Obrázok používateľa CEZ OKNO
Tajné vládní projekty - fůze s mimozemskými?

Tato série článků je v mnoha ohledech zvláštní. V době kdy jsem dával dohromady podklady uvědomil jsem si mnoho skrytých souvislostí, které pravda, na první pohled vypadají velmi nenápadně a zdánlivě ničím nepoutají. Pokud však na některé indicie soustředíme svou pozornost, zjistíme , že nemusíme vynakládat mnoho námahy k tomu, aby se před námi zcela nepokrytě objevil svět, který je s tím našim neslučitelně spojen. Svět, který je svými principy duchovnímu člověka na hony cizí. Svět konspirace, falše, zrady a jakéhosi cizího nepozemského pachu. V tomto příspěvku se společně dostaneme na různá místa.

Vrátíme se do doby druhé světové války, abychom nacistickou říši identifikovali z pohledu, který v mnoha případech není veřejnosti známý. Oprášíme poznatky roswellského případu z roku 1947 a pokusíme se odhalit možné propojující linie k tzv. "třetí hitlerovské říší". Podnikneme dlouhý výlet až za jižní polární kruh, abychom oprášili tajemství "Operace Antarktica" a usoudili zda němci byli skutečně schopni vybudovat podzemní říši ve světě neustálého ledu a mrazu. Zdají se vám tyto informace těžko stravitelné ? Co tedy potom až se vydáme na Měsíc. Ano skutečně existují i takové zdroje, které aktivitu "třetí říše" spojují s neobvyklými událostmi na našem nejbližším vesmírném tělese - Měsíci. A to stále ještě není všechno.... Konečně pojďte se přesvědčit sami. Tento článek je prvním ze série odhalující možnou PRAVDU! Drtivá většina informací uvedených v tomto příspěvku je těžko ověřitelná. Ono to ani dost dobře v mnoha případech nejde. Řadil jsem je tak jak mi přicházeli do ruky v čisté a nezměněné podobě.INDICIE

Mnohé začalo v průběhu jedné z nejzničujících imigračních vln do Spojených Států v době těsně po skončení II. Světové války. Dobře si zapamatujme jméno člověka, který se jmenuje Johannes Rockefeller. Do Spojených Států se tento muž dostal brzy poté co se začaly psát novodobé dějiny tohoto státu, aby zde založil rodinné kapitálové impérium. Připomeňme si na tomto místě známé aktivity tohoto rodu, který financoval například "Nacistickou revoluci" v Německu. Tento rodinný podnik inicioval i fúzi své firmy "Standart Oil Company"s tehdy aktivní nacistickou I.G. Farben chemickou společností, která poskytovala pro mnoho koncentračních táborů kyanidový plyn "Cyklon-B" během II. Světové války.

V době po světové válce existuje celá řada důkazů o korporaci těchto a mnohých jiných amerických občanů s Nacisty, kterým po prohrané válce pomohli v asimilaci do mnoha úrovní společenských, státních, vědeckých i vojenských úrovní právě ve Spojených státech. Především však šlo o vojensko-průmyslovo-zpravodajskou (výzvědnou) linii, která v mnoha případech byla bohatě sponzorovaná U.S. prezidenty zřejmě z toho důvodu, aby byl co nejvíce oslaben vliv Kongresu (skrze různá veta, výkonná nařízení či jmenováním celé řady volitelných zákonodárných složek a celé řady tajných agentur, které operovaly pod vysokými klasifikacemi bezpečnosti).

