Obrázok používateľa CEZ OKNO
SÁZKA - Vsaďte si na mimozemský kontakt!

Se zajímavým krokem v rámci hledání mimozemské inteligence přichází australská sázková společnost, která nyní přijímá sázky online na to, kdy hlavní vlády světa oznámí „kontakt“!

"Sportovní“ sázka je aktivní v australské sázkové kanceláři a v jejích originálních sázkových kategoriích si můžete vsadit na „První zemi, která bude mít kontakt“.


Dosud je favoritem USA s kurzem 3:1, ale Austrálie je hned na druhém místě se 4:1, následuje ji Rusko a Čína se 6:1. Málo nadějný kurz má Skotsko a Nový Zéland s 41:1.

Říjen 2013 byl ustanoven jako nejzazší termín pro oznámení o kontaktu nějakou hlavou státu.

Tato sázka na mimozemský kontakt by mohla být kuriozitou - pocházející od tohoto národa hráčů. Nebo by to eventuálně mohlo znamenat, že někdo z vyšších autorit ví něco, co my nevíme a nechal o tom uniknout informaci. Tedy, že se blíží zásadní oznámení o oficiálním kontaktu s mimozemským životem.


Sportovní sázka specificky uvádí, že sázka platí:
- pro přední vedoucí osobu státu, která potvrdí, že jejich země byla v kontaktu s alternativní životní formou z jiné planety před říjnem 2013


Sázky lze přijímat z většiny zemí z celého světa. Bydlíte-li v USA, bohužel sázet nemůžete. Sázka na mimozemský kontakt přichází brzy po slyšení skupiny šesti bývalých členů kongresu USA s názvem „Občanské slyšení o odhalení“, následně požadující svolat valné shromáždění OSN, které zorganizuje mezinárodní konferenci o mimozemském životě. Bývalí členové Kongresu se vsadili, zda to bude spíše OSN nebo kongres USA, kdo převezme vedoucí úlohu při shromažďování důkazů o mimozemském životě a učiní jakékoli veřejné oznámení.

Obecné kulturní postoje stran mimozemského života se posouvají způsobem, který naznačuje, že lidstvo se připravuje na nějaké zásadní oznámení, že nejsme sami – nebo přinejmenším je připraveno se o tom sázet.

Moje vlastní sázka je na papeže Františka, který bude tou první hlavou nějakého státu, která oznámí oficiální kontakt.

Za poslední čtyři roky Vatikán dovolil svým astronomům uveřejnit prohlášení o teologických důsledcích mimozemského života.

Podle nejprodávanější knihy „Exovaticana“ se Vatikán umístil do pozice: "úzce pracovat s mimozemskými inteligencemi na zbudování nové globální víry“.

Podle autorů knihy, Chrise Putnama a Toma Horna, mimozemský kontakt již nastal.

Chcete-li zkoumat důkaz, že oficiální kontakt již nastal a vatikánští úředníci v tom sehráli svoji úlohu, pak stojí za objednání zase tato kniha: „Galactic Diplomaty: Getting to Yes with ET“. Papež František nebo jiná hlava státu má čas do října 2013, aby oznámil mimozemský kontakt, - jinak bude mnoho zklamaných sázkařů...

Michael Salla, Ph.D., 14. 5. 2013

http://www.examiner.com/article/place-your-bet-on-extraterrestrial-contact

Preklad: Karel Rašín

Zdroj: http://www.exopolitika.cz/


Súvisiace:

EXOPOLITIKA
http://cez-okno.net/rubrika/rubriky/exopolitika


Autori: 
Štítky: 
jún 08, 2013 23:31 popoludní

 

 

Top