Obrázok používateľa CEZ OKNO
Aspartam: hrůzná realita a zločin, ale cool

Dnes si zase dáme trochu paranoii (para=nejvyšší noien=vědění). Už jste někdy přemýšleli, proč tolik výrobců jídla do něj přidává umělá sladidla jako je Aspartam? Bylo prokázáno, že to není vhodné k požívání zvířaty ani lidmi. Proč tedy náš stát nás neochrání před tímto? Protože nás nechce ochránit ale zabíjet?

Možná mávnete rukou, že vám neříkám nic nového, že už přeci víte, že také mnohá Éčka jsou považovaná za jedy. Nevím jak Éčka, ale Aspartam jed je.

Při dlouhodobém užívání nebo i okamžitě po požití může způsob mnoho různých druhů zdravotních potíží od bolestí hlavy, změny nálad, obtížnost myslet čistě, nevolnosti po alzheimerovu chorubu, poškození DNA, nizší IQ po celý seznam jiných potíží.

Vědecky byla prokázána jeho škodlivost, ale pak bylo "nezávislou" komisí FDA (Food and Drug Agency) rozhodnuto, že Aspartam nemá žádné škodlivé dopady na zdraví. Mezi členy té komise patřili členové organizace sdružující výrobce a prodejce Aspartamu. To si pak můžete udělat obrázek o tom, jak moc byla ta komise nezávislá. Kolikrát jsme už tento scénář viděli?

Pravda je bijící do očí, ale někteří by rádi, aby toto zůstalo jakýmsi otazníkem, že možná je to jed a že o tom máme diskutovat a pochybovat až do smrti, protože tak nutně potřebujeme, aby nám to řekla naše milovaná televize, že to je fakt fakt.

Doporučuji se tedy alespoň vyhnout všem LIGHT drinkům. Bohužel tu teď nemám nic lepšího po ruce než Coca Cola ZERO, takže upřímně řečeno právě teď popíjím tohle :-), ale to není žádná sranda.

Můžeme na tom vidět jasně prokazatelnou snahu vyvražďovat lidi nebo jim alespoň způsobovat potíže, poškozovat mozek... to je budoucnost. Za příštích pár desítek let je cílem naprosto degradovat lidskou inteligenci chemickou manipulací, vyvolávat apatii.

Ten samý případ je fluorid sodný a pomocí něj fluorizace pitné vody v rozvodných sítích, k čemuž zde v ČR docházelo za komunismu. Překvapivě se nedávno v médiích objevil článek, že v USA plánují naopak rozšířit fluorizaci až na 70 % území Spojených států. Stejně tak v Británii ho chtějí rozšířit o dalších lokality. O fluoridu sodném je možné říct velmi podobné věci jako o Aspartamu. Vyvolává také rozpad kostí, rakovinu, opět poškozování mozku a IQ (snížilo IQ až o 10 bodů a více podle některých studií).

Jak je u Boha možné, že toto se dá legálně prodávat, když víme o škodlivosti těchto látek?

Prostě, kam se podíváte, můžete vidět šméčka. Můžou za to úplatky a snaha korporací vydělat, nebo je v tom něco víc a nějaký konkrétní záměr? Představte si, že se dobrovolně necháte někým takto chemicky modifikovat tím, že pijete fluorizovanou pitnou vodu z kohoutku nebo Coca Cola Light. A televize vám neřekne ´nepijte´, ta vám pouze pustí reklamu se sloganem "PIJ TO" a "ABSOLUTNĚ BEZ CUKRU ABSOLUTNĚ DOBRÉ". Zatímco jste obětí spiknutí těch jejich cílem je otupovat naši mysl a poškozovat zdraví, protože někdo usoudil, že je na této planetě moc lidí? Je to hodně paranoidní myšlenka, ale možná pravdivá? Protože po požití aspartamu můžete i zemřít, pokud máte podlomené zdraví. Zejména ve starším věku.