V nedávných letech celá řada soukromých badatelů a specialistů na tuto problematiku odhalila množství neuvěřitelných indicií, které postupně vytvořily podivuhodnou skládanku realistického fantastična. Jedním z těchto osob je i Vladimír Terziski, který zveřejnil písemná fakta o vojensko průmyslových fašistických aktivitách v Německu, Spojených Státech Amerických či dokonce v Antarktidě. Ano, podle některých zdrojů do současné doby se má v pustých, ledových a větrem bičovaných podzemních prostorách Antarktidy nacházet tvrdé jádro nacistických stoupenců. Mají zde pokračovat ve vývoji vysoce nebezpečných černých technologií jejichž základy byly položeny během II. Světové války v tajných podzemních alpských laboratoří a také v celé řadě koncentračních táborů. Uvedená nacistická antarktická základna má nést kódový název "NOVÝ BERLÍN". Podle Terziského zde byly uskutečňovány například pokusy s tzv. "bezkontaktní myšlenkovou kontrolou" a údajně zde proběhla i celá řada "biogenetických experimentů" a pokusů s antigravitací.

Miliony lidí po celé světě znají oficiálně vykládanou verzi "roswellského případu". Nicméně to samé se již asi nedá říci o informacích vedoucí k nacistickému propojení tohoto neobvyklého a velmi tajemného incidentu v Americké historii.

Měsíční výzkumný program, tak aktivní v padesátých a šedesátých letech především zásluhou soupeření dvou světový velmocí, USA a tehdejší SSSR byl podle mnoha okolností položen na základech, které vedou do německých výzkumných vědeckých laboratoří, aktivních během poslední světové války. Jmenujme příkladně známý německý raketový program řízený vědcem Vernerem Von Braunem. Málokdo si je však vědom toho, že nejen raketový pohon byl středem zájmu, ale i antigravitační pohon tvořil integrální část nacistického kosmického programu. Vše skutečně nasvědčuje tomu, že nacisté měli dobře vyvinutý kosmický program na kterém cílevědomě pracovali. V této souvislosti se naskýtá velmi odvážná otázka: "Mohli Němci dosáhnout povrchu Měsíce ? Tedy daleko dříve než tak učinili američtí astronauti. Věřte, nevěřte, ale skutečně existují zprávy hovořící o německých základnách na Měsíci, ale také, zde máme velmi zajímavé odkazy na masivní německé základny využívajících rozsáhlých přirozených dutin v Antarktidě, v prostoru pohoří " Neu Schwabenland".

Zajímavá skutečnost. Proč v sedmdesátých letech najednou (najednou ?) tak prudce opadá zájem o strategické dobytí měsíčního povrchu. Otázka zní Proč ? Měsíc je nebližší kosmické těleso. Dá se říci, že lidstvo na konci devadesátých let vstoupilo již oběma nohama do nejbližšího kosmického prostoru. Nemusíme býti odborníky abychom nevěděli, že Měsíc ze strategického úhlu pohledu je nesmírně důležité těleso. Přesto, doposud pouze v JEDINÉM případě vstoupil člověk na povrch Měsíce. Pokud oficiálně předkládaná teze je ovšem pravdivá o čemž přinejmenším pochybuji. Existující nezájem o našeho souputníka může mít mnoho motivů. A co když ten nezájem je pouze maska nastavená k lidské veřejnosti a ve skutečnosti...? V posledních letech začíná být Měsíc nesmírně záhadným tělesem. Je cosi před námi tajeno ? Vše nasvědčuje tomu, že ano. Ale co to je !

