Obrázok používateľa CEZ OKNO
Dr. Dochtor: "Chemoterapie znamená konec"

Nový výzkum potvrdil, že drahá léčba rakoviny chemickými drogami nejenže nedokáže nádor vyléčit, ale naopak, je pro pacienty daleko horší. Tým odborníků, který hledal odpověď na to, proč jsou nádorové buňky tak odolné, udělal náhodně mnohem důležitější objev. Při výzkumu zjistili, že chemoterapie těžce poškozuje zdravé buňky, z nichž pak uvolňuje protein, který udržuje a doslova dodává „palivo“ pro růst nádoru.


Kromě toho se nádor stává vysoce odolný proti další léčbě. Objev zveřejněný v časopise Nature Medicine byl pro mnoho lékařů „zcela nečekaný“. Nový výzkum prováděný na mužích s rakovinou prostaty potvrdil destruktivní vliv chemoterapie na lidskou tkáň. Chemoterapie poškozuje DNA. Tento objev je fackou do tváře největším lékařským organizacím, které po dlouhá léta tvrdí a prosazují chemoterapii jako jedinou možnost léčby pro pacienty s rakovinou.

Lukrativní chemoterapie

Zpráva přichází nedlouho poté, co lékaři zamítli podobný výzkum, který potvrdil, že drahá léčba rakoviny chemickými drogami nejenže nedokáže nádor vyléčit, ale naopak, je pro pacienty daleko horší. Bylo zjištěno, že nádorové buňky (metastáze) rostou po chemoterapii mnohem masivněji. Výsledkem je, že chemoterapie zabíjí pacienty rychleji.

Vědci zjistili, že protein známý jako WNT16B vznikající v důsledku chemoterapie podporuje přežití nádorových buněk. Chemoterapie ukončí život mnohem rychleji. Spoluautor studie Peter Nelson z Fred Hutchinson Cancer Research Center v Seattlu vysvětluje: „Když se vylučuje protein WNT16B, komunikuje s blízkými nádorovými buňkami a pomáhá jim v růstu; zvyšuje jejich agresivitu a hlavně zvětšuje schopnost odolávat následné terapii. Naše výsledky ukazují, že reakce poškozených buněk může přímo přispívat ke zvýšení kinetického růstu nádorů.“

Přehlížená levná léčiva

Existují jiné, mnohem levnější a účinnější alternativy. Přesto jsou potlačovány oficiální vědou, ziskuchtivými výrobci a zdravotními pojišťovnami.


Například kurkuma a zázvor umí zabíjet nádorové buňky mnohem efektivněji a zabránit dalšímu šíření rakoviny. V 11 nezávislých studiích bylo zjištěno, že podávání kurkumy dokázalo zmenšit mozkové tumory o šokujících 81%. Další výzkumy prokázaly, že kurkuma může úplně zastavit růst nádorových buněk. V nedávné době proběhla světem zpráva o ženě, která zvítězila nad rakovinou právě používáním kurkumy.

Nový, pro většinu lékařů „nečekaný“ objev Petera Nelsona ukazuje na nedostatky dnešní vědy, která pod tlakem farmaceutických firem a lobbistů zastarala a zkostnatěla. Skutečností je, že přírodní a jiné levné alternativy nejsou podporovány, protože nepřinášejí téměř žádný zisk pro výrobce, lékaře a pojišťovny. Pokud začneme všichni používat levnější a mnohdy i mnohem účinnější prostředky proti rakovině, jako je například kurkuma, nebo vitamin D, přijdou velké farmaceutické firmy o zisky.

http://naturalsociety.com, 08/2012

Zdroj: http://www.wmmagazin.cz/

Článek otištěn v čísle: WM 128


Súvisiace:

Nebezpečný mýtus Chemoterapie?
http://www.cez-okno.net/clanok/rubrika-neveriaceho-tomasa/nebezpecny-myt...

III. Dať či nedať sa zničiť chemoterapiou?
http://www.cez-okno.net/clanok/poznatky-vedy/iii-dat-ci-nedat-sa-znicit-...

Chemoterapia pomáha liečiť rakovinu a Zem je plochá!
http://www.cez-okno.net/clanok/chemoterapia-pomaha-liecit-rakovinu-a-zem...

ZABIJÁK RAKOVINY – 10.000 krát silnější než chemoterapie!
http://www.cez-okno.net/clanok/alternativna-medicina/zabijak-rakoviny-10...


Sekcie: 
Štítky: 
november 29, 2012 19:58 popoludní

 

 

Top