Obrázok používateľa CEZ OKNO
5 způsobu, jak se vyhnout karcinogenním látkám

National Cancer Institute: V roce 2012 bylo diagnostikováno více než 1,6 milionů nových případů rakoviny. Odhaduje se, že rostoucí počet případů této nemoci zabijí tento rok okolo 1500 lidí každý den. Smutné, zvláště když se dá těmto úmrtím vyhnout prevencí.

1) Filtrujte svou vodu*

Typická voda z vodovodu obsahuje arsen. Arsen je karcinogen číslo jedna – to znamená, že skoro určitě způsobuje rakovinu. Zatímco Agentura pro ochranu životního prostředí (EPA) u něj nastavila „akceptovatelný“ standard, mnoho dodávek vody překonává tento limit. Kromě arsenu vaše voda obsahuje fluorid a chlor. Vysoce kvalitní filtry na vodu mohou eliminovat tyto látky, aby nevstoupily do vašeho těla.
*Jde o vodu v USA, v ČR není voda z vodovodu oficiálně fluoridována.

2) Nepoužívejte mikrovlnou troubu

Snaží se nás přesvědčit, že je použití mikrovlnky bezpečné, tyto malé ohřívače jídla se dostaly na trh před několika desetiletími. Ale pořád je zde mnoho nezodpovězených otázek a vážných pochyb ohledně toho, jak může být toto záření použito k vaření jídla bez negativních zdravotních účinků u lidí, kteří toto jídlo jí. Jak tyto malé přístroje způsobují rakovinu je složité, více si o tom můžete přečíst zde (EN): http://www.naturalnews.com/030651_microwave_cooking_cancer.html, kde přispěvatel NaturalNews Paul Fassa vysvětluje, jak „jsou lidské buňky nuceny od normálního buněčného dýchání k anaerobní produkci energie fermentací glukózy“, což je „rakovinný stav.“

3) Nepoužívejte běžné deodoranty

Běžné deodoranty z obchodů obsahují parabeny, hliník a další škodlivé látky. Podívejte se na fórum NaturalSociety (EN): http://community.naturalsociety.com/threads/natural-under-arm-deodorant-..., kde najdete návod na výrobu domácího deodorantu.

4) Kupujte bio (organické) produkty

Konvenčně pěstovaná úroda obsahuje směs pesticidů a tyto pesticidy byly opakovaně spojovány s rakovinou, kromě jiných zdravotních problémů. Vypěstujte si vlastní potraviny nebo si začněte kupovat ty v bio kvalitě (organické), abyste se vyhnuli těmto jedům.

5) Omezte telefonování mobilním telefonem

Nedávná studie ze Švédska zjistila, že používání mobilu po deset let vedlo ke zvýšení rozvoje nádorů na mozku o 290%. Většina těchto nádorů byla v hlavě na té straně, kde uživatelé přikládaly svůj mobilní telefon. Pokud musíte telefonovat, použijte reproduktor, jak jen to je možné. Vypínejte mobil, jak jen to je možné a praktické a určitě jej nenechávejte u hlavy, když spíte.

Elizabeth Renter

Další zdroje:

http://static.ewg.org/pdf/EWG_cosmeticsguide_2011.pdf

Překlad článku 5 Ways to Avoid Carcinogenic Agents
http://naturalsociety.com/5-ways-to-avoid-carcinogenic-agents/

Zdroj: http://www.freepub.comehere.cz/

Súvisiace:

Chemoterapia pomáha liečiť rakovinu a Zem je plochá!
http://www.cez-okno.net/clanok/chemoterapia-pomaha-liecit-rakovinu-a-zem...

Seriál: Liek proti rakovine bez vedľajších účinkov
http://www.cez-okno.net/serial-liek-proti-rakovine-bez-vedlajsich-ucinkov

10 nejčastějších geneticky modifikovaných potravin, kterým se vyhnout (INFOGRAFIKA)
http://www.cez-okno.net/clanok/english/10-nejcastejsich-geneticky-modifi...


Sekcie: 
Štítky: 
január 26, 2013 21:36 popoludní

 

 

Top