Mezi zasvěcenými je poměrně známý fakt, že Adolf Hitler velmi podrobně studoval knihu rosekruciánského velmistra E. Bulwera Lyttona. Uvedený spis má velmi prozaický název: "Přicházející rasa". Že vám jméno tohoto spisovatele není neznámé ? Zcela určitě ne náhodou. Příznivcům filozofie Františka Bardona jistě není neznámá publikace od stejnojmenného autora pod názvem "Zanoni". Lytton v několika svých románech opětovně zmiňuje existenci tajemné humanoidní rasy žijící pod zemským povrchem. Tato spirituální civilizace prý vlastní pro nás pohádkově nadpřirozenou technologii. Staré texty sdělují, že až astrologická konstelace bude příznivá, ovládne tato rasa zemský povrch v jednom nekonečně malém okamžiku. Celá řada především východních filozofických systémů zmiňuje rozsáhlé podzemní prostory Agharty a Shambally. Všechny tyto informace Adolfa Hitlera nesmírně fascinovaly. Odkud dostával rozsáhlé varovné signály o hrozící pozemní invazi nepřátel z podzemí ? Proč v sobě držel utkvělou představu uzavřít dohodu s touto nepřirozenou rasou kohosi? Hitlerova vnitřní oddanost k teorii "dutosvětosti" nabývala hrozivých rozměrů. Je znám případ, kdy zcela první nové prototypy německých radarů během světové války nebyly využity pro válečné účely, ale naopak k experimentům potvrzující zmíněnou hypotézu !! Přístupné materiály hovoří o tom, že podzemní záhadná rasa se v zásadě skládá ze tří variací vzájemně asimilovaných entit:

1) Slepé duchovní větve adamické kasty čarodějů.

2) Větve humanoidů sauroidního charakteru, která tak vytváří vlastní odchylnou linii druhohorních sauroidních dravců, kteří unikem do rozsáhlých podzemních labyrintů jeskyních komplexů se zachraňují před neodvratnou smrtí v důsledku jedné z mnoha cyklicky se opakujících kolizních stavů Země a planety Nibiru. S tím ovšem, že zde za mnoha miliony let prošly vlastní identickou evoluční spirálou, která je obdařila faktickým koeficientem inteligence.

3) Třetím prvkem je pak variace malých našedlých bytostí, kteří podle všech skutečností více či méně zosobňují bio kybernetický nástroj. Ale v rukou koho ?

Samostatnou kapitolou je pak reptiloidní forma života, která bude probírána samostatně. Mám za to, že právě tento podivný životní druh v ruce drží zásadní klíč k tajemství historického dědictví této planety. O tom však až později. O tom že existovalo a zřejmě stále existuje fašistické napojení na aktivity mimozemského druhu netřeba dlouze diskutovat. V posledních letech spatřily světlo světa velmi závažné informace prozrazující čilé aktivity pozemských vojensko-politických korporací s mimozemskými. Při tom je využíváno rozsáhlého kompaktního podzemního labyrintu celosvětového charakteru. Zda se, že lidové tradice a legendy se s největší patrností opět dotýkají pravdivého potenciálu ( mystérium "pekla" orientovaného pod zemí, celé spektrum folklorních příběhu většího či menšího rozsahu inspirované takovými aktivitami jako je otevírání skal atp. (nejlépe za svatojánských nocí) - astrologický mód ? - Vzpomeňme, invaze má také proběhnout v přesné astrologické konsekvenci). V prosákajících informacích je zmínka o tom, že jedna z klíčových podzemních aktivit se nachází přímo pod plochou mezinárodního letiště v Denveru stát Colorado. Jedno z mnoha. Jiné, tentokrát hlavní podzemní centrum spojení s mimozemskými prý leží pod známou lokalitou Giza v Egyptě.

V Egyptě je rušno. A rušno ještě asi dlouho bude. Archeologická francouzsko-anglicko-německo-egyptská expedice se do něčeho zcela evidentně namočila. Poslední zpráva o objevení zatím pouze tušeného podzemního prostoru pod "Sfingou" jen odstartovala neustále se vytáčející spirálu následného informačního embarga. Co se tam přihodilo ? O tom se zatím jen můžeme dohadovat. Perličkou (je jich ve skutečnosti celá řada) zde je, že jedním z klíčových zdrojových prvků průzkumu byly vizionářské informace Edgara Cayceho, které hovoří o globálně strategicky významných prostorách v oblasti panteonu egyptských pyramidálních polí, a které ukrývají klíč k tajemství lidského původu !! Zajímalo by mne kolik faktických archeologů v této podivné expedici skutečně je.

