Obrázok používateľa CEZ OKNO
IX. Amerika má nedostatek lékařů?

<img style="float: left; margin-right: 10px; margin-bottom: 9px;" src="/files/clanok-subory-2010/kriz-zmiluj-sa.jpeg" ><i>"Překlad článku Mika Adamse z Natural Health. Všude, kde se píše o Američanech, si můžeme dosadit Čechy. A to si myslím, a mám i zkušenost, že český národ je na tom z hlediska zdraví a povědomí o zdravé výživě nesrovnatelně hůř než Američané. Tak si kupte aspoň ten vitamín D, když nám pořád zastiňují slunce. (Doporučuji Biomin (slabší) nebo Swanson (high potency), já už ho mám a dělá mi to moc dobře.) Mimochodem, moji kolegové, kteří se vůbec nezajímají o konspirační záležitosti, dneska diskutovali na téma, že strašně málo svítí slunce. Za zimu - vlastně za půl roku - bylo prý jen 6 slunečních dní!!! Na chemtrails nechtěli slyšet, ale vitamín D si prý půjdou koupit."</i>
<!--break-->
<hr><strong>Nyní, když se po celé Americe stala zákonem zdravotní reforma spočívající na monopolizované farmaceutické medicíně, mainstreamová média informují o náhlém nedostatku lékařů. Téměř milión lékařů, kteří už ošetřují chorobami prolezlou populaci, už jak se zdá nestačí, a lékařské fakulty šturmují, aby vyprodukovaly více lékařů, kteří by mohli léčit ještě více chorob. Zdá se, že protože jsou všichni nemocní, nebude doktorů nikdy dost...</strong>

<div style="background-color: silver;"><font color="white"><blockquote>Jsme svědky další expanze již rozsáhlého nemocenského průmyslu, který již teď polyká 20% americké ekonomiky. V&nbsp;příštích několika letech toto procento vzroste na 25 a finanční výtoková roura, zvaná „mainstreamová medicína“, možná spolkne i třetinu celé národní ekonomiky.

To staví USA do katastrofální finanční situace. Pokud třetina ekonomické produktivity bude vydána na choroby a nemoci, a další třetina (přibližně) na války a imperialismus, kde potom vezmeme peníze na stavbu silnic, škol, platy státních zaměstnanců a řízení vlády?

Odpověď je, samozřejmě, že se prostě natiskne více peněz a bude se dále utrácet – jistá cesta k&nbsp;hyperinflaci.

<strong>Ale to je jiný příběh. Dnes se budeme zabývat tím, jak vyřešit nedostatek lékařů. A odpově’d je zcela prostá: využijeme sílu výživy, abychom předcházeli a léčili nemoci.</strong></blockquote></font></div>

<b>Správná výživa znamená konec nedostatku lékařů</b>

Již víme, že <a href="http://www.naturalnews.com/021892.html">vitamín D sám o sobě může předejít 4 z&nbsp;5 případů rakoviny</a>.&nbsp; Pomáhá také předcházet srdečním nemocem, diabetu, depresi, sezónní chřipce a ledvinovým onemocněním. Rozdávejte celé populaci zdarma vitamínové doplňky s&nbsp;vitamínem D a vyřešíte problém nedostatku lékařů za jediný rok, protože veřejnost se stane zdravější a omezí návštěvy u lékařů.

Je to prosté, levné řešení, kterého by se každý inteligentní národ bez rozmýšlení chopil: do zdraví se investuje jenom pár haléřů a ušetří se mnoho dolarů na snížení nákladů léčení. Pravidelná dodávka vitamínu D nemá žádné negativní vedlejší účinky. Není třeba předpisů, injekcí ani návštěv u lékaře. Co se komu na tom nelíbí?

<strong>Ani trochu se to nelíbí to zdravotnickému průmyslu. Výrobci léků, nemocnice, smluvní lékaři, lékařské školy, lékařské časopisy a nyní i mainstreamová média, všichni vydělávají obrovské zisky na fungujícím zdravotnickém průmyslu léčícím choroby a nemoci. Vitamín D by zničil jejich výdělečnou činnost, posílal by lidi domů zdravé a v&nbsp;pořádku, namísto aby šli nemocní do nemocnice.</strong>

Jak vidíte, Amerika nemá nedostatek lékařů – má nadbytek nemocí. A je nemorální, aby současný systém péče o nemocné dále takto pokračoval.

