Obrázok používateľa CEZ OKNO
RUSKÁ TAJNÁ KNIHA: MIMOZEMSKÉ RASY I. (+VIDEO)

Vážení čtenáři, přinášíme vám překlad videa, které předkládá řadu kontroverzních informací, jejichž pravost nelze ověřit. Přesto si myslíme, že pro vás mohou být přínosem. Autor videa dokonce tvrdí, že tyto informace mohly být jedním z podnětů k prohlášení učiněném Dmitrijem Medveděvem 7. 12. 2012 (http://www.cez-okno.net/clanok/exopolitika/rusky-ministersky-predseda-ne..., pozn. red.)

SMERSH byla protišpionážní služba Rudé armády zbudovaná na konci roku 1942 nebo možná i dříve, ale oficiálně založená 14. dubna 1943. Název SMERSH vymyslel Josif Stalin. 13. ledna 1947 byla předána malá kniha, obsahující popis mimozemšťanů, špičkovým agentům SMERSH. Tato kniha popisovala 8 druhů mimozemšťanů a obsahovala kresby a ilustrace bytostí a UFO.

Během let byla kniha doplňována, byly do ní přidávány fotografie UFO, jakož i fotografie svědků a unesených (zejména dětí), ale také statistiky. A mnohem více! V 80. letech byla nalezena kopie této knihy na poli v Burjatsku (Východní Sibiř). Tato kopie knihy skončila v rukou agenta KGB, který měl přátele v médiích. Po rozpadu SSSR pouze některé (!) z informací a kreseb z ní unikly. O několik let později některé z těchto uniklých informací posloužily jako inspirace k tvorbě několika různých videoher. Tou nejznámější je Mass Effect - hru vyvinula kanadská společnost BIOWARE. Společnost BIOWARE založili v roce 1995 dva lékaři – MUZYKA a ZEŠČUK s konexemi na Rusko. Toto vše pomohlo k diskreditaci skutečné knihy, avšak tato kniha "nezemřela“ mezi špičkovými ruskými bezpečnostními agenty. Tato kniha stále existuje, používá se a je doplňována ruskými tzv. "speciálními službami“. Kniha se nazývá "Mimozemské rasy“.

Tajná ruská kniha...

Redakce: následuje popis ras, tak jak je uvádí anonymní, neověřitelný zdroj – kanál Youtube THE TRUE WORLD – 407 od autora AZAZEL8867:

RASY

Rasa MAITRE

Mají 2 domovské planety, souhvězdí Megopei. Mají stejnou výšku jako lidé, je to rasa "parazitů“. Navštívila Zemi poprvé v prehistorickém období. Unášení lidí provádějí otevřeně. Chtějí kolonizovat Zemi, ještě se tak však nestalo díky ochraně jiných mimozemských ras. Je to rasa hermafroditů. Jejich délka života je 120 let. Kolonizovali 26 planet. Na Zemi unesli kolem 5 000 mužů. Zemi již navštívili na 200krát. Jejich poslední návštěva byla v září 2006.
Více o této rase zde: http://mysteriousall.com/2012/10/alien-races.html

Rasa DRIES

(Tento druh byl také použit v sériích Stargate, rovněž produkované společností BIOWARE).
Jejich vzrůst je 2,5 metru. Mají komplexní strukturu lebky. Planetu Zemi navštívili 20krát. Jejich cíl: unášení lidí, reprodukce a přetváření lidí v otroky. Již "ukradli“ 520 osob. Přiletěli ze třetí hvězdy v souhvězdí Cetus. Mají dvě domovské planety, kolonizovali 40 planet za pomoci otroků. 10 planet bylo převzato násilím. Pracují se 3 rasami. Živí se bílkovinnou stravou, většinou zvířaty. Mentálně nejsou schopni vzájemného působení s jinými rasami. Jejich 2 domovské planety jsou chemickým složením podobné Zemi. Měli by se odhalit lidstvu v roce 2022.

Rasa LANG

Malé bytosti, dorůstající výšky 70 cm. Pocházejí ze 6 hvězd v souhvězdí Coma Berenices. Mají 3 domovské planety a 10 jich kolonizovali. Byli jedni z prvních mimozemšťanů, kteří navštívili Zemi. Byli to oni, kdož odstartovali příběhy o elfech. Unesli na 10 000 000 lidí (podle jiného zdroje 10 000 – pozn. překl.) za dobu celé historie. Naposledy navštívili naši planetu v lednu 2006 na Novém Zélandu. Jejich posádka se skládá z 20 jedinců.
Více o této rase zde: http://mysteriousall.com/2012/10/alien-races-2.html (Např. se dozvíte, že rádi unášejí lidi a umisťují je do ZOO).

