Obrázok používateľa CEZ OKNO
Sun Cruisers opět v akci! 3 (Názory a připomínky)

Pozn. red. Objektmi pri Slnku sa zaoberá viacero článkov, čo sa udialo v roku 2001? (pokračovanie) | "Da se na to divat i tak, ze vzhledem k tomu, ze i my se svymi technickymi vymozenostmi jsme schopni koukat sousedum nekde na jine planete v jine galaxii skoro az do kuchyne (pokud nejakou vubec maji ;o)... tzn. chci rict, ze se uz naslo spousta planet, ktere vyhlizeji stejne jako ta nase. Da se predpokladat, ze i na jinych planetach budou mit jakesi nutkani patrat po necem, co je podobne jim."

... toz bud se veci maji tak, ze USA vs. NASA je na tom lip, nez se tvari a proste nejakym zpousobem se jim podarilo predbehnout dobu a tyhle veci resit bez verejnosti na velmi vysoke (technicke) urovni. Nebo je tu nekdo jiny, ktereho - coz je mozne, protoze iluze lidi, ze jsme ve vesmiru sami - je doufam v dnesni dobe jiz prekonana... Nicmene, ale nechapu jeho pocinani, cile, snazeni. Kdyz nekdy clovek pozoruje lidi okolo sebe, jake jsou to "potvory" vypocitave, tak si rikam, jestli tim samaritanem neni jeste nekdo vypecenejsi.

Mohu jen doufat, ze ne.... :o) a rikat si ze blbost umerna inteligenci...

Da se na to divat i tak, ze vzhledem k tomu, ze i my se svymi technickymi vymozenostmi jsme schopni koukat sousedum nekde na jine planete v jine galaxii skoro az do kuchyne (pokud nejakou vubec maji ;o)... tzn. chci rict, ze se uz naslo spousta planet, ktere vyhlizeji stejne jako ta nase. Da se predpokladat, ze i na jinych planetach budou mit jakesi nutkani patrat po necem, co je podobne jim.

Pokud nahledeneme do nejakych starsich spisu, Bible (hl. stary zakon) (pokud mozno co nejstarsi necenzurovane vydani..), texty v sanskrtu, nebo i dnes si muzeme poslechnout nektere velmi zajimave znalosti tech kterych pralesnich kmenu, kteri maji snad i mnohem lepsi predstavy o vesmiru nez my...
a] jak je to mozne
b] jak je mozne ze mnohe z toho zminuje totez, ze nekdo prisel odkudsi z oblohy, prisel, stavil se na kafe a za to nam rekl par moudrosti o svete okolo nas. Vepsal se do dejin v ruznych podobach... i v Egypte.

Jsou to jen spekulace, i kdyz jiz mnoho lidi se snazilo podat seriozni vysvetleni. Tem za to dik! Proti tem, ktery sektari a vymejsleji si ruzne Astary Sherany and spol. s r.o.! Fuj. Jako vzdy to pak vrha spatne svetlo na ty, kteri se opravdu o neco snazi.

Jeste horsi je to ovsem s informacemi. Ti co je maji si je nechavaji pro sebe. NASA je pro mne trochu zahadna cerna krabicka. Na jednu stranu si hraji na dobyvatele vesniru na druhou stranu sysli kdejakou info. o neindetifikovatelnych objektech. Viz. ony fotky ze slunce... jsou schopni delat cenzuru, jen aby nahodou nekdo neprisel na to, ze tu s nami jeste nekdo (treba) v nasi slun. soustave bydli. Nekdy mi to prijde ze jsou ti lide sami proti sobe, protoze pak samosebou vznikaji famy a je to naprosto genialni podhoubi pro fanatiky a sektare. Na druhou stranu chapu strach z paniky, ale ta bude vetsi, cim vetsi bude neinformovanost nebo dezinformovanost lidi.

Holt - s tim nic nenadelame. Ty veci okolo Slunce jsou velmi zajimave. Jsem rad ze jsem si neco takoveho mohl precit. :o)
Preji hezky den!
Suenee

...lide by take neco delali, pokud by nejakemu jejich safari hrozila potopa... :-)

Pb

21. 4. 2001

Pozitronové mraky:

= Mohou být vůbec stabilní ve vnitřní části sluneční soustavy? Energie z anihilací by pravděpodobně měla dostatečně katastrofické účinky, aby minimálně vešly v obecnou povědomost! Anihilací vzniká tvrdé gama-záření, co považuje autor za "rentgenové"?
Chyba opravena. Mělo tam přirozeně být PROTONOVÉ! Díky za upozornění, závada odstraněna.

K "tančícím kometám" a "sun cruiserům":

= Těleso tak obrovských rozměrů v podstatě vylučuje, aby bylo umělým objektem, ve kterém jsou "kontejnerové" části v pevném skupenství. I když se technická úroveň všech potenciálních vesmírných civilizací považuje za podstatně vyšší, než naše, ani u nich nemůže mít smysl stavět tak velké objekty pro dopravní účely. Pokud je naopak to, co vidíme, obrovský plazmový obal "rozumně" velkého předmětu, je objekt strašlivě energeticky neefektivní, což rovněž protiřečí "vyspělosti" svého tvůrce.
(Přiznávám, že moje uvažování zůstává na platformě, kde platí termodynamické věty, kvantová fyzika a její následky v podobě Mendělejevovy soustavy i pro naše vesmírné konkurenty).

= I na hypotézu o "bombách" upravujících chod Slunce bych vztáhl předchozí připomínky. Celá akce je tak energeticky náročná, že jejím účelem nemůže být ovlivnění naší civilizace. I když nemám přesnou představu jak, určitě se dá najít ekonomičtější způsob.

Ad místo jejich původu:

= Přiznávám, že se mi dost příčí představa civilizace(í), sídlících v naší soustavě blíže Slunci bez našeho vědomí. Tak pozadu snad už nejsme. Rovněž přísun tak vysoce organizované hmoty z vnějšku soustavy bychom již zaznamenali. Neberu představu dodatečného složení "bomby" z malých kousků, pašovaných kolem nás v podobě komet a nezářících objektů, tady jsme zase v oboru průletů rojů 10^12 až 10^18 těles stejného původu na jeden pozorovaný případ ovlivněné protuberance!
(Opět přiznávám, že jsem nevstřebal představu prostorových singularit na kvantové úrovni, využívaných pro dopravu makroskopicky organizovaných předmětů. Takovou singularitou především nelze procpat informaci, nutnou pro obnovu nějaké makroskopické struktury v blízkosti Slunce).

Ing. Petr Boček


Všetky časti postupne nájdete na tejto adrese.

Zdroj: http://www.gewo.info/


Súvisiace:

Vedci z výskumného centra SETI objavili tri obrovské mimozemské lode!
http://www.cez-okno.net/clanok/danicina-rubrika/vedci-z-vyskumneho-centr...

U Slunce je už dva dny pěkný frmol!
http://www.cez-okno.net/clanok/anomalie/u-slunce-je-uz-dva-dny-pekny-frmol

Seriál: POZORUJME ZNAMENIA NA OBLOHE!
http://www.cez-okno.net/rubrika/serial-pozorujte-znamenia-na-oblohe


Autori: 
Sekcie: 
Štítky: 
apríl 25, 2013 23:47 popoludní

 

 

Top