Obrázok používateľa CEZ OKNO
Skrytý program dozoru pod pláštikom prechodu na povinnú HDTV? III.

Keďže pracujem s televíziou viac ako 10 rokov, cítim sa potenciálne kvalifikovaný okomentovať túto tému. NTSC-c štartovala na moje narodeniny a poskytla mi viac ako 54 rokov na uvažovanie nad paralelami k problémom zmeny čierno-bielej na farebnú televíziu, až k tri-color.Predmet: HDTV DOZOR
Od: Mike La Mesa
Dátum: nedeľa 13. apríl 2008
Komu: editorovi


Tvoje inštinktívne uchopenie procesu, hlavne prevod hociktorého digitálu na analóg (konverzia, pri ktorej kvalita ide smerom dolu) adaptérmi pre tvoje staršie zariadenie - MALO BY ťa chrániť pred spomínaným dozorom. Ale pevne verím, že tieto jednotlivé ´tunery´, tak ako sa v súčasnosti dodávajú, sa nie príliš využívajú pri nahradení A/V kanálu. Museli by obsahovať kameru a mikrofón, ktoré by boli schopné všestranne pracovať. V skutočnosti slúžia na pripojenie starých ‚F‘ konektorom pre staršie zostavy. (mimochodom, skutočné náklady daňových poplatníkov k roku 2006 boli 17 dolárov, nie 40).

Zamerajte sa na inú, omnoho hrozivejšiu skutočnosť, ktorú môžeme doslova sledovať – kolaps včelstva počtom a špecifikom podľa výskytu vysielačov. Tiež by si mal vziať do úvahy, že vláda zrušila 900 MHz spektrum pre satelitné rádio, ponúkajúc 3.5 GHz domácich telefónov ako náhradu.

Bez pomoci milimetrového pravítka, malo by byť relatívne jednoduché vidieť ako horizontálny mikrovlnný zväzok žiarenia vykoná svoje dielo na nervovom systéme tých malých človiečikov. Na každom konci sú tvarované ako nepatrné satelitné paraboly a kvôli ich fyzickej forme vonkajšieho skeletu polokôrovca, javia sa ako ideálni kolektor mikrovĺn.

Dodatočne vieme, že včely zomierajú na nedostatok arómy v kvetoch a pôde. Takisto by som nevylučoval trvalé následky z Chemtrails, pretože sa často prebudím s jednoznačnou chuťou chlorovodíkovej povahy v ústach, obzvlášť keď je zamračené, čo sa v poslednom čase javí ako ich záľuba striekať v takých dňoch.

Max Resolution

                                                      ■

Predmet: odpoved: HDTV konverzia/‘Pláštik‘ - Dozor
Od: Michael
Dátum: nedeľa, 13. apríl 2008
Komu: editorovi


Čo sa Vám chystám povedať, nie je ani názor, ani tajomstvo – naučil som sa to dlhoročnou skúsenosťou, praxou v priemysle.

Vo vlákne medzi Vami a slečnou Fran F. uvádzate, že sú pravdivé nasledovné predpoklady:

1. „mám istú pochybnosť, že vo všetkých novších širokouhlých HDTV, ktoré sú dnes v predaji sú nepatrné kamery a audio detekčné zariadenia skryto inštalované vnútri, takže NSA môže VIDIEŤ a POČUŤ všetko, čo sa deje u vás doma.“

2. „Prevodové škatuľky – konverzné sady, ktoré ponúkajú s týmito kupónmi zdarma, budú mať tie isté sledovacie zariadenia, ktoré sú ako predpokladám nainštalované v novších HDTV.“

Nemám v úmysle debatovať, či je prechodom na HDTV možnosť dozoru zvýšená - je evidentným faktom, že to bude celé založené na digitálnom signále.

Mám v úmysle informovať vás o metóde, ktorou budú Američania monitorovaní, až do tejto povinnej zmeny.

Prechod televízie každej americkej domácnosti z analógového signálu na digitálny vytvára mnoho príležitostí na sledovanie.

