Obrázok používateľa CEZ OKNO
Robí Vám problém smrad a pleseň v pračke? Vieme ako na to!

Je Vám známe pranie pri nízkych teplotách, kedy sa bavíme o 30 či dokonca 15 stupňoch? Je dosť pravdepodobné, že nejaké financie usporíte a bielizeň sa nepoškodí, ale tiež sa môže stať, že sa Vaša pračka stane postupom času zdrojom nepríjemného zápachu. Vtedy riešenie neponúknu ani najagresívnejšie pracie prášky či aviváže. Na stránkach čistiacej firmy špecializovanej na domácnosti. Topservis nájdete tie najvhodnejšie vychytávky a optimálne čistiace prostriedky bez chémie s overenou kvalitou.

Producenti pračiek s týmto fenoménom počítajú a prichádzajú s modernými riešeniami, ktoré sú šetrné aj k tým najjemnejším látkam. Jednoznačne sa nedá povedať, že generátor vzduchových bublín, ktorý sa stal už neoddeliteľnou súčasťou najmodernejších mašiniek, nie je šetrný. Sama som zostala v neuveriteľnom údive, keď bielizeň zostala čistá aj pri 15 stupňoch, ale práčke treba raz za čas venovať údržbu. Úplne zavrhnúť pranie na najvyššie teploty, tiež nie je to pravé orechové. Pre podrobnejšie informácie o postupe kontaktujte čistiacu spoločnosť Topservis.

Použité malé teploty spôsobujú postupné pozvoľné zanášanie vonkajšej časti bubnu a trubiek pracími prípravkami. Stačí naozaj iba moment a vo vnútri pračky sú vynikajúce podmienky pre znečistenie, pleseň či najrôznejšie mikroorganizmy. Potom keď po pár dňoch otvoríte práčku, zbadáte Sodomu-Gomoru. Čo je na tom však najhoršie, jedná sa o veľmi nebezpečné látky ohrozujúce naše zdravie. Jedným slovom by sa dali nazvať toxínmi. Samozrejme nejde o všetky typy toxínov, ale ich počet je dostatočný, aby po určitej dobe vyvolali nejakú závažnú civilizačnú chorobu. Ak sa chcete dozvedieť o tejto problematike viac a máte už dosť neúspešných pokusov našich lekárov bez dlhodobého riešenia, navštívte oficiálne stránky celostnej medicíny. Zbavíte sa problému a nebudete ho iba donekonečna prekrývať.

Práčka si zaslúži starostlivosť

Každý výrobca Vám vo svojich príbalových letákoch odporúča pre odstránenie zápachu z bubnu pračky, použiť program s teplotou 90 stupňov. Keď však vlastníte moderný prístroj, vôbec sa nemusíte diviť, ak objavíte program priamo určený k čisteniu bubna práčky. Ak však vaša práčka nie je s tých najmodernejších, vyhľadajte tie správne čističe práčky. Odbornú pomoc hľadajte na stránkach tepovacej firmy Topservis, sú to odborníci na slovo vzatí.

Nechutný čierny nános

Komplexné upratovanie filtrom nekončí. Ďalším veľmi rozšíreným dôvodom zápachu z práčky sú znečistené tesnenia okolo otvoru do bubnu práčky. Budete nadmieru prekvapený ak odhrniete túto gumu, čo tam nájdete. Nezanedbávajte však ani dávkovač na pracie prípravky, tiež sa nedá opomenúť. Vybrať jednotlivé dávkovače má samozrejme u každého typu postup iný, ale nikdy sa nejedná o proces nejako náročný. A práve toto je to miesto, kde je usadenina čistiacich prostriedkov najväčšia a je potrebné jej odstránenie. Tento nános je kombináciou usadenín plnidiel z aviváží a práškov, ak chcete tejto usadenine zabrániť, existuje jediné riešenie, používať čistiace prostriedky bez chémie a plnidiel. Viac podrobných informácií o tomto fenoméne nájdete na oficiálnych stránkach čistiacej firmy Topservis. Jedná sa o firmu, ktorá má s problematikou dlhoročné skúsenosti a preto Vám kvalifikovane poradí.


VŠETKO o čom sme tu písali nájdete ►na tejto adrese


Súvisiace:

PR články
http://www.cez-okno.net/rubrika/pr-clanky


Štítky: 
február 12, 2015 00:10 dopoludnia
 • krát komentár

3 krát komentár

 1. Obrázok používateľa misiva
  misivafebruár 13, 2015 17:57 popoludní

  Komentár: 

  Na domovskej stránke čistiacej firmy Topservis ani zmienka o páčkach...

 2. Obrázok používateľa Topservis
  Topservisfebruár 14, 2015 18:50 popoludní

  Komentár: 

  Nedá sa na domovskej stránke Topservis písať o každej súčasti bytu zvlášť. Keby sme písali zvlášť o trúbe, chladničke, skrinkách, umývadle,... ľudí by to otravovalo a z našej stránky by sa stalo fórum.
  ďakujem s pozdravom Kubaška
  tel.: +421 908 437 079, +421 910 832 188
  e-mail: topservis@topservis.sk

 3. Obrázok používateľa noro
  norofebruár 15, 2015 09:33 dopoludnia

  Komentár: 

  takze riesenie je firma topservis

 

 

Top