Obrázok používateľa CEZ OKNO
Jaká je příčina chřipkové sezóny?

Začnu otázkou pro vás: Co způsobuje chřipkovou sezónu, kdy lidé začnou být nemocní, kašlou, smrkají, zmeškají práci a školu, a trpí chřipkovou pandemií. Co způsobuje chřipkovou sezónu? Asi řeknete: samozřejmě ji způsobuje chřipka. Chyba! To jsou pohádky. Chřipka nezpůsobuje chřipkovou sezónu. Zeptáte se asi, jak je to možné. Odpověď mám pro vás v tomto videu...

Kdyby chřipka způsobovala chřipkovou sezónu, to by znamenalo, že by se musela rozhodnout, že teď začne infikovat lidi, a pak by se zase za nějakou dobu musela rozhodnout, že přestane infikovat lidi. Chřipka ale není ani živá: je to jen fragment DNA. Ano, není to ani živé. Nemá to nervový systém. Neumí to číst v kalendáři. Tak jak se může chřipka rozhodnout: Aha, je prosinec, tak začnu útočit na lidi v severní Americe. A jak se pak může rozhodnout, že je dejme tomu konec února, začátek března, tak přestanu útočit na lidi. Proč? Je unavená, nebo se nudí, nebo potřebuje prázdniny?

Ne, chřipka nezačíná chřipkovou sezónu, ani ji neukončuje. Pravdou je, že chřipka existuje po celý rok. Je všude, v každém měsíci v roce. A skutečná odpověď, co způsobuje chřipkovou sezónu, není přítomnost viru, to, že si děti ve škole předávají virus. Skutečný důvod vzniku chřipkové sezóny je vztah Země a Slunce. Ano, toto je solární teorie chřipkové sezóny.

Konvenční lékaři a propagátoři vakcín a podobní lidé chtějí, abyste věřili, že chřipková sezóna nemá co činit se Sluncem. Chtějí, abyste věřili, že chřipka je něco přirozeného, k čemu dochází o každých vánocích, v prosinci, na severní polokouli, jenom tak. Není pro to žádný důvod, prostě je to tak. Protože se viru prostě zachce útočit na lidi.

A proč chřipka útočí na lidi na jižní polokouli tehdy, když je u nás léto, od konce června do srpna? Proč se to děje tam právě v tuto dobu? Odpověď je: Je to kvůli vztahu Země a Slunce. Země obíhá kolem Slunce v určitém sklonu. Tento sklon způsobuje střídání ročních období. Na této mapě je severní Amerika právě blíže ke slunci, takže Slunce září na Spojené státy a Kanadu a dává nám hodně záření, je jaro, léto. Právě tehdy se naše pokožka léčí, vytváří vitamín D, a vitamín D je 500x účinnější v boji proti chřipkové infekci než vakcína. Takže v jarních a letních měsících tato část světa dostává více slunečního světla, které způsobuje odolnost proti chřipce, a proto se tam v tuto dobu žádná chřipka nešíří.

Ale tehdy, když slunce dopadá na severní Ameriku, na jižní polokouli je tmavěji, méně slunce, takže jižní polokoule je ve stavu nedostatku slunce, a hádejte, co se děje? To způsobí propuknutí chřipky a proto je v tu dobu chřipková sezóna na jižní polokouli.

Poloha Země vůči Slunci tedy vysvětluje, proč chřipková sezóna začíná a končí. Začíná to okamžitě dávat smysl, když se podíváte na to, co se v současné době děje v našem světě. FDA, CDC, farmaceutické společnosti, doktoři, propagátoři vakcín, ti nechtějí, abyste věděli, že sluneční světlo je tím, co vás chrání proti chřipce. Sluneční světlo vytváří vitamín D, ten aktivuje váš imunitní systém, a imunitní systém si vytváří své vlastní protilátky. Nepotřebujete žádnou vakcínu, abyste si vytvořili protilátky proti chřipce. Všechno, co potřebujete, je sluneční světlo. A můžete tím sami „naočkovat“ svůj vlastní existující imunitní systém, vytvořit si vlastní protilátky tím, že přirozeně vystavíte virům svůj zdravý a fungující imunitní systém.

Všude na světě na jaře a v létě jsou lidé vystaveni slunečnímu světlu a proto epidemie chřipky zmizí. Protože, opět, vitamín D podpoří imunitní systém, vytvoří protilátky, a vlastně se naočkujete sami, bez použití vakcíny. Žádná jehla není třeba, jenom trochu sluneční energie v kontaktu s vaší kůží.