Podstatný rozdiel je, že aj pre ľudí, ktorí obdržia bezplatný televízny servis (za predpokladu, že bezplatná vzduchom šírená televízia ostáva aktívna), ich televízory budú potrebovať AKTÍVNE pripojenie k hostiteľovi v podobnom štýle ako sú webové stránky pripojené k internetovým hostom.

Jednoducho frekvenčné pásmo nie je dostatočne široké, zákazníci nie sú ochotní platiť za elektriku prenášajúcu ich video a audio signál späť do televíznych staníc, nechcú UVIDIEŤ ten rozdiel na účtoch za elektrinu.

A nie len to - je veľmi nepravdepodobné, že by niekto sledoval ľudí v ich obývačkách.

Mám však pre teba nový predpoklad založený na skúsenosti so štatistickej analýzy internetového používania a aktivít:

1. Odkedy služba digitálnej HDTV vyžaduje prijímať akékoľvek vysielanie, bolo by to v množstve štatistík, ktoré môžu byť zhromaždené podobné pri káblovej televízii.

2. Môj najlepší profi typ je, že každá ‚konverzná škatuľka‘ alebo časť hardware, ktorá môže prijímať HDTV signál, je vybavená niečím podobným vašim sieťovým kartám MAC - unikátnej adresy vašej kartu, ktorá vás identifikuje vo všetkých sieťach.

3. Akonáhle stanice začnú používať túto informáciu, zlepší sa uvedenie do kontextu reklamy na veci, ktoré si skutočne kúpite (všimli ste si, koľko online reklám TAAAK DOOOBRE trafilo presne to, čo ste práve hľadali?). Táto informácia bude potom k dispozícii vláde, ako dôkaz na súdoch, alebo ako dôkaz, ak bude nevyhnutný, podobným štýlom podľa internetových prístupov vašej ISP.

4. Televízne stanice a ostatní sa pokúšajú uviesť návrhy manažmentu digitálnych práv (DRM) v pokuse stopnúť kohokoľvek, kto prijíma neautorizované televízne vysielanie. Takto NEBUDETE schopní viac počuť audio z televíznych staníc na radovom rádiu, pretože ak to tak budete chcieť mať, budete musieť podať žiadosť poskytovateľovi služieb, ale budete musieť mať vlastnú dekódovaciu schému inštalovanú vo vášom rádiu (teda bude potrebná pevná linka s konverznou škatuľkou priamo k vášmu rádiu).

5. So stupňom štatistík, ktoré na základe vašich požiadaviek televízia poskytne nie je potrebná kamera alebo mikrofón, aby na vás pozerala či počúvala. Použitím rovnakých algoritmov, ktorými webové stránky určujú efektívnosť a viditeľnosť svojich reklám, môžu byť získané detaily o tebe na základe tvojej aktivity ALEBO neaktivity. S týmito štatistikami poskytovateľ služby môže vidieť VÉÉÉĽMI efektívne do vášho každodenného života, že budú schopní vydedukovať z vašej aktivity presne i to, o koľkej používate kúpeľňu, ak by naozaj chceli.

6. To bude inštalované v 300 miliónoch domácnostiach, a nástroje na sledovanie, analýzu a reporty štatistík nebude nutné robiť ručne. Namiesto vytvorenia ‚nočného sledovania‘ tam bude skupina ľudí, ktorých jedinou prácou bude nájsť spôsob ako lepšie analyzovať tieto štatistiky. PRÍPADNE, tieto algoritmy budú brané ako pokročilejšie, alebo lepšie, než tie využívané v súčasnosti na Internete. Ak sa tak stane, niekto môže byť označený ako ‚podozrivý‘ iba ak vypadne zo vzorca, ktorý tieto algoritmy predpovedali dodržiavať.

To všetko sa už deje po celom Internete, takmer na každej jednej MSM webovej stránke.

Michael

- pokračovanie –

Všetky časti seriálu nájdete na tejto adrese.

Zdroj: Educate-yourself.org

Preklad: Petra Zulu

Korektúry: Sokol

exkluzívne.cez.okno


Odporučiť


február 18, 2009 15:12 popoludní

 

 

Top