Obrázok používateľa CEZ OKNO
STAROVEKÉ VYOBRAZENIA DINOSAUROV IV.

Hluboko v džungli v Kambodži jsou zdobené chrámy a paláce khmérské civilizace. Jeden takový, Ta Prohm, se hemží kamennýma soškama a reliéfy. Téměř každý centimetr čtvereční šedého pískovce zdobí detailní řezbářské práce. Tato část připomíná zvířata jako opice, jeleny, buvola indického, papoušky a ještěrky. Nicméně na jednom sloupu vytvořili složitý obrazec Stegosaura. Ale jak by řemeslníci dekorující 800 let starý buddhistický chrám mohli vědět, jak vypadá?

Západní věda začala dávat dohromady kostru dinosaura jen v posledních dvou stoletích. (Obrázky jsou od Dona Pattona.)

Evropské záznamy o létajících hadech, žijících v Egyptě, se datují na léta 1600. Italský přírodovědec Prosper Alpin napsal fascinující historii Egypta v roce 1580. Popsal hřeben, malý kousek kůže na hlavě, jejich ocas, "tlustý jako prst," délky "jako dlouhá palmová ratolest," a jeho ocas ve tvaru listu. (Alpin, P., Histoire Naturelle de lEgypte, v překladu R. de Fenoylem, 1979, str. 407-409.) Vše zní přesně jako moderní rekonstrukce fosílií. Francouzský dřevěný obraz, který se datuje do 16tého století, pozoruhodně také líčí zvláštnosti Pterosaura. Dvě křídla, proužky membrán spíš než peří. Lebeční hřeben nad a lehce před očima, výrazné štětiny na zádech a zdvojené klapky kože nad a pod hřebenem kosti.

Následující kresba ze 17tého století je z německého pojednání o nebezpečí čarodějnic a čarodějnictví. Čarodějnice jsou obviněni ze samovznícení domu. Pterosaurové letící zpátky s charakteristickými ocasy byly pravděpodobně spojovány s čarodějnicemi. (Guazzo, Francesco Maria, výtah Maleficarum, 1628, s. 23) Mnoho zpráv z tohoto období popisuje stvoření, které vypadají podezřele jako Pterodaktylové. Oficiální vládní záznam z roku 1793 uvádí: "Na konci listopadu a začátku prosince, mnoho lidí na venkově sledovalo tažení, objevilo se na severu a letělo rychle směrem k východu, a jejich hypotéza byla správná…, následovalo bouřlivé počasí." ("Létající draci v Aberdeen," Statistika Skotska, 1793, s. 467.)

V močálech nedaleko Říma v prosinci 1691 viděli draka. Tento tvor žil v jeskyni a údajně terorizoval místní obyvatelstvo. Nástin kostry přežil ve vlastnictví Ingegniera Cornelia Meyer (vpravo). Nejpozoruhodnější věcí je korunní hřeben a kus kůže z dvojitým hřebenem. Päť prstov jasně viditelných na každé noze, první kratší délky než odkloněný zbytek, jak je to typické u Scaphognathusea. Křídelní dráp na místě, kde se křídlo zakrucuje dopředu. Membrána křídel je v přední části nohy, co odpovídá fosíliím. Stehenní kost, holenní a lýtková kost, dvojité kosti bérce, jsou také vidět. Ačkoli někteří tvrdí, že by to mohlo být fosilní nebo falešné, je to příliš přesné, než aby to bylo falešné. Kůže není fosilní, pokud obsahuje přesné rysy uší křídel, a korunu hřebenu.(Goertzen, John, "Pterosaur Rhamphorhynchoid Scaphognathus crassirostris:" živoucí fosílie "až do 17. století". 1998 ICC Paper)

V roce 1704 byl vydán Hoellisherem Morpheusem „Saducismus Triumphatus“. Téma tohoto vydání bylo ošklivé (včetně okultní vědy a černé magie). Není pochyb o tom, že Bible odkazuje na Satana jako na "starého draka," Draci se často nachází v podobných publikacích. V tomto svazku jsou nákresy, které ukazují létání na dracích s morfologickými znaky typu Pterosaurs. Na přední straně je kresba, která jasně ukazuje dlouhoocasého Pterosaura se dvěma nohama, křídly a hadím ocasem, tvaru listu na konci.


Všetky časti nájdete na tejto adrese.

Zdroj: http://www.genesispark.com/genpark/ancient/ancient.htm

Preklad: SilVia

exkluzívne.cez.okno


Súvisiace:

OOPART
http://www.cez-okno.net/rubrika/oopart


október 20, 2011 11:09 dopoludnia
 • krát komentár

2 krát komentár

 1. Obrázok používateľa Anonym
  Anonymoktóber 22, 2011 19:58 popoludní

  Komentár: 

  New ooparts.

  Extraterrestrial evidence or Atlantis evidence?

  http://www.youtube.com/watch?v=V6SG2k9giU0

  In this video you can see the two metal objects at actual size:

  http://www.youtube.com/watch?v=e6X13C_NcBw

  What is your opinion?

 2. Obrázok používateľa admin
  adminoktóber 23, 2011 01:58 dopoludnia

  Komentár: 

 

 

Top