<b>Amerika se musí rozhodnout: nemoci nebo zdraví?</b>

V&nbsp;této situaci má národ na výběr ze dvou věcí:

<strong>1.</strong> Investovat do většího množství lékařů a rozšířit byznys s&nbsp;nemocemi tak, aby celý národ byl vtažen do cyklu farmaceutické závislosti, nutriční nevědomosti a urychlení nemocí.

<strong>2.</strong> Investovat do výživy a zmenšit zdravotnický průmysl tím, že ukážeme lidem, jak mají zůstat zdraví, v&nbsp;dobré formě a bez nemocí. Jinými slovy, snížit péči o nemocné tím, že umožníme zdraví.

K&nbsp;jakému výběru se kloní Amerika? To je jasné. Spolu s&nbsp;nedávno uzákoněnou zdravotnickou reformou země investovala těžce do první možnosti: více nemocí, více léčiv, více nemocnic a více lékařů.

<b>Nemocenský průmysl se bouřlivě rozvíjí!</b>

Poprvé jsem o tom psal v&nbsp;povídce zvané <a href="http://www.naturalnews.com/008674.html">Město Allopatů</a> ,která je otištěna už několik let na webu dr. Mercoly. V&nbsp;té povídce jsem psal o společnosti, která věřila, že žije v&nbsp;ekonomické hojnosti, protože utrácela stále více a více peněz za opravy aut po nehodách a hospitalizace obětí automobilových nehod. Město zrušilo všechny značky stop a semafory, aby byla jistota, že bude docházet k&nbsp;nehodám, a tak bude zajištěna práce pro autoopravny, nemocnice a lékaře.

Podobný scénář jsem popsal v&nbsp;comicsu <a href="http://www.naturalnews.com/021218_disease_economy_drug_racket.html">Byznys vzkvétá!</a>

V&nbsp;tomto comicsu vystupuje starosta města, který oznamuje: Byznys vzkvétá!, a zatím v&nbsp;pozadí jsou vidět samé chemické společnosti, restaurace fast food, nemocnice, centra pro rakovinu a pohřební ústavy. Jistě, byznys vzkvétá, a to pro všechny společnosti, které vytvářejí nemoci a léčí nemoci, ale lepší se kvalita života této společnosti? Ani zdaleka.

Skutečně zajímavé na tom je, že o pouhé čtyři roky později se tento comics „Byznys vzkvétá“ stal v&nbsp;Americe realitou! Město Allopatů je nyní Amerika. Tento stát se rozhodl rozvíjet průmysl nemocí, a to vytvořilo umělý „nedostatek lékařů“.

Tento nedostatek lékařů je vyvolán zcela uměle. Amerika má už milión lékařů. Vlastně už máme příliš mnoho lékařů. Byli bychom na tom lépe, kdybychom měli méně lékařů v&nbsp;kombinaci se zákonem o svobodě ochrany zdraví, který by umožnil naturopatickým lékařům, aby praktikovali svou medicínu, spolu s&nbsp;lékaři tradiční čínské medicíny, chiropraktiky a dalšími holistickými praktiky.

A pokud bychom mohli odstranit cenzuru FDA na potravinové doplňky a superpotraviny, pak bychom mohli skutečně začít učit lidi, jak předcházet nemocem s&nbsp;pomocí doplňků, rostlinných přípravků a výživovou terapií. A náhle bychom zjistili, že máme příliš mnoho lékařů – a příliš mnoho center pro rakovinu, nemocnic a klinik.

To by mělo být cílem každého inteligentního národa: chránit a zlepšovat zdraví svého lidu. Ale američtí vůdcové (pokud je tak můžeme nazvat) zvolili pro lid jinou cestu: celoživotní výživová ignorance, lékařské zotročení, očkování, mamografy, chemoterapie, psychiatrické léky a nekonečný sortiment dalších nebezpečných léků.

Proč se divíte?

<b>Proč americká vláda potřebuje, abyste zemřeli dříve</b>

Když si to spočítáte, zjistíte, že federální vláda si nemůže dovolit, aby lidé žili příliš dlouho. Když lidé žijí příliš dlouho po dosažení důchodového věku, stále přijímají příspěvky sociálního pojištění. Ale sociální pojištění je v krachu. Nemá žádné skutečné peníze a operuje pouze v&nbsp;systému IOU amerického ministerstva financí.

Sociální pojištění znamená jedno z&nbsp;nejrozsáhlejších vydání americké vlády – a peníze, které vláda prostě nemá a musí si je proto vypůjčit nebo natisknout.