Na závěr přikládám reportáž televize FOX 5, kde se, jak můžete zjistit, lidé z FDA odmítali o této kauze vůbec na kameru bavit!


VIDEO nájdete na tejto adrese

Je to velmi zajímavá reportáž, kde se dovíte více podrobností o procesu schvalování Aspartamu komisí FDA, která původně Aspartam neschválila, jenže pak byl šéf komise vyměněn a závěr byl otočen o 180 stupňů a Aspartam byl schválen jako zdravá přísada do jídla. Reportáž FOX 5 News dokonce na základě dokumentů dokládá, že byly přijaty jisté úplatky členy té komise právě od společnosti sdružující ty obchodující s Aspartamem.

A úryvek z dokumentu:


VIDEO nájdete na tejto adrese

:::film::: Aspartame: Sweet Misery A Poisoned World


VIDEO nájdete na tejto adrese

Jiří Míka

Zdroj: mika.blog.idnes.cz

Prevzaté z: aiall.org


Súvisiace:

18/05/2010 | XIV. Nebezpečný ASPARTAM E951! (titulky SK)
http://www.cez-okno.net/clanok/veda/xiv-nebezpecny-aspartam-e951-titulky-sk

PŘÍSADY V POTRAVINÁCH - "E" ČÍSLA V DEŠIFROVANÉ PODOBĚ
http://www.cez-okno.net/clanok/serial-myty-verzus-fakty/prisady-v-potrav...

XX. Pravda o chemikáliích v potravinách se prosazuje
http://www.cez-okno.net/clanok/zdravie/xx-pravda-o-chemikaliich-v-potrav...


Sekcie: 
Štítky: 
február 27, 2011 12:01 popoludní
 • krát komentár

7 krát komentár

 1. Obrázok používateľa Anonym
  Anonymfebruár 27, 2011 14:28 popoludní

  Komentár: 

  Hmm... Ja si denne dosladujem mnozstvo caju aspartamom a som zdravy ako rybicka. Takze ta paranoia v uvode by sa hodila aj do nadpisu.

 2. Obrázok používateľa Anonym
  Anonymfebruár 28, 2011 18:54 popoludní

  Komentár: 

  tak slaď ďalej a uvidíme za pár rokov či nebudeš hore bruchom :D

 3. Obrázok používateľa LadislavZelinka
  LadislavZelinkamarec 04, 2011 20:56 popoludní

  Komentár: 

  Tak to je, příteli, dost nezodpovědné, když víš, že aspartam je jedovatý. proč pokoušet osud? proč nesladíš přírodním sladidlem??? Např. medem???????

 4. Obrázok používateľa Mk-Ultra
  Mk-Ultrafebruár 27, 2011 18:31 popoludní

  Komentár: 

  Dobrý článok len veľká škoda, že tie videá nemajú titulky :(

 5. Obrázok používateľa 03Year
  03Yearmarec 01, 2011 00:41 dopoludnia

 6. Obrázok používateľa Leannka
  Leannkamarec 01, 2011 18:15 popoludní

  Komentár: 

  nám to možno nepovedia, ale piloti lietadiel majú zakázané požívať aspartám, lebo okrem milióna iných vecí môže spôsobiť slepotu, niekedy hneď po požití. No a všetci vieme čo by sa stalo keby piloti nevideli, že? Samozrejme neoslepne každý pretože každý máme iný organizmus

 7. Obrázok používateľa franco.bab
  franco.babmarec 05, 2011 12:46 popoludní

  Komentár: 

  Kým nie je niečo vedecky dokázané môžeme považovať túto antireklamu za zavádzanie kupujúcich.Je vtom vidieť určitý konkurenčný boj.Nechce sa mi veriť,že z jednoho okamihu na druhý sa môže oslepnúť absolutne zdravý pilot,kým obyčajný smrteľník je ako rybička.Nie je to paradox?

 

 

Top