UPOZORNENIE: Tento článok/podcast/video nechápte ako jednoznačný návod, nenahrádza konzultáciu s odborníkom! Môže vyjadrovať názory, ktoré sa nemusia zhodovať s názormi redakcie. Autor, prevádzkovateľ ani redakcia nenesú žiadnu zodpovednosť za riziko, poškodenie, či ujmu, ktoré by mohli byť považované za priame či nepriame následky použitia informácií uvedených na týchto stránkach.

Obrázok používateľa CEZ OKNO
Tajná príčina rakoviny I.

Jednou z veľkých výziev v medicíne je pochopiť komplikovanosť príčin, ktoré vedú k rakovine. Existuje veľké tajomstvo života, zdravia a choroby, to, ktoré je málo známe, pochopené alebo o ktorom sa hovorí len nejasným spôsobom. Toto tajomstvo vysvetľuje vo veľkej miere, prečo jedna osoba pod vplyvom tých istých príčin ochorie a druhá nie.


Naše telá majú jadro, centrálny bod, práve tak ako ho má solárny systém. Bez slnka v srdci našeho systému by planéty jednoducho odleteli, pretože bez súdržného centra systémy nefungujú.

Srdce je rozsiahlym elektromagnetickým generátorom a frekvencie, ktoré srdce vyžaruje, sa môžu dramaticky meniť v závislosti od emocionálneho stavu, v akom sa tá osoba nachádza.

Väčšina západne školených mysliteľov si okamžite pomyslí na čerpadlo, ten zázračný sval a áno, to je čiastočne to, čo je myslené, keď sa použije slovo srdce.

Dá sa povedať mnoho o fyzickom srdci a jeho centrálnom mieste a elektrickom magnetickom vplyve na telo. Avšak, nad fyzickým je niečo, čo je dokonca dôležitejšie a kľúčovejšie pre zdravie a šťastie a život, ktorý sa žije bez choroby.

Existujú mnohé veci, ktoré majú byť pochopené ohľadom tohto záhadného orgánu, ktorý nazývame srdcom. Mnohé veci nad fyzickým prejavením toho čerpadlového orgánu, ktorý bije 110 000-krát za deň a vkladá nás do silného elektromagnetického poľa.

Hlboko vo vnútri je čistá bytosť, ktorá sa inkarnovala do tohto tela.

Táto bytosť je ultra-senzitívna a preberá jemné dojmy z prostredia prostredníctvom srdcového centra čistého pocitu. Dokonca predtým, ako sme sa vynorili z matkinho lona. Centrálnou záležitosťou srdca je to, že naše bytosti sú vysoko naladené na lásku a keď čelia jej nedostatku (čo sa obyčajne stáva), srdce trpí a začína sa pred týmto utrpením uzatvárať.

Táto bytosť má svoje centrum v srdcovej oblasti tela a čím je bližšie, tým slabšou a zraniteľnejšou sa osoba alebo dieťa na ochorenie stáva.

Dokonca bez vonkajších príčin, bez otravy vakcínami a pesticídmi, herbicídmi, chemickými konzervantmi a fast foodmi, bez invázií množstva baktérií a vírusov a znečistenej pitnej vody, ľudská bytosť bez otvoreného srdca je už chorá.

V HeartHealth je srdce definované ako zraniteľnosť bytosti a prostredníctvom starostlivej štúdie života vidíme, že toto je princíp kvality existencie, ktorej sa väčšina ľudí vyhýba ako moru. Samotný Kristus povedal, že sa musíme znovu narodiť a na čo odkazoval, bol návrat k zraniteľnosti, návrat k čistému pocitu, ktorý je taký prirodzený pre novorodencov a malé deti.

Ochorenie nám môže ukázať, akými nezraniteľnými sme sa stali, ako sme odrezaní od sveta a našej vlastnej vnútornej reality. Jedno z veľkých tajomstiev života má do činenia so silou srdca a čo môže návrat k jeho zraniteľnosti ponúknuť osobe chorej a umierajúcej na chorobu.

Ľudia sú emocionálne krehkí, keď sú chorí, a keď vám povedia, že máte rakovinu alebo AIDS, môže to kompletne roztrieštiť emocionálny svet tej osoby.

Daniel Goleman vo svojej knihe "Emocionálna inteligencia" vysvetľuje, že toto je kvôli skutočnosti, že normálne „náš mentálny stav pohody je založený sčasti na ilúzii nezraniteľnosti.”

