Obrázok používateľa CEZ OKNO
Roundup od Monsanta způsobuje duševní nemoci a obezitu

Zdá se, že dobré bakterie ve střevech můžou být zničeny každým kouskem jídla, které sníte. V tomto drží prvenství antibiotika, ale může zde být další viník – geneticky modifikované potraviny. S objevem plodin Monsanta odolných vůči Roundupu je ohroženo veřejné zdraví. Tyto geneticky modifikované plodiny jsou stvořené k tomu, aby byly odolné vůči velkým množstvím herbicidu Roundup. Glyfosát, účinná látka Roundupu, zůstává ve zbytkovém množství v těchto geneticky modifikovaných plodinách a způsobuje potenciální ohrožení veřejného zdraví.


Podle Dr. Dona Hubera, experta v některých vědeckých oborech týkajících se geneticky modifikovaných potravin, se množství prospěšných bakterií ve střevech snižuje s konzumací geneticky modifikovaných potravin. Ale tento výsledek je způsoben zbytkem glyfosátu v krmivech a potravinách. Dr. Huber uvádí, že zbytky glyfosátu v geneticky modifikovaných rostlinách jsou zodpovědné za výrazné snížení obsahu minerálů a dělá tak lidi vysoce náchylné vůči patogenům. Již dříve studie zjistily, že jsou prospěšné bakterie ve zvířatech hubeny glyfosátem.

Jak rostě povědomí o tomto problému, stále více a více lidí si uvědomuje, že chudá střevní mikroflóra často znamená chatrné zdraví. Bez správného poměru dobrých a špatných bakterií trpí celkový zdravotní stav. Ve skutečnosti je špatná střevní mikroflóra přímo spojována s duševními chorobami, což může vysvětlit příliv lidí s diagnózou duševní nemoci. Nejen to, ale i obezita, cukrovka aj. jsou spojovány se špatnou střevní mikroflórou!

Překlad článku Monsanto’s Roundup Ready Crops Leading to Mental Illness, Obesity
http://naturalsociety.com/monsanto-roundup-ready-crops-decreased-gut-flora/

Zdroj: http://www.freepub.comehere.cz/


Súvisiace:

Herbicid Roundup od firmy Monsanto zabíjí vše živé?
http://www.cez-okno.net/clanok/ekopohlad/herbicid-roundup-od-firmy-monsa...

Ekofarmár
http://www.cez-okno.net/ekofarmar


Sekcie: 
Štítky: 
apríl 01, 2013 19:35 popoludní
 • krát komentár

4 krát komentár

 1. Obrázok používateľa Juraj
  Jurajapríl 01, 2013 21:15 popoludní

  Komentár: 

  Odporuca vam nejedze to svinstvo, je to riadne skodlive.

  Rdsej si vypestujte na zahradke nejaku zeleninku co vas nezabije ale posilni.

 2. Obrázok používateľa Slavkov
  Slavkovapríl 02, 2013 09:05 dopoludnia

  Komentár: 

  Kedze soja na trhu je na 90% modifikovana, kukurica na 80% a ryza na 50% zasadne tieto veci nejedzte. Podobne vyrobky z toho ako vsetky cukrovinky alebo mesove vyrobky. Najlepsie je ciste meso priamo od chovatela alebo z malej mesiarne, kde ho pred Vami odreze priamo z kosti.

 3. Obrázok používateľa PC
  PCapríl 02, 2013 15:20 popoludní

  Komentár: 

  tyhle rady si může dovolit realizovat někdo, kdo nechodí do práce!!!
  Kdo má dneska čas, robotovat denně na zahradě?! Kdo má čas objíždět různé prodejce čehokoli alespoň trochu kvalitnějšího než ta hrůza?! A v jakých výrobcích dnes NENÍ sója nebo alespoň různé škrobové doplňky a vylepšováky?!
  To za socialismu nehrozily velké přesčasy takže bylo mnohem víc času,byl klid a pohoda, lidi měli čas na sebe a na koníčky, existovaly ještě JZD v každé díře, kde se dalo snadno sehnat za pár šupů cokoliv a existovaly ještě normy kvality potravin a byly také jedny z nejpřísnějších v Evropě, fungovala levná recyklace odpadů(obaly byly jednoduché a hlavně papírové, tekutiny ve vratném skle, za ovoce a odpady se ve výkupnách a zběrnách slušně platilo........To se to mohlo žít zdravě snadno...Všechno to bylo jen o odpovědnosti lidí. Nikdo nám tak neotloukal ekologii o hlavu, ale ve srovnání s dnešní produkcí odpadů, s kvalitou jídla jsme byli jako v národním parku....... To už se ale nikdy nevrátí......

 4. Obrázok používateľa Viktor
  Viktorapríl 03, 2013 09:59 dopoludnia

  Komentár: 

  No, nebolo to také ideálne za socializmu. Komunisti zničili poľnohospodársky systém na Slovensku, núteným založením družstiev. Bola len tzv. hrubá poľnohospodárska výroba, výroba mäsa, pestrosť už neexistovala. Nikde ste nedostali pohánku ani pšeno... V práci vládla nechuť a apatia, veľké plytvanie aktivitou a vynaliezavosťou ľudí. Väčšina výskumných a projektových úloh bolo len proforma, robili sa do šuplíka a nikdy sa nerealizovali. Robilo len asi 10% ľudí, zvyšných 90% sa len viezlo - chodilo sa len do práce...

 

 

Top