Obrázok používateľa CEZ OKNO
Skrytý svět pod našima nohama

Všechny planety ve vesmíru jsou duté, stejně tak i naše planeta Země. Na severním a jižním pólu jsou vstupy do nitra naší Země, které jsou prý pečlivě střeženy. Tyto vstupy jsou popsány v deníku admirála Byrda, který podnikl výpravu do nitra země, kde zjistil, že pod povrchem Země žijí lidé, se kterými se dokonce sešel a rozmlouval. Se zajímavým povídáním – poselstvím, přišli Siriánci, které zprostředkoval Sheldan Nidle.

Vnitřní Země je koncept, který inspiroval již mnohé báje, legendy a fantastické povídky. První zjištění, které budete muset udělat je, že tato Vnitřní Země vskutku existuje!

Vaše geologická věda tvrdí dlouho, že matka Země je pevný sféroid, složený z jediné husté střední sekce, nazvané "Pozemní plášť" a ze silného elektromagnetického centrálního jádra. A vy žijete na vnější "kůře", která obaluje pozemní plášť. Přicházíme dnes, abychom vám řekli, že složení matky Země je jiné. Jako všechny objekty na nebi, planety nebo hvězdy, je i Země dutá. Tato skutečnost byla potlačena těmi, kteří vás potají ovládají, neboť pravda o tom by vyvolala „řetězovou reakci“. A tato pravda by mohla porazit další smyslový klam, který se používá k tomu, aby se s vámi manipulovalo. Pravda je mocný "Sezame otevři se". Když se použije moudře, umí ukázat objemné nové pohledy vědomostí a povzbudit vás, abyste použili vaši vnitřní moudrost na vaše skutečné podmínky.

Vnitřní Země se skládá ze dvou hlavních znaků: První je vnitřní zemská kůra, která je pokračováním vnější povrchové kůry. Obě polární oblasti mají po jednom obrovském vstupním otvoru, asi jako vybraný jádřinec jablka a kůra se zavinuje okolo pozemního pláště až dovnitř do vnitřní dutiny. Vnější a vnitřní kůra mají velice podobnou topografii: Obě obsahují oceány, kontinenty, pohoří, jezera a řeky. Jenom ta vnitřní kůra leží naproti pozemskému centru. Toto centrum (centrální slunce) žhne a je obaleno mrakovým závojem. Z něho vycházející světlo je o něco rozptýlenější, než je sluneční světlo, proto je denní světlo Vnitřní Země měkké a jemnější než jak na vnějším zemském povrchu.

Dalším hlavním znakem Vnitřní Země jsou takzvané jeskyní světy. Jsou to obrovské dutiny uvnitř „pláště“, z nich některé jsou vytvořeny přírodním vývojem samotné matky Země, zatímco jiné byly vytvořeny s použitím pokrokové technologie hlavní společnosti Vnitřní Země, zemí Aghartha. Tato země je poslední žijící zbytek druhé kolonie Galaktické Federace: Lemuria.

Lemuria byla (v její původní formě) společností na zemském povrchu a také v podzemní části. Přednostní hlavní město bylo na velkém osídleném ostrovním světě, které se potopilo před asi 25.000 lety ve vlnách Tichého oceánu. Druhé hlavní město bylo v nitru Země. Do tohoto města se potom po této katastrofě přemístila vláda Lemurie. Nový vládce na zemském povrchu v říši Atlantidy přikázal, aby se zapečetili hlavní tunelové prostupy do nitra Země. Teprve během posledních dnů Atlantidy prorazili Lemuriani opět tyto pečetě a zachránili spoustu obyvatel povrchu před jistou smrtí. Tito lidé utvořili společnost, která se později na nějaký čas vrátila na zemský povrch a stala se říší „Rama“. Rozkládala se na území jižní Asie. Tuto zkoušku zakončila Velká potopa 8.000 let před Kristem, která nastala proto, aby se lidstvo uchránilo před temnými intriky Anunnaků. Přes tento zvrat setrvávali Lemuřani ve své roli, aby chránili povrchový svět před prostopášným řáděním těchto ničemů. Byli to galaktičtí vyslanci Lemurie, kteří udržovali členství této sluneční soustavy v Galaktické Federaci.

