady je další rada: Jestli můžete získat podporu někoho z hlavních médií-novin nebo televize, domluvte se s ním-reportérem nebo známým televizním moderátorem, aby se toho ujal a možná bude schopen prosadit nějaké odhalení, které by veřejnost sama nedokázala, protože oni vědí kam jít a co dělat. Mohou napsat článek, který je zesměšní, když nebudou spolupracovat.“

Summit v Barceloně věštil ČAS PRAVDY, jak zní v češtině jeho podtitul. Disclosure je celosvětové hnutí a i Česká Republika se do tohoto proudu zapojuje, protože zde vzniká nová česká exopolitická skupina a bude se snažit o podobná odhalení v našem prostředí. Víme, že letectvo naší armády několikrát v minulosti pronásledovalo neidentifikované létající objekty a chtělo je sestřelit. Budou mít tedy co vysvětlovat. Oficiální stránka české exopolitiky www.exopolitika.cz

Skončím slovy S.Greera, vedoucí osoby projektu Disclosure, o nutnosti odtajnit technologie volné energie:

„Současná lidská civilizace dosáhla bodu, kdy je schopná spáchat planetovraždu: zničení celého světa. Můžeme a musíme to zlepšit. Tyto technologie existují a každý jednotlivý člověk, který se zajímá o životní prostředí a budoucnost lidstva by měl volat po naléhavém projednávání povolení k odtajnění, uveřejnění a bezpečnému použití těchto technologií.“

Doufejme tedy, že k odtajnění dojde co nejdříve, nejlépe ještě tento rok, maximálně do poloviny příštího.
Ladislav Zelinka
Zdroj: Exopolitika.cz; YouTube.com

september 25, 2009 11:11 dopoludnia
  • krát komentár

1 krát komentár

  1. Obrázok používateľa Anonym
    Anonymseptember 25, 2009 13:51 popoludní

    Komentár: 

    Prosím Vás, Tesla nie je americký vedec, ale je to Srb, neskôr zmenil občianstvo na americké, ale treba si vedieť, že Srbi sú tiež slovania tak ako my a netreba si našich ľudí nechať kradnúť Amerikou.

 

 

Top