Pochopenie zraniteľnosti nás učí, že návrat k zraniteľnému priestoru je potrebný a zdravý. Zraniteľnosť je kapacitou alebo vnímavosti k ublíženiu. Nie je to slabosť, ale kapacita pre cítenie.

Pre väčšinu ľudí sa pocit vystavenia emocionálnemu zraneniu, alebo vystavenie tomu, že sú využívaní/zneužívaní, vzťahuje na pocity zraniteľnosti.

Zdravé srdce človeka potrebuje teplo,
je teplom a môže dávať teplo iným.
Čím hlbšie sa ponoríme do srdca a otvoríme sa jeho
super-inteligentným spôsobom, tým vyrovnanejšími, koherentnejšími
a zdravšími sa stanú naše telá, mysle a emócie.

Nie je to žiadnou záhadou a mnohé štúdie ukazujú, že keď sa ľudia cítia byť milovaní alebo dávajú lásku, tak:

• Žijú dlhšie, majú lepšie zdravie, sú na tom lepšie finančne
• Majú lepšie kardiovaskulárne zdravie, sú menej náchylní na depresiu, majú lepšiu rovnováhu medzi sympatickými a parasympatickými nervovými systémami
• Majú znížené svalové napätie; toto zmierňuje tlaky na chrbticu s menšími tendenciami k neprispôsobenostiam chrbtice
• Znižujú mentálne ochorenie a zvyšujú mentálnu jasnosť a objektivitu

Nie som si vedomý žiadneho iného faktoru v medicíne, diéty, fajčenia, cvičenia, stresu, genetiky, drog, operácie, ktorý má väčší dopad na našu kvalitu života, výskyt ochorenia, predčasnú smrť a všetky príčiny.
Dr. Dean Ornish, Láska a prežitie: Vedecký základ pre liečivú silu intímnosti

Liečivé svetlo koherencie

Svetlo produkované prostredníctvom laserov je koherentným svetlom. Avšak svetlo zo žiaroviek alebo slnka je nekoherentné.

Koherencia je jedným z najdôležitejších konceptov v optike a fyzike. Svetelné pole sa nazýva koherentným, keď je tam pevný vzťah fázy medzi hodnotami elektrického poľa pri rôznych umiestneniach alebo v rozličných časoch.

To znamená, že našimi hlavami prechádza veľká časť komplikovanej matematiky, ktorá ale neznamená, že môžeme ignorovať túto úroveň reality, ktorá má mnoho do činenia nielen s medicínou, ale tiež s tým, ako myslíme, cítime a preciťujeme.

Je tiež bežné, nazývať určité procesy alebo techniky koherentné alebo nekoherentné. V tom prípade, „koherentný” v podstate znamená fázovo-senzitívny. Čiastočná koherencia znamená, že medzi fázovými hodnotami existuje nejaká (hoci nie dokonalá) korelácia.

Podľa vedúceho výskumníka biofotónov, nemeckého biofyzika Fritz-Albert Poppa, molekuly DNA v rámci jadra každej bunky stále absorbujú a vysielajú svetlo.

Tieto biofotóny vytvárajú dynamickú, koherentnú sieť svetla.

Popp skúmal zdravých jednotlivcov a našiel vybranú koherenciu na kvantovej úrovni, keď sa pozrel na fotónovú úroveň. Popp potom otestoval rakovinových pacientov a našiel niečo iné. V každom prípade, títo pacienti stratili svoje prirodzené rytmy, ako aj svoju koherenciu. Línie vnútornej komunikácie boli skryté.

Stratili svoje spojenie so svetom. Vskutku, ich svetlo zhasínalo.

Dr. Popp hovorí, že:

„Choroba sa objaví, keď sa táto komunikácia preruší, keď bunky viac nedokážu hovoriť rovnakým jazykom. Dávanie svetla má rezonančný efekt, prinášajúc bunky znovu k tomu istému jazyku a liečiac telo."

- pokračovanie -


Všetky časti postupne nájdete na tejto adrese.

Mark Sircus

6. jún 2013

http://www.bibliotecapleyades.net/salud/salud_defeatcancer155.htm

Preklad: PH

exkluzívne.cez.okno


Súvisiace:

Rakovina
http://www.cez-okno.net/rakovina


Autori: 
Sekcie: 
február 19, 2014 01:12 dopoludnia

 

 

Top