Po velké potopě a po úpadku říše „Rama“ se Lemuriani nově seskupili a nazvali svou nově založenou společnost Aghartha. Hlavní město Shamballah bylo přestěhováno do jeskyně, které leží pod městem Lhasa v dnešním Tibetu. Mnoho tunelů spojují Shamballah s zemským povrchem v pohoří Himaláje. Byli využíváni svatými muži, kteří přišli, aby rozšířili svou velkou energii a svou božskou moudrost ve vnějším světě. V tomto kraji bylo přichystané zvláštní místo pro zvláštní účely, kde se setkávali svatí muži a vybraní žáci, aby udržovali svaté energetické mřížové sítě matky Země. Tato práce, provedená společně s četnými každodenními rituály v celém nitru Země, je dalekosáhle odpovědná pro udržování božské energie, která je hlavní závětí Lemurie pro povrchové obyvatelstvo matky Země.

Lemuria, a později Agharta, drželi nepřetržitě SVĚTLO pro vaši transformaci nazpět k úplné vědomé světelné bytosti.

Aghartha je svět, který je velmi podobný tomu vašemu. Vnitřní Země obsahuje vzkvétající ekologický systém, ve kterém se nacházejí tvorové, kteří již dlouho nejsou na zemském povrchu. Tato exotická menažérie je pečlivě kontrolovaná. Okolo různých měst Vnitřní Země jsou speciální oblasti, o které se Aghartherani starají, v případě nutnosti provádí léčení mnohých těchto tvorů této mnohotvárné ekologie. Aghartheriani bydlí v síti z krystalových měst, které leží roztroušeny po celé Vnitřní Zemi. Jejich počet obyvatel kolísá mezi asi 10.000 a 1.000.000 obyvateli, ve většině případů ale asi mezi 100.000 a 200.000. Tato města jsou spíše malými osadami, které spolu tvoří celou společnost. Základní skupinová jednotka je "Podlet" ("malý houf"). Podlety, sledují stejný cíl života, seskupují se do "Klanů". Klany jsou primární „stavební kameny“ Galaktické společnosti.

Postupně rozvíjeli plně vědomí lidé formát harmonického společného života, nazvaného Galaktická společnost, pro kterou je Aghartha dobrým příkladem. V případě Agharthy tvoří systém z 12 klanů fungující jádro této společnosti, které se adekvátně organizují oblastmi úkolů, například administrativa, inženýrství, léčebné vědy atd. Každý klan se dále dělit na „Podlety“, v kterých je maximálně 64 osob. Je obvyklé, že „Podlety“ jednoho klanu přijímají volné spojení k Podletům druhých 11 klanů. Toto větší seskupení tvoří malé společenství, ve kterých vlastní každý zdroje pro kreativní řešení. A tato malá společenství se míchají zase dohromady se sousedními městy. Tím je každé město jak „spletený úl“ z osob, které se setkávají spolu, aby se dělili pro své sousedy a aby byli přínosem pro ně, pro město a pro jejich svět.

Vládnoucí rada Agharthy se skládá z vůdců z 12 klanů, kteří byli vybráni pro toto postavení na základě jejich dosavadních záslužných výkonů pro svůj klan a pro společnost. Z této rady je volena osoba, která je viděna jako moudrá a nejvíc si zaslouží čestný titul "Král – nebo Královna z Agharthy". Tato osoba je zodpovědná za obrovský zástup vyslanců a spojek, kteří jsou vysíláni k zemskému povrchu a k odpovídajícím radám Galaktické Federace. Jejich odpovědnost se zabývá tím, aby dbali na to, aby se vaše transformace zpět do hmotného anděla udála v souladu s božským plánem. Jejich práce ve vašem jménu nám pomohla, abychom tuto první kontaktní misi nově koncentrovali, což nepřímo vedlo také k "Decra Zau" nebo "Operaci Spirit". Mimo to určili král a jeho rada plány pro úžasnou periodu, která bude následovat po vlastních masových přistáních na vašem světě.

