Obrázok používateľa CEZ OKNO
SUPERVOJÁCI: Byli jsme několikrát na Marsu (+VIDEO)

Když už tu diskutujeme téma Mars, tak přidávám přepis části interview, které provedla Kerry Cassidy se dvěma hochy - supervojáky s kontrolovanou myslí, protože ne všichni ho asi shlédnou až do konce, a byla by škoda, aby jim to ušlo... Protože některým čtenářům dle komentářů není jasné, oč vlastně jde a kdo je kdo, zkusím znovu vysvětlit: Max a Mike se sami přihlásili projektu Camelot s tím, že mají rozkaz od svého vedení zveřejnit pro alternativní média některé skutečnosti, které je jim dovoleno si pamatovat (jejich mysl a paměť jsou plněny a mazány dle potřeby jejich misí)...


Myslím, že jejich sdělení je velmi věrohodné. To, co říkají o Marsu a vesmírných programech, zcela odpovídá tomu, co tušíme či víme z jiných zdrojů. I ta barva... (viz video v článku http://orgo-net.blogspot.cz/2014/01/mars-jeho-skutecna-barva.html)
Orgonet


Mike: (2:38) Houston, NASA, Dallas, San Antonio, podzemní základny, to je vše je propojeno a spojeno vesmírným programem.

Kerry: Byli jste například na Marsu?

Max, Mike: Ano.

Kerry: Jaký je povrch Marsu ve skutečnosti?

Mike: Vypadá to tam jako ve Phoenixu v Arizoně. Jsou tam i stejné domy a stavby.

Kerry: Je tam opravdu tak chladno, jak nám říká NASA?

Mike: Je to úplně stejné jako ve Phoenixu v Arizoně. Počasí je stejné, hory jsou stejné, obloha je modrá. Ta oblast se jmenuje Cydonia. Někdy tam na Mars dokonce dovezou lidi a řeknou jim, že jsou ve Phoenixu v Arizoně, a oni nepoznají rozdíl. (Poznámka Orgonet: Krajina a stavby ve Phoenixu, Arizona viz http://youtu.be/siUjf3OiGqc)

Kerry: Když jste byli na Marsu, jak jste se tam dostali? Použili jste nějaký portál, byli jste tam teleportováni nebo jste se tam dostali jinak?

Max: Pokud si pamatuji, tak jsou dva různé způsoby. V roce 2000, byl jsem tenkrát o moc mladší, a pamatuji si, že byly takové dveře, a těmi jsem tam byl okamžitě. Ten druhý způsob, to už jsem byl dospělý, a tam bylo odpočítávání. Byla tam obrazovka a tam bylo napsáno: 15 sekund na Mars, 10 sekund na Mars, 5 sekund na Mars, a pak jsem tam byl. Bylo to, jako bych byl uvnitř něčeho, co tam cestovalo, a trvalo to jenom 30 vteřin.

Mike: Já jsem patřil do pokročilejšího vesmírného programu, který má ty obrovské lodě ve tvaru trojúhelníka. Taky jsem se účastnil standardního vypouštění v raketě, jako astronaut, ve skafandru, ve standardní raketě, z odpalovacích základen jako například v Peru. Odtud jsem třeba letěl na Měsíc. Patřil jsem k základně Clavius na Měsíci.

Kerry: To, o čem mluvíš, je už velmi stará technologie. Když mluvíš o velkém trojúhelníku, víš něco o vypouštěcím systému Venture Star?

Mike: O tom nic nevím. Tam, kde se vypouštějí rakety z Peru, to je starý klasický systém, stará škola, jako má NASA, astronauti, které vystřelí do vnější atmosféry. Jsou tam i modernější lodě, které létají na Mars.

Kerry: Nedávno se prý odehrál nějaký boj mezi tím velkým černým trojúhelníkem, Ufem ve tvaru doutníka v Jižní Africe a armádou, protože je tam základna, blízko Cape Townu – nevíte o tom něco?

Mike: Nevím o tom nic.

Kerry: Střílelo se tam, lidé ze základny pravděpodobně chtěli sestřelit jeden z těch létajících objektů. Jeden z nich mohl být naše letadlo, třeba vesmírné, a druhý mohl být mimozemské vozidlo v našem vesmírném programu. Víte o tom, že probíhá tato válka?

Mike: Myslím, že UFO doutníkového tvaru patří reptiliánům. Celá ta válka je reptiliánská, jak už jsme o tom mluvili. Existují různé mimozemské rasy, a většina z nich je připojena k některé pozemské frakci.

