Obrázok používateľa CEZ OKNO
RUSKÁ TAJNÁ KNIHA: MIMOZEMSKÉ RASY II. (+VIDEO)

Vážení čtenáři, přinášíme vám překlad videa, které předkládá řadu kontroverzních informací, jejichž pravost nelze ověřit. Přesto si myslíme, že pro vás mohou být přínosem. Autor videa dokonce tvrdí, že tyto informace mohly být jedním z podnětů k prohlášení učiněném Dmitrijem Medveděvem 7. 12. 2012 (http://www.cez-okno.net/clanok/exopolitika/rusky-ministersky-predseda-ne..., pozn. red.)

Rasa ANUNNAKI (také ANUNAKENE)

V knize není žádné vyobrazení. Přiletěli z planety Nibiru. Jejich planeta vstupuje do našeho slunečního systému každých 4 000 let a nikoli každých 3 500 let, jak bylo všeobecně přijato. Podobají se člověku, ale jsou postavou větší – 2,5 m. Podle této knihy, když přijeli na Zemi, byli tu již jiné mocné bytosti - s nadpřirozenou silou. Anunnaki je porazili a stali se novými vládci. Geneticky upravili lidské druhy tak, aby měli k dispozici rasu otroků. Samael a Lilith byli král a královna Anunnaki. Nebyli si vědomi přítomnosti Reptiliánů na Zemi, pouze spolupracovali s jinou mimozemskou rasou, se Zeta Reticuliány. Tito (Zetas, Zetové) se nemají zaměňovat s rasou Maitre ani rasou Solipsi Rai (Šedí). Nakonec Anunnaki Zemi opustili z neznámých důvodů, avšak předtím než odešli, stvořili poddruh "Zeta“. Tento poddruh se v podstatě stal vládcem Egypta – alias faraóni, dokud svoji vládu nedokončili Reptiliáni pomocí infiltrace. Anunnaki byli bytosti, které daly zrod takovým legendám jako jsou obři. Jednou se vrátí. Tento den je stále záhadou.

Rasa KALENIA

Pocházejí ze souhvězdí Vodnáře – hvězda "Tarazed“. Jejich délka života dosahuje 150 let. Kolonizovali 3 planety. Jejich lodě jsou často viděny v severní Africe a v oblasti Sahary. Navštěvují Zemi od 3. století přnl. Neprovádějí únosy. Zajímají se pouze o pozemské minerály.

Rasa MYTHILAE

Jsou to vzdálení "bratranci/sestřenice“ reptoidních druhů, ale nejsou to Reptiliáni. Pocházejí ze souhvězdí Serpens, z hvězdy Alya. Zemi navštívili poprvé 13. června 1965. Na rozdíl od svého vzhledu nejsou považováni za člověku nebezpečné. Většina jejich lodí je spatřována nad jižním pólem.

Rasa REPTILIÁNI

Nejznámější a nejobávanější je rasa Reptoidů (existují 3). Ti jsou natrvalo, neustále na Zemi více jak 15 000 let. Přiletěli ze souhvězdí Draco. Kolonizovali na 500 planet prostřednictvím infiltrace uvnitř vlád a do ostatních vůdčích pozic. V pozemském případě se nepotřebují infiltrovat. Jak se lidstvo vyvíjí, tím vzrůstá jejich moc. Jsou považováni za jeden z nejvíce technologicky vyvinutých druhů, ale dávají přednost práci ze zákulisí. Mají nadpřirozené síly, takové jako:
proměna tvaru těla (shapeshifting)
mezidimenzionální cestování
schopnost být neviditelný
Na Zemi mají 3 hlavní základny pro své lodě (UFO). První základna je tzv. oblast Bermudského trojúhelníku, druhá se nachází někde poblíž dánského pobřeží a třetí je někde poblíž pobřeží Nového Zélandu. (Prý – pozn.překl.) nikdy neodejdou.

Rasa ALCOHBATA

Mají přes 5 000 lodí, kolonizovali přes 100 planet. Jsou považování za jednu z parazitních ras. Často unášejí lidi – důvody jsou neznámé. Neradi se zabývají jinými mimozemskými rasami. Je to agresivní rasa pocházející ze souhvězdí Perseus. Panuje podezření, že byli zapleteni v několika případech leteckých katastrof. Je třeba se seznámit s tímto případem: Korejské aerolinie – let 007, katastrofa nad Ruskem v roce 1983. Rusové za to přijali vinu. Na Zemi byli naposledy viděni: 1. září 2001 v Kanadě.

Rasa NEGUMAK alias GNOMOPO

Jsou považováni za nově příchozí na Zemi, poprvé ji navštívili v roce 1989. Provádějí kontrolu mysli polapených lidí (únosy lidí). Lidi používají z neznámých důvodů poté, co se vzdají. Toto byla skutečná inspirace pro film z roku 1996 "Den nezávislosti“. Je to jedna z nejstarších ras, které existují (pokud víme). Jsou také rasou, které se nejvíce obávají vlády na Zemi.

Rasa ZETA RETICULI alias SHAMTBHALA

Neplést si s rasou Maitre, ani s rasou Solipsi Rai. Zeta přiletěli ze souhvězdí "NETS“. Byli a jsou to zástupci Anunnaki na Zemi. Anunnaki geneticky upravili poddruh rasy Zetas, aby se vzhledově podobali více lidem. Nakonec se stali faraóny Egypta. Nejznámější z nich byl Akhenaten, jenž byl odstraněn od moci Reptiliány. Zeta pobývají na Zemi již 4 000 let. Byli prvními upravenými hybridy, stále dodnes je až 30% z nich deformováno. Sexuální charakteristiky těchto hybridních Zetas jsou rozeznatelné jako u lidí. Zetas stále zůstávají ve dvou formách. Ta "původní“ a ta "hybridní“. Jejich místo na Zemi je neznámé.


VIDEO II. (EN) nájdete na tejto adrese.

Video: http://www.youtube.com/user/clarapvalente

Preklad: Karel a Dana Rašínoví

- pokračovanie -

Zdroj: EXOPOLITIKA.cz


Všetky časti postupne nájdete na tejto adrese.

Súvisiace:

Seriál: Zpráva o motivacích a aktivitách mimozemských ras
http://www.cez-okno.net/rubriky/serial-zprava-o-motivacich-a-aktivitach-...


marec 30, 2013 10:22 dopoludnia

 

 

Top