Obrázok používateľa CEZ OKNO
Skrytý program dozoru pod pláštikom prechodu na povinnú HDTV?

Drahý Ken,
bol som zvedavý na vaše informácie ohľadom poskytnutia 40$ kupónov, ktoré pomáhajú ľuďom pri kúpe prevodových škatuliek na umožnenie príjmu HDTV vysielania i na starších TV. Naša vláda nám NEPOMÁHA LEN TAK. Prečo? Sú tie prevodové škatuľky nejakým druhom sledovacieho zariadenia? Človek žasne keď vie, prečo to robia – mimochodom – kde na toto všetko berú peniaze?
Vďaka
Fran F.***

Hi Fran,
áno, vynútený prechod na High Definition TV znamená, že budeme schopný prijímať digitálny TV signál namiesto analógového TV signálu štartujúcom v roku 2009. Takto budú mať možnosť manipulovať digitálny signál ako len budú chcieť, na akýkoľvek účel.

Navyše mám malé podozrenie, že všetky novšie širokouhlé HDTV, ktoré môžete dnes kúpiť bežne v obchode, majú drobné kamery a zvukové detekčné zariadenia kradmo inštalované vnútri. Tak NSA môže VIDIEŤ a POČUŤ všetko, čo sa deje u vás doma.

Prevodové škatuľky, ktoré ponúkajú s tými vládnymi kupónmi zdarma iste budú mať rovnaké detekčné a sledovacie zariadenia, ktoré, predpokladám, sú nainštalované v novších HDTV.

Mám dôkaz? Nie, ale zdravý rozum mi hovorí, že už je to tu a dôkaz o Veľkom Bratovi eskaluje. O políciou kontrolovanú spoločnosť, ktorá je nám vnútená.

Som si DOSTATOČNE istý, že ploštice na monitorovanie/stopovanie boli nainštalované vo všetkých automobiloch vyrábaných možno od roku 1990 (možno dokonca od konca 80-tych rokov).

Ako konať?

1. Nekupujte novší HDTV a neinštalujte prevodovú škatuľku. Úplne zabudnite na príjem TV vysielania cez klasický vysielač, kábel alebo priamo cez satelit. Napadá mi, že môžete pozerať TV show z vášho staršieho počítača s práve dostupným TV hardware/software (novšie počítače pravdepodobne majú nainštalované sledovacie zariadenia) alebo posielať video a audio z počítača cez AV jacky na vašom TV alebo videorekordéry.

2. TV show pozerajte z programov vtedy zaznamenaných na VHS pásky alebo z DVD diskov použijúc starší TV a videorekordér. Toto by sa mohlo stať z noci na deň domácim priemyslom, ak si dosť ľudí povšimne skrytý program dozoru okolo vynúteného prechodu na High Definition digitálnu TV.

3. Môžete počúvať len zvuk televízneho vysielania na mnohých lacných rádiách, ktoré vo väčšine prípadov obsahujú zvukové pásma od kanálu 2-13. Audio mi úplne stačí. Hľadám hlavne v ponuke tých niekoľko komédií poskytujúcich zábavu. Navyše sitcomy sú teraz príšerné, „nudné“ alebo „banálne“ by bolo zdvorilé pomenovanie.

Je tiež možné, že nejakí svetlí chlapci z vonku budú schopní nájsť a neutralizovať kameru a zvukové detekčné zariadenie budú neužitočné. Čas ukáže.

Som si istý, že si nepôjdem kúpiť HDTV ani nenainštalujem prevodovú škatuľku. 95% toho čo vidíte vo vysielaní TV je v každom prípade totálny odpad. Je úmyselne navrhnutý na to, aby spravil z osoby vystrašenú zombiu s vymytým mozgom. Komu je to treba?

***

Subjekt: Re: Kupóny na prechod na HDTV
Od: Fran F.
Dátum: Sobota, 12. apríl 2008
Komu: editorovi

Ďakujem ti, Ken. Myslím, že najlepšou voľbou pre mňa je nechať môj starý televízor úplne tak – nič hrozné sa nestane, okrem toho vidím rád nové správy na nete.

Máš nejaké referencie na články o zlej povahe tohto vynúteného prechodu? Všetky TV teraz budú vysielané mikrovlnne, správne? Teraz je to to posledné, čo potrebujeme... ak je to súčasť dôvodu hynutia včiel. Napadlo mi, ale neviem o úsilí vzdelaných ľudí na tomto poli (ak máš niečo na svojej stránke, ospravedlňujem sa, ale ešte som to nečítal, naveď ma správnym smerom, prosím.)

Všetko dobré
Fran F.

- pokračovanie –

Všetky časti seriálu nájdete na tejto adrese.

Zdroj: Educate-yourself.org

Preklad: Sokol

exkluzívne.cez.okno


október 29, 2008 03:34 dopoludnia

 

 

Top