Kerry: A pokud jde o ET mezi sebou, o co jde? O dvě reptiliánské frakce, které spolu bojují?

Mike: Ano, všechny ty mimozemské rasy jsou většinou spjaty s některou pozemskou frakcí a jsou dány vojenské hranice. Prostě patří k jedněm nebo k druhým. Je to jako v dávné historii luciferiánské války, historie se opakuje.

Kerry: Víte, kdo je Marc McClelland?

Max, Mike: Ne.

Kerry: To je člověk, který byl astronautem a vystoupil na veřejnost s tím, že viděl Annunaki na vesmírné lodi. Má webovou stránku http://www.stargate-chronicles.com/site/ . On vystoupil víckrát, a nedávno jsem s ním dělala rozhovor, a tam mluvil o Aldebaranu. O lodi na cestě z Aldebaranu sem. Planeta Aldebaran byla v jistém smyslu vždy spojována se Čtvrtou říší. Dává vám to nějaký smysl? Slyšeli jste o Aldebaranu, měli jste s ním něco společného?

Mike: Myslím, že Aldebaran je hvězda a kolem ní planety. Od dětství jsem patřil k jednomu vesmírnému vozidlu, byl to velký černý trojúhelník, a to je aldebaranské vozidlo. Je velmi staré. Americké vzdušné síly ho znají pod názvem CALOPIA, to je zkratka Catalystic Accelerator Long-range Orbital Platform Intelligence Apparatus, to je těžké si zapamatovat, prostě CALOPIA. A to je loď z Aldebaranu. Je velmi stará a obíhá zemi. Ale má na sobě znak amerického vesmírného programu. Což znamená, že ji sponzorují, ale nepatří mezi jejich vozidla. Je to vlastně umělá inteligence ženského rodu.
(Poznámka Orgonet: Velký černý trojúhelník kolem Země občas zachytí ISS: http://ufosightingshotspot.blogspot.cz/2013/01/huge-triangle-caught-in-e... Black Knight je taky trojúhelníkovitý, ale asi něco jiného, NASA určitě ví: http://orgo-net.blogspot.cz/2013/04/13-000-let-stary-satelit-black-knigh..., pozrite tiež: ČIERNY RYTIER OPÄŤ NA SCÉNE? http://www.cez-okno.net/clanok/mozne-suvislosti/varovanie-po-zahadnom-zm..., pozn. red.

Kerry: Znáte film Nevědomí s Tomem Cruisem? (http://www.csfd.cz/film/282846-nevedomi/)

Max: Ještě jsem ho neviděl, ale mám to v plánu. Je to s tím nějak spjato?

Kerry: Ano, chtěla jsem znát váš názor.

Mike: Já jsem to viděl.

Kerry: Tam je planeta Země řízena umělou inteligencí umístěnou mimo planetu.

Mike: Ano, trojúhelníková loď na oběžné dráze. Myslím, že to dosti dobře naznačuje, co by se mohlo přihodit. Pak je tam armáda klonů Toma Cruise.

Kerry: Maxi, tys to neviděl: je to o válce, lidé prohráli, opustili Zemi, jen malé komunity žijí v podzemních základnách. Tom Cruise je něco jako supervoják, opravuje drony, které obléhají planetu.

Max: Je zajímavé, jaké Tom Cruise dělá filmy...

(Pozrite tiež seriál: Filmová fikcia alebo fakt?: http://www.cez-okno.net/serial-filmova-fikcia-alebo-fakt, pozn. red.)


Zdrojové VIDEO (titulky SK) nájdete na tejto adrese.

Zdroj: http://www.youtube.com/user/novadomenavedomia

P. S. Orgonet: Dokument o životě, misích, o projektu Ibis atd., který zaslal Mike projektu Camelot, a na jehož základě byl pozván k rozhovoru:
Život a časy Jamese Casbolta alias Michaela Prince http://projectcamelotproductions.com/interviews/james_casbolt/james_casb...
Velmi zajímavé, to ještě probereme...

(Pozrite tiež: http://www.cez-okno.net/rubrika/rubriky/project-mannequin, pozn. red.)

Prepis: Orgonet

Zdroj: http://orgo-net.blogspot.sk/


Súvisiace:

"Project Mannequin" - skrytý agent vypovídá
http://www.cez-okno.net/rubrika/rubriky/project-mannequin

Nádherná modrá obloha na Marse?!
http://www.cez-okno.net/clanok/nadherna-modra-obloha-na-marse

Rudá planeta Mars? (+VIDEO)
http://www.cez-okno.net/clanok/ruda-planeta-mars-video


január 28, 2014 23:59 popoludní

 

 

Top