Pokroková technologie, která umožní každé osobě, aby si vyrobila denně sama sobě svou výživu a oděv, udělá každé krystalové město samozásobitelným. Zemědělství, stavebnictví a řemeslnická průmyslová odvětví povrchového světa se můžou jevit jako zastaralé oproti této SVĚTELNÉ technologii. Tak si může například každá osoba změnit vzhled a interiérový design svého bytu podle chutě a nálady. Tato technologie transportuje osobu také skoro okamžitě z jednoho bodu k jinému.

To znamená, že se svět stane společenstvím, které je tak dosažitelné jako vaše nejbližší sousedství. Proto není myšlení Agharthanů vtěsnáno do omezených podmínek, ve kterých žijí na zemském povrchu jejich sousedé. Svoboda, která je touto SVĚTELNOU technologií dána, uvolnila mnoho báječných kreativních talentů, které jsou od její společnosti plně využity. A naštěstí používají Agharthani tyto schopnosti jen, aby se Agharthané znovu spojili s jejími sourozenci na zemském povrchu.

Dnes jsme oslovili téma vábného světa, které leží hluboko pod vašima nohama. Tato země uvnitř Země je podobná té, kterou obýváte, a právě tak milovaná. Obyvatelstvo této země Agharthani vám salutují a těší se na den, kdy se tyto dva světy matky Země opět stanou jednotou!

Loučíme se opět. Buďte požehnáni, vy milí! Vězte že v srdci vašich srdcí, že vám vskutku náleží věčná zásoba a nekonečné bohatství nebes!

Selamat Gajun! Selamat Kasijaram!

(Siriánsky: buďte jednotou! Jste požehnaní v lásce a radosti!)


Sheldan Nidle

www.paoweb.com

Prevzaté z: Demiurg.cz

február 29, 2008 02:39 dopoludnia
 • krát komentár

2 krát komentár

 1. Obrázok používateľa Gigahertz
  Gigahertznovember 16, 2010 09:07 dopoludnia

  Komentár: 

  To snad ani nemyslite vazne! Zem je duta?? Vazne pochybujem ze by tak tenky pas horniny po stranach planety (podla tejto teorie)bol schopny vytvorit co i len gravitaciu aku tu dnes mame. Nehovoriac o dalsich geologickych procesoch na zemi ako su napriklad vulkany, pre ktorych vznik je potrebna nesmierna teplota a tlak, ktore by sa v tak tenkej vrstve kory nevytvorila. Navyse na vnutornu stranu zemskej kory musi svojou gravitaciou nejak posobit aj to "vnutorne slnko", ktore "taha" koru v opacnom smere ako je jej vlastna gravitacia co este znizuje vnutorny tlak v horninach potrebnych pre vznik vulkanov. Dalsia otazka znie, odkial cerpa tak male slniecko tolko energie ze je aktivne tolke miliony rokov??? Myslim si ze tento model dutej zeme protireci zakladnym fyzikalnym zakonom a kazdemu rozumnemu cloveku to pride ako smiesny vymysel niekoho s bujnou fantaziou...

 2. Obrázok používateľa bo
  bodecember 10, 2010 19:08 popoludní

  Komentár: 

  Dva odlišné výklady som v ostatnom čase /v tomto roku/ zaznamenala o Dutej Zemi.
  Jeden hovorí to čo vy tu, druhý opak. Že my sme vnútri a na povrchu žijú potomkovia Védov. Je tam pomer súše a mora opačný, takže 2/3 je súš a 1/3 more. Som z toho jeleň !

 

 

Top