Z&nbsp;finančního hlediska vidí americká vláda důchodce čistě jako finanční břemeno: neplatí daně, produkují velmi málo práce, a každý měsíc, který jsou naživu, čerpají peníze. Zní to krutě, ale je to pravda: americká vláda si nemůže dovolit, aby důchodci zůstali příliš dlouho naživu.

Čím rychleji zemřete, tím více peněz vláda ušetří. Dosti šílené, že.

<strong>A teď si představte finanční zatížení státní pokladny, kdyby se náhle 70 miliónů starších Američanů dozvědělo pravdu o vitamínu D a léčení stravou. Představte si, že by lidé žili jen o 10 let déle než nyní. Výdaje státní pokladny by byly stovky miliard dolarů každý rok! Ale federální vláda je nemá. I tak už utrácí majlant za nemoci, války a dluhy, takže neušetří ani pěťák.<strong>

Viz comics: <a href="http://www.naturalnews.com/026686_America_national_debt.html%20">Nová Amerika: Bankrot, nemoci a konec možností.</a>

<b>Pomozte splatit národní dluh – umírejte dříve!</b>

A to nás přivedlo k&nbsp;reformě zákona o zdravotní péči, která obsahuje zajištění „komise smrti“ či příspěvek na „asistovanou sebevraždu placenou daňovým poplatníkem“, podle toho, na koho se obrátíte. Horlivě se diskutuje, zda podle současné reformy zákona takové zajištění existuje, samozřejmě, ale ono funguje teoreticky tímto způsobem: byrokraté rozhodnou, kdo má žít a kdo zemřít podle toho, jak mnoho peněz si stát může dovolit na ně vynaložit.

Každý rok vláda otevírá otázku věkových podmínek pro získání sociálního pojištění http://www.ssa.gov/retire2/agereduction.htm . Současně stále zvyšuje toxicitu mainstreamové medicíny tím, že do více lidí cpe více chemikálií a radiace. Výsledek je nevyhnutelný: stále méně lidí bude žít dost dlouho, aby vůbec získalo důchod.

Myslíte, že je to náhoda?

<div style="background-color: silver;"><font color="white"><blockquote><strong>Američtí vůdcové, jak vidíte, se nesnaží nutně zredukovat samu populaci. Ale nechtějí, abyste žili ani den po odchodu do důchodu, protože tehdy přestáváte platit daně a začínáte pobírat peníze od státu. To si stát nemůže dovolit, takže „dokonalý systém“ (v jejich očích) je ten, který způsobí smrt někdy mezi věkem 55 a 70 let. Nechtějí, aby vás medicína zabila ve dvaceti nebo ve třiceti, protože v&nbsp;tom věku tvrdě pracujete a platíte daně. Co skutečně chtějí, je systém medicíny, který vytváří ve vás po padesátce kumulaci toxicity a ta vás do 65 let zabije.</strong>

Není to snad přesně to, co dělají mamogramy, vakcíny a léčiva? CT scany také působí, a tato kombinovaná toxicita ze všech léčebných postupů napadne obvykle po padesátce vaše játra a ledviny. Ve věku 67 let, když máte začít pobírat plný důchod, je většina lidí zcela napumpovaná medicínou nebo mrtvá.

Rakovina se nevytvoří přes noc, jak víte. Trvá to mnoho let (obvykle desítky), než nádor vyroste do velikosti, která může být odhalena mamogramem. Mezitím lékaři a zdravotnický personál bombardují vaše prsa každý rok radiací, což prakticky zaručuje, že v&nbsp;60 letech budete mít rakovinu prsu, pokud předtím nezemřete na něco jiného.

Říkám tím, že státem zajištěná zdravotní péče vás zabije? Ne tak docela. Ale docela určitě se ani nesnaží vás udržet při životě.</strong></blockquote></font></div>

<b>Mainstreamová medicína je skutečným zabijákem</b>

Víte, co je v&nbsp;Americe zabijákem č. 1? Není to rakovina. Ani srdeční choroby. Ani teroristické útoky. Zabijákem č. 1 je v&nbsp;Americe mainstreamová medicína, která zabíjí ročně mezi 250 000 a 750 000 lidí, podle toho, které statistice věříte.

Tato úmrtí jsou zvána iatrogenická, což znamená „úmrtí způsobená lékaři“. Dalo by se tomu říkat iatrogenocida, vzhledem k&nbsp;tomu, jak málo se mainstreamový zdravotnický systém snaží o ochranu lidského života.