Shrnul jsem pár zásad a pravd o chřipkovém viru

Pravda č. 1: Viry neumějí číst v kalendáři. Nevědí, že mají v prosinci přijít do severní Ameriky a v červnu na jižní polokouli. Nejsou ani živé, nemají nervový systém, neumějí číst v kalendáři. Takže tu evidentně musí být něco jiného, co způsobuje, že chřipková sezóna začne a skončí.

Pravda č. 2: Viry se pokoušejí napadnout vaše tělo v kterémkoli měsíci roku. Jsou tu stále, i v létě, ale většinou jsou neúspěšné, protože máte dobrý imunitní systém, dost vitamínu D.

Pravda č. 3: Chřipková sezóna je způsobena nedostatkem slunečního svitu, který vede k nedostatku vitamínu D. Každá chřipková sezóna je stoprocentně spjata s nedostatkem vitamínu D v celé populaci. Je tomu tak všude na světě, v kteroukoli dobu. Proto je chřipková sezóna v zimě na jižní polokouli, kdy je u nás léto, a u nás v zimě, když je v Austrálii léto. Chřipkový virus je úspěšný pouze tehdy, když sluneční světlo není příliš silné.

Pravda č. 4: Vakcíny nezastaví příčinu vypuknutí chřipky. Znovu opakuji: příčinou vypuknutí chřipky není přítomnost viru. Ten je tady každý den, každý měsíc, je všude. Každý den, kdekoliv jste, jste v kontaktu s virem chřipky. Na letišti, ve škole, v kanceláři, stále jste v kontaktu s chřipkou. Jenom po většinu času není úspěšná, a nepostihne vás, protože máte dostatek vitamínu D asi tak po šest až devět měsíců v roce. Jenom po těch pár měsíců v roce, kdy nemáte vitamín D, jste náchylní ke chřipkové infekci. A samozřejmě výrobci léků se vám snaží vnutit vakcíny, a chtějí, abyste věřili pohádkám, že sama chřipka začíná a končí svou sezónu. Že ta sezóna je způsobena prostě přítomností chřipky. To je ovšem směšné, důvodem je postavení Země vůči Slunci.

Pravda č. 5: K zabránění propuknutí chřipky stačí pouze to, že budeme všem podávat doplněk vitamínu D. Všechno, co je třeba udělat, je podávat lidem vitamín D. Pak virus chřipky nemá šanci se uchytit, být úspěšný. Nemůže dostat vaše tělo, nemůže způsobit pandemii, když lidé mají vysokou hladinu vitamínu D. Když chcete zastavit pandemii chřipky, stačí udělat toto. Ale místo toho se průmysl snaží vecpat vám více vakcín. To je šílené, není to vůbec třeba, je to lékařsky neopodstatněné, ale jim to samozřejmě přináší spoustu peněz.

Pravda č. 6: Konvenční medicína odmítá uznat tuto prostou vědeckou pravdu. Je to zrovna tak, jako kdybychom byli zpátky v době Galilea. Lidé si tenkrát mysleli, že Země je plochá, a Galileo řekl, ne, Země je kulatá, a obíhá kolem Slunce, a proto ho pokládali za kacíře. Lidé si mysleli, že Slunce obíhá kolem Země. A dnes tomu ani nemůžeme věřit, každý ví, že Země obíhá kolem Slunce. Na naší Zemi jsou proto roční období, a v každém je vystavena Slunci různou mírou. A sluneční světlo předurčuje všechny cykly na naší planetě, včetně cyklu chřipkové sezóny. I Galileo by uznal tuhle teorii o chřipce, o tom, že je spjata s ročním obdobím a množstvím slunečního světla, které je dáno pozicí planety vůči Slunci.

Konvenční medicína se vlastně stále domnívá, že Země je plochá. Je to bizarní víra, oni nevěří, že Slunce má co činit s vaším zdravím či nemocí, s tím, jestli chytíte chřipku. Oni si myslí, že chřipka přijde sama od sebe, rozhodne se vás napadnout právě o vánocích, aby vám zkazila vánoční dovolenou. Ale když se podíváte, co stojí za touto vírou, je to samozřejmě zisk. V každé sezóně je nárůst prodeje vakcín, který přináší více peněz, a farmaceutické společnosti se snaží, abyste věřili, že chřipková sezóna je způsobena pouze chřipkou. Že nemá nic společného se slunečním svitem, s vitamínem D, s vaším imunitním systémem. Chtějí, abyste věřili, že chřipková sezóna je způsobena nedostatkem vakcín. Pokud půjdete a koupíte si více vakcín, pak nechytíte chřipku. To vám říkají, a chtějí, abyste tomu věřili. Ale celé to prohlašování o vakcínách je samozřejmě úplný nesmysl. Vše, co potřebujete, je vitamín D.