Rasa SMAD

(Kresba není k dispozici). Pocházejí ze souhvězdí Batteray, planety Svok. Jejich vesmírné lodi mají kuželovitý tvar. Jejich vzhled připomíná lidský. Mají pouze 6 vesmírných lodí. Kolonizovali 20 planet, z nichž 18 osídlily jiné rasy. Zemi navštívili poprvé před 2 500 lety. Mají mimořádný zájem o naše náboženské víry. Je to rasa, o které se uvažuje, že ztrácí na síle.

Rasa TENGRI TENGRI

Žijí na planetě Tengri, galaktický sektor 56, hvězdný systém F-1342. Žijí v podzemí. Planeta Tengri je domovem pro 10 miliónů jedinců tohoto druhu. Navštívili planetu Zemi poprvé asi před 10 000 lety. Nepotřebují atmosféru ani vodu k tomu, aby přežili. Mají jednu vesmírnou loď, která může ubytovat až 5 miliónů jejich bytostí. Po celou dobu měli několik kontaktů s vládami Země.

Rasa GRAYSLI

Dosahují lidské výšky, jejich kůže je pokryta jemnými vlasy. Zemi navštívili 12krát. Mají 2 domovské planety v souhvězdí Panny. Jejich první návštěva se odehrála za éry faraónů Egypta asi před 3 000 lety. Strávili tam 10 nepřerušovaných let. Egyptská Džoserova pyramida byla postavena na jejich počest. Vývoj lidí na Zemi sledují již 200 let. Cestují v lodi pouze po 6ti. Jejich poslední návštěva na Zemi se odehrála v červenci 2002 a únoru 2004.

Rasa DORSAY

Malé bytosti, vysoké asi 0,5 metru. Planetu Zemi navštívily 250krát. Přicházejí z hvězdného systému Casiopea, mají 2 domovské planety. Živí se jinými druhy mimozemšťanů a také lidmi. Byli ve válečném stavu s jednou mimozemskou rasou asi 2 bilióny (miliardy? - pozn.překl.) let. Naposledy rasa Dorsay navštívila Zemi v listopadu 2001 v Alpách.

Rasa STROM

Pocházejí ze souhvězdí Malé Medvědice (Ursa Minor). Stromové jsou bezobratlí a láčkovci. Průměrný vzrůst 2 metry. Pro tuto kulturu Stromů má velký význam vegetace. Byla na Zemi 200krát. Hlavním důvodem je studium flóry naší planety. Tato rasa se chová extrémně opatrně, jen vzácně ji spatří člověk. Zemi naposledy navštívili na konci poslední doby ledové. Stromové mají 20 kolonií umístěných po celé galaxii. Jejich lodě mají tvar osmiúhelníku.

Rasa AFIM

Pocházejí ze souhvězdí Lyry, sami sebe nazývají "Afim Spiantsy“. Jsou menší postavy, mají modrou, pórovitou kůži. Jejich planeta se nazývá "Crimea Ai Petri“. Úroveň jejich technického vývoje je taková, že se mohou dostat ze své planety na Zemi za 20 minut. Nepotřebují kyslík, největším procentem v atmosféře jejich planety je zastoupen vodík. Kolonizovali 10 planet nenásilným způsobem. Když se dostanou blízko k člověku, nejsou vidět, pokud to nechtějí. Avšak lidé pocítí jistou dávku nevysvětlitelné úzkosti. Jejich vesmírné lodě jsou malé a podobné kouli. Navštěvují nás, aby studovali "lidskou deviaci“. Tato aktivita je pro ně důležitá k tomu, aby rozlišili další vývoj lidské rasy.

Rasa SOLIPSI RAI

Přátelská rasa ve všech ohledech. Mají jednoho hlavního vůdce, jeho jméno je YMARTYYN. Jejich civilizace je 2 bilióny (nebo miliardy? - není jasné - pozn. překl.) let stará. Kdysi se dostali na stejnou úroveň vývoje jako my. Rasa Solipsi Rai nemá kolonie. Soustředí se pouze na vývoj jiných planet. Pocházejí ze souhvězdí Cygnus. Mají jednu silnou zbraň, která udržuje všechny ostatní nepřátele a násilné rasy "v klidu“. Rasa Maitre kvůli tomu ztatila 5 svých lodí. Oni říkají, že my (lidská rasa) máme stále 645 možností pro budoucnost naší planety, ale ta správná volba závisí na našich schopnostech přestěhovat lidi do vesmíru. Je to rasa Solipsi Rai, ale my je nazýváme Šedí (Řada druhů Šedých je lidstvu nebezpečná, někteří však možná nikoli – poznámka překl.).


VIDEO I. (EN) nájdete na tejto adrese.

Video: http://www.youtube.com/user/clarapvalente

Preklad: Karel a Dana Rašínoví

- pokračovanie -

Zdroj: EXOPOLITIKA.cz


Všetky časti postupne nájdete na tejto adrese.

Súvisiace:

Seriál: Zpráva o motivacích a aktivitách mimozemských ras
http://www.cez-okno.net/rubriky/serial-zprava-o-motivacich-a-aktivitach-...


marec 29, 2013 22:47 popoludní

 

 

Top