A tak můžeme otevřít další Hádovu zapovězenou truhlu tajemství, která tentokrát vede k přísně okultnímu spojení tajné nacistické složky a reptiloidní mimozemské odnože zapletené do podezřelých machinací v oblasti genetického inženýrství. Jednou ze zajímavých indicií je zmínka o vysokých entitách s jasnými árijskými znaky (plejádská odnož sirianské frakce)? mající po čtyřech prstech na všech končetinách, obdařeny telepatickými schopnostmi. Věřte, nevěřte právě v souvislosti s genetickými experimenty. Plejáďané však vždy figurovali ve světle pozitivních vibrací !! Na základě mých posledních analýz jsem nucen konstatovat, že je lidstvo zataženo do velmi podivné a nepřehledné hry intrik mnoha druhů. Intrik, které se v mnoha ohledech dotýkají lidské genetiky. Mám za to, že budeme brzy velmi mocně korigovat stávající znalosti. Všechno je tedy jinak ? Tuto otázku si nekladu pouze já.

Jeden z předních českých odborníků na podobnou problematiku Ivo Wiesner ve své knize "Poutníci do země andělů" vyd. AOS Publishing r. 1999 dochází prakticky ke stejným závěrům. Na straně 57-58 jmenované publikace autor vysvětluje: "Z informací o kontaktech mimozemských entit z oblasti Orionu a Siria, z nichž se část prohlašuje za Plejáďany (B. Marciniaková: Sage of Family of Light) vyplývá, že snahy o genetickou úpravu molekulární struktury DNA současného lidstva nadále zůstávají. Tyto entity lze pravděpodobně počítat k potomkům Luciferova "levého zástupu" nižších bohů. Zdá se, že se pokoušejí navázat tam kde katastrofický skončily genetické experimenty prováděné jejich předky a zřejmě je ani neodrazuje tragický osudový trest, jenž jejich předky následně postihl (zánik Atlantidy). Na první pohled přátelské a vstřícné poselství těchto entit, zejména Sirianů a "Plejáďanů"), kteří se nadále považují za jediné tvůrce současného lidstva, začíná mít varovný podtón, jakmile hovoří o cíli obnovit údajně "původní" genotyp založený na dvanáctivláknové struktuře DNA. Rád bych se v tomto případě mýlil, ale docházím k závěru, že lidstvo je v současné době objektem velmi rafinované cílené dezinformace, ne-li přímo demagogie, sledující naprosté ovládnutí myslí lidí. Je totiž těžko uvěřitelné, že tak staré, a tak technicky i vědecky vyspělé mimozemské entity by vycházely z neúplných a mylných informací o minulosti Země a lidstva."

Tolik Ivo Wiesner. A mne nezbývá nic jiného než souhlasit. Ke stejně ponuré hypotéze jsem svým vlastním badatelským výzkumem též dospěl. Obraťme pozornost ještě jednou ke II. světové válce. Jsem pevně přesvědčen o tom, že okultní a metafyzické pozadí tohoto období je chytře a umně zahaleno špinavým povlakem desinformačních praktik. Systémovou analýzou docházím k velmi prazvláštním indiciím. Především je potřeba konstatovat, že celý globální válečný konflikt je záměrně vyvolanou reflexí obdobného stavu, který po několik tisíciletí existuje mezi komplikovanou Sirianskou a Orionskou kulturou v souvislosti s jejich společnými zájmy na naší planetě. (V následujících dílech učiním podrobnou analýzu jednotlivých rasových frakcí Sirianského a Orionského civilizačního okruhu. Zajímavá je především evoluční genealogie jejich základních kultur s kořeny dlouhotrvajícího válečného stavu). Podrobným průzkumem zjistíme, že anglosaská strana ve II. Světové válce byla podporována Sirianským svazem mimozemských entit skrze Zednářskou pozemskou lóži, kdežto germánská strana Orionskou rasou entit skrze pozemskou jezuitskou lóži.

Jaroslav Chvátal

Čerpané z: Matrix-2001.cz


júl 09, 2008 22:37 popoludní

 

 

Top