Obrázok používateľa CEZ OKNO
Stroj starý 400 miliónov rokov! (+VIDEO)

Na vzdialenom polostrove Kamčatka (mapa vo videu), 200 km od Tigilu, objavili archeológovia Svätopeterskej univerzity podivné fosílie. Pravosť nálezu bola certifikovaná. Podľa geológa Jurija Gobuleva objav prekvapil vedcov svojou povahou i históriou (či skôr prehistóriou) a môže ju zmeniť!


Nie je to prvýkrát, čo sa v tomto regióne našiel nejaký staroveký artefakt. Ale tento konkrétny je prekvapivo zachovaný, na prvý pohľad vložený v skale (čo je pochopiteľné, pretože polostrov je domovom mnohých sopiek...)

Objekt bol podrobený analýzam, ktoré súhlasne určili, že je vyrobený z kovových dielov, ktoré, zdá sa, tvoria mechanizmus na spôsob hodiniek alebo počítača. Úžasné je, že všetky kúsky boli datované do obdobia pred 400 miliónmi rokov.

Jurij Gobulev komentoval:

Mali sme telefonát z prefektúry Tigil. Povedali nám, že turisti, čo šli na to miesto, našli tieto pozostatky v skale. Išli sme na určené miesto a spočiatku sme nevedeli pochopiť čo vidíme. Boli tam stovky ozubených valcov, ktoré sa javili ako súčasť nejakého stroja. Boli v perfektnom stave, akoby boli zmrazené iba krátky čas. Bolo nutné dostať oblasť pod kontrolu, lebo čoskoro ich vo veľkom počte začali objavovať zvedavci. Aj ďalší vedci, americkí geológovia, nálezy definovali ako úžasné a zaujímavé artefakty.

Nikto nemohol uveriť, že pred 400 miliónmi rokov by mohol existovať na Zemi človek (nieto ešte stroj). V tej dobe boli formy života veľmi jednoduché, ale zistenie jednoducho a jasne naznačuje existenciu inteligentných bytostí, ktoré boli schopné takejto technológie. Iste, také bytosti mohli prísť z iných planét. Je možné, že kozmická loď bola poškodená (alebo sa stala nehoda) a ostali opustené na tomto mieste...


VIDEO nájdete na tejto adrese.


Zdroj: http://ufothetruthisoutthere.blogspot.pt/

Preklad: Ninive

Korektúry: Sokol

exkluzívne.cez.okno


Podrobné správy na tému "OOPART" nájdete na tejto adrese.


Súvisiace:

Baigongské rúry
http://www.cez-okno.net/clanok/archeokienko/sest-zahadnych-objavov-ktore...

Exo-archeológia
http://www.cez-okno.net/rubrika/exo-archeologia

Archeoastronautika
http://www.cez-okno.net/rubrika/serial-archeoastronautika


Autori: 
Sekcie: 
august 23, 2014 19:25 popoludní

 

 

Top