Tady je pacient a lékař, mluví o vakcíně. Lékař říká: kupte si vakcínu, jinak byste mohl chytit chřipku. A pacient si řekne, aha, to by mohla být pravda, doktoři jsou autority, vyznají se ve zdraví. A lékař řekne: Ano, já jsem autorita, mám diplom z Lékařské fakulty. Problém je, že tam jim nic neříkají o vitamínu D, lékař se nikdy neučil o slunečním světle, o vztahu Země a Slunce, a pokud jde o výživu, je naprosto negramotný. Neví o ní vůbec nic. Všechno, co ví, je to, co mu řekli na fakultě, a to je více léků, více vakcín, více ozařování, více chemoterapie a více operací. Takže pokud máte rádi tyto věci – a mimochodem, kdo by si nedal malou chemošku, - pak poslechněte svého doktora. Má pro vás stejnou radu v každé sezóně. Podívejte se na zisky farmaceutických společností, neustále porostou, dokud vy do sebe necháte píchat stále více vakcín a rtuti, a můžete i investovat do obchodu s léky a něco si přivydělat.

Nevšímejte si sezónní propagandy. Chtějí vás vystrašit názvy jako H1N1, H3N3 a podobně, pořád nové kombinace písmen a čísel, abyste si mysleli, že se neuzdravíte, dokud se nenecháte očkovat. To byste uměli taky, vezmete jenom H a nějaké číslo od 0 do 9, a pak N a další číslo, třeba H7N3. To umím udělat i já. A pak udělají vakcínu a řeknou vám, že ji potřebujete proti tomu viru. Je to snadné. Je to jen propaganda. Dělají to i s vašimi dětmi, pořád to do nich hustí. Ale tady je lék, a to je sluneční záření. To udrží vaši imunitu v chřipkové sezóně. Když máte dost slunce, máte dost vitamínu D a aktivní imunitní systém, to je, jako když nosíte neprůstřelnou vestu. Můžete nechat lidi na sebe kýchat, prskat, můžete si utírat klávesnici jejich kapesníkem, na tom nezáleží, protože vaše tělo si vytvoří vlastní protilátky proti chřipce. A všechno, co musíte udělat, je dodat sluneční energii svému imunitnímu systému. Je to jako vlastně jako by váš imunitní systém fungoval na sluneční energii, a skutečně je tomu tak. Choďte na slunce, a když nemůžete, berte vitamín D. Váš systém bude aktivní, vytvoří si protilátky a ochrání vás proti příštím infekcím, aniž potřebujete injekci do paže, ostrou ocelovou jehlu. Vy se můžete očkovat sami, pokud pochopíte vztah mezi Sluncem, Zemí, virem chřipky, vitamínem D a svým imunitním systémem.

A když jste pochopili tyhle věci, pochopili jste i univerzální zákony vesmíru, a když budete žít podle nich, váš život bude snadnější, zdravější a šťastnější. Teď si představuji, že jsou konvenční doktoři, nebo nějací členové Společnosti za plochou Zemi, kteří proti tomu budou argumentovat, řeknou, v žádném případě, Slunce nemá co dělat s chřipkovou sezónou. Vy potřebujete vakcínu, musíte nechat očkovat děti, psy i kočky, všechno, co se ve vašem domě hýbe, musíte dát očkovat. To můžou říci, ale víte co? Nemohou změnit zákony fyziky. Nemohou zastavit Zemi, která obíhá kolem Slunce. Nemohu změnit osu Země a její sklon, který způsobuje roční období. Nemohou ani mít pod kontrolou viry, jak se replikují a jak se mutují, a nemohou mít pod kontrolou ani chápat váš imunitní systém, ty úžasné nanotechnologie ve vašem těle, které právě bojují, abyste byli v bezpečí před infekcemi a jsou poháněny vitamínem D.

