Obrázok používateľa CEZ OKNO
Rh faktor negativní znamená mimozemský gen? 2

Skutečnost, že lidé s Rh faktorem negativním by mohli patřit k mimozemským genetickým liniím, má i konkrétní projevy v jejich vzhledu, tělesných znacích a schopnostech, které je odlišují od většiny populace. Dávní potomci mimozemské rasy Annunaki, která stála v Sumeru za opětovným vzestupem civilizace na Zemi, často bývají duchovně vyspělejší, kvůli čemuž se hlavně v dětství mohou stát i terčem šikany.

Obecně mívají nadprůměrné IQ, jsou citlivější, intuitivnější, mentálně silnější, zkrátka „vidí“ více než ostatní. Z tělesných znaků je pro ně charakteristická nižší tělesná teplota, vyšší krevní tlak (aniž by byli obézní), zvýšená senzitivita na teplo a sluneční světlo, vlasy do zrzavých odstínů, převážně modré, zelené, hnědé oči a obratel navíc. A nemohou být klonováni.

Ačkoliv tomu vědci nemohou přijít stále na kloub, lidé s Rh faktorem negativním se stále v populaci vyskytují ve stejném celkovém procentu (okolo 15%), a to především u bílých Evropanů, zatímco u Afričanů a Asiatů pouze v jednom procentu. Což samozřejmě krajně nabourává evoluční teorii, jelikož ta by pak platila pouze pro většinu lidstva s Rh pozitivním faktorem, které se tak mohlo skutečně vyvinout z primitivních primátů. Rh faktor je totiž pojmenován podle makaků Macaca mulatta (anglicky Rhesus Macaque), u kterých jej vědci Karel Landsteiner a Alexander Wiener v roce 1940 objevili.


Článok nájdete na tejto adrese


Zdroj: http://www.energiezivota.com/


Všetky časti postupne nájdete na tejto adrese.

Súvisiace:

Anunnaki
http://www.cez-okno.net/rubrika/anunnaki


október 27, 2015 21:47 popoludní

 

 

Top