Takže, když se vrátíme k&nbsp;názvu tohoto článku ... pokud sami lékaři zabijí ročně v&nbsp;Americe kolem půl miliónu lidí, a pokud nyní máme „nedostatek“ lékařů, znamená to, že statisíce lékařů budou praktikovat stejný systém medicíny spočívající v&nbsp;lécích a chirugii, který zabíjí lidi už teď, a tak si můžete představit, co se stane v&nbsp;Americe s&nbsp;počtem iatrogenických úmrtí.

Uhodli jste: vyletí nahoru jako raketa. Můžeme očekávat, že v&nbsp;příštím desetiletí mainstreamová medicína zabije ročně přes milión lidí.

A proč zemře zbytečně milión Američanů kvůli monopolnímu medicínskému systému provozovanému zbankrotovanou vládou? Možná proto, že je snadnější a výnosnější jenom se dívat, jak Američané umírají dříve, než dosáhnou na důchodové dávky, než je naučit, jak mají zůstat naživu a zdraví.

Hra je zmanipulována, lidičky. A ještě více zmanipulována, pokud jste černoši, mimochodem. Deficit vitamínu D, kterým trpí černí Američané, dnes prakticky zaručuje, že většina Afroameričanů středního věku nikdy nebude pobírat důchod. Takže v&nbsp;podstatě máme plnou zemi těžce pracujících černých Američanů, platících daně do sociálního systému, který disproporčně vyplácí dávky bílým lidem.

Ověřte si to. Průměrná očekávaná délka života pro černého amerického muže je asi 67 let.

A důchod pobíráte, pokud jste ještě naživu, až po dosažení – hádejte kolika? 67 let. <a href="http://www.ssa.gov/retire2/agereduction.htm">http://www.ssa.gov/retire2/...

Průměrná očekávaná délka života bílého Američana je 74 let.

To znamená, že bílí muži pobírají sociální dávky o 7 let déle než černí. Takže pracující černí muži vlastně dotují bílé muže v&nbsp;důchodu. A současně se systém zdravotní péče snaží zabít nás, než dosáhneme důchodového věku, protože to ušetří peníze zbankrotované vládě, která se klaní japonské a čínské vládě, aby jim dále půjčovaly peníze.

<strong>Kolik Američanů ještě zemře, aby se vyrovnal státní dluh? Nevím, ale můžete se vsadit, že nějaký ouřada ve Washingtonu už to spočítal, a odpověď nebude znamenat podporu pro vaše osobní zdraví.</strong>

Mike Adams, 14. 4. 2010

http://www.naturalnews.com/028577_doctors_shortage.html

Zdroje pro tento článek:

http://online.wsj.com/article/SB1000142405270230450690457518033152842423...

http://www.usatoday.com/news/washington/2010-04-12-deficit_N.htm

Preklad: Orgonet

Zdroj: <a href="http://orgo-net.blogspot.com/">Orgo-net.blogspot.com</a>
<hr>
<blockquote><p align="center">Článok "V. Svět zachvátila epidemie nedostatku vitamínu D" nájdete <a href="/clanok/zdravie/v-svet-zachvatila-epidemie-nedostatku-vitaminu-d">na tejto adrese</a>.</p></blockquote>
<hr>
<hr>
<blockquote><p align="center">"VI. Ještě k vitamínu D: vitamín A snižuje jeho účinnost!" nájdete <a href="/clanok/serial-preco-mi-je-zle-ked-pocujem-je-to-vedecky-dokazane/vi-jeste-k-vitaminu-d-vitamin-a-snizuje-jeho-ucinnost">na tejto adrese</a>.</p></blockquote>
<hr>
<strong><i>Motto: "Viac, ako 80% medicínskych intervencií a technológií nemá vedecké opodstatnenie a účinok."</i></strong>

Uverejnené v Britskom medicínskom žurnále pod názvom "Kde je múdrosť: Chudoba medicínskych dôkazov".

http://www.badatel.sk/index.php?option=com_content&task=view&id=268&Item...

<hr>
<i>Všetky časti seriálu "Prečo mi je zle keď počujem: JE TO VEDECKY DOKÁZANÉ" nájdete <a href="/rubrika/serial-preco-mi-je-zle-ked-pocujem-je-to-vedecky-dokazane">na tejto adrese</a>.</i>
<hr>

<img style="float: left; margin-right: 10px; margin-bottom: 9px;" src="/files/clanok-subory-2010/pokusenie-vo-vede.jpg" width="100%">

Sekcie: 
apríl 16, 2010 00:59 dopoludnia

 

 

Top