Můžou vám říkat, co chtějí, mohou lhát, a to také budou, ale nemohou změnit zákony fyziky. A ty říkají, že můžete zabránit infekci trochou slunečního světla na své kůži, která vytvoří vitamín D, a nepotřebujete vakcínu. Nepotřebujete nikdy žádnou vakcínu proti sezónní chřipce. Vůbec nikdo ji nepotřebuje. Ani jeden člověk na této planetě. Ve skutečnosti by lidem bylo lépe bez vakcín. Bylo by jim lépe pouze se slunečním svitem, doplňkem vitamínu D a možná s trochou cvičení, a žili by déle, zdravěji a šťastněji. CDC říká, že jen v USA je 36 000 úmrtí za rok a 200 000 hospitalizací, ale mnoha by se předešlo, kdybychom poučili lidi o slunečním záření a vitamínu D. Je to tak prosté. Tak proč mě o tom medicína nepoučí? Proč? Protože o tom neví. Lékaři mohou mít diplomy z lékařských fakult, a mohou být naprosto negramotní ohledně výživy a vysoce nevědomí ohledně zákonů fyziky, jaký je vztah mezi slunečním světlem, kůží, vitamínem D, aktivací imunitního systému a pandemií chřipky. Abyste dostali diplom na lékařské fakultě, nepotřebujete z toho vědět vůbec nic. A oni skutečně nevědí. Oni jsou, pokud jde o infekční nemoci, stále ve stádiu ploché Země, a neberou do úvahy pravdy o zákonitostech přírody.

Sluneční světlo je důležité, zeptejte se svých rostlin. Jeho dostatek udrží váš život, a při jeho nedostatku máte daleko větší riziko smrti z různých příčin. Ti lidé, kteří vám říkají, abyste se vyhýbali slunci, abyste se pořád mazali, nechoďte na slunce, buďte ve tmě, slunce je nebezpečné, to jsou prostě idioti. Takové byste měli ignorovat a nechat je, ať zabíjejí sami sebe temnotou a nedostatkem slunečního světla. Pokud to tak chtějí, je to v pořádku, je to jejich rozhodnutí. Mohou se spoléhat na vakcíny a žít ve tmě, trpět jak chtějí, je to jejich volba. Vy nemusíte žít jako oni, můžete žít ve světle, můžete pozvat slunce do svého života, můžete projít všemi chřipkovými sezónami a nikdy neonemocnět.

Já už jsem nebyl tak dlouho nemocný, že si ani nepamatuji, kdy to bylo naposled. K tomu prostě nedojde, protože chodím na slunce, beru vitamín D, a chřipková sezóna, o té ani nevím. Je to doba dovolených, kdy jsem zdravý, chodím na slunce, beru vitamín D3. Jsem zdravý a vyhýbám se infekčním nemocem automaticky. Moje tělo vytváří vlastní protilátky. Nejsem závislý na injekci chemikálií. Vakcíny jsou jen pro naivní lidi, kteří neznají nic lepšího. Nebuďte naivní, choďte na slunce, berte vitamín D, nepotřebujete se nechat píchat ostrou jehlou, abyste přežili chřipkovou sezónu.

Děkuji za pozornost.

Mike Adams, NaturalNews, 2011

Odkaz na anglické video: http://www.naturalnews.tv/v.asp?v=AF36B271EF61579BEAD6969F6DEC763D

Preklad: Orgonet

Zdroj: Orgo-net.blogspot.com


Súvisiace:

Pravda o očkovaní proti chrípke
http://www.cez-okno.net/clanok/ing-marian-fillo/pravda-o-ockovani-proti-...

Chrípka a pôst alebo najlacnejšia chrípka je tá, ktorú nedostanem
http://www.cez-okno.net/clanok/chripka-a-post-alebo-najlacnejsia-chripka...

Bola epidémia španielskej chrípky vyvolaná umelo?
http://www.cez-okno.net/clanok/bola-epidemia-spanielskej-chripky-vyvolan...

Pandemie prasečí chřipky - podvod desetiletí? (titulky CZ)
http://www.cez-okno.net/clanok/veda/pandemie-praseci-chripky-podvod-dese...

V. Svět zachvátila epidemie nedostatku vitamínu D
http://www.cez-okno.net/clanok/zdravie/v-svet-zachvatila-epidemie-nedost...

X. Léčivá síla slunce a vitamínu D (kniha CZ)
http://www.cez-okno.net/clanok/zdravie/x-leciva-sila-slunce-a-vitaminu-d...

VI. Ještě k vitamínu D: vitamín A snižuje jeho účinnost!
http://www.cez-okno.net/clanok/serial-preco-mi-je-zle-ked-pocujem-je-to-...

II. Nehanebny podvod vo vedeckej medicine
http://www.cez-okno.net/clanok/prislo-mailom/ii-nehanebny-podvod-vo-vede...


Sekcie: 
február 05, 2011 20:42 popoludní

 

 

Top