UPOZORNENIE: Tento článok/podcast/video nechápte ako jednoznačný návod, nenahrádza konzultáciu s odborníkom! Môže vyjadrovať názory, ktoré sa nemusia zhodovať s názormi redakcie. Autor, prevádzkovateľ ani redakcia nenesú žiadnu zodpovednosť za riziko, poškodenie, či ujmu, ktoré by mohli byť považované za priame či nepriame následky použitia informácií uvedených na týchto stránkach.

Obrázok používateľa CEZ OKNO
Táto žena vyliečila 20000 ľudí z rakoviny. Dnes je jej tajomstvo odhalené

Pred 25 rokmi objavila známa americká lekárka Dr. Hulda Clarková niečo, čo významne zmenilo smer vývoja modernej medicíny. Podarilo sa jej totiž vyliečiť vyše 20000 ľudí, ktorí trpeli na rakovinu a iné závažné ochorenia. Základom každej jej úspešnej liečby bola eliminácia parazitov, ktoré sa nachádzajú v ľudskom tele. Dr. Hulda Clarková je presvedčená o tom, že základná príčina každej nevyliečiteľnej choroby je vždy tá istá – parazity.

Počas svojej práce objavila niekoľko starých receptov, ktoré pomáhajú ľuďom sa zbaviť týchto nebezpečných mikroorganizmov.

Výsledkom ich aplikácie bolo vždy vyliečenie rakoviny, ale aj mnohých ďalších závažných ochorení.

Kým všetkým bola Dr. Hulda Clarková?

Dr. Hulda Clarková bola známa aj ako biofyzička, filozofka, autorka a spoluautorka viacerých kníh o alternatívnej medicíne.

Vyštudovala Saskatchewanskú univerzitu v Kanade, kde získala diplom z medicíny. Následne dokončila magisterské štúdium biológie.

Napokon v roku 1958 získala doktorát z fyziológie na Univerzite v Minnesote.

Tam sa však v budovaní svojich znalostí a kvalifikácie Dr. Clark stále nezastavila. Vďaka tomu bola schopná v roku 1988 vyvinúť technológiu, ktorá je dokáže preskúmať ľudské telo a nájsť v ňom prípadný výskyt parazitov.

Tento objav vyvrcholil skonštruovaním zariadenia známeho aj pod názvom Syncrometer.

Ako funguje Syncrometer

Vďaka Syncrometru je možné u ľudí pomerne rýchlo a presne odhaliť mikroorganizmy či ďalšie potenciálne nebezpečné chemické substancie.

Tento prístroj využíva princíp takzvanej biorezonancie. Ak náhodou neviete, tak všetko okolo nás kmitá, čiže rezonuje na určitej frekvencii.

Ak sa na takéto frekvencie správne zameráme, ľahko pomocou nich dokážeme odhaliť v ľudskom, ale aj zvieracom tele prítomnosť vírusov, parazitov a baktérií.

Aj vďaka tomuto objavu došla Dr. Clarková k presvedčeniu, že príčinou mnohých, takzvaných nevyliečiteľných ochorení, sú práve parazity nachádzajúce sa v ľudskom tele.

O 5 rokov neskôr, v roku 1993, vydala Dr. Clarková novú knihu pod názvom Liek na všetky typy rakovín (The Cure for all Cancers).

V uvedenej knihe podrobne vysvetľuje spojitosť medzi parazitom Fasciolopsis buski a rakovinou.

Ako uvádza, tento konkrétny typ parazita je možné nájsť u každého pacienta trpiaceho rakovinou. Hneď ako sa z tela odstráni, zmizne zároveň aj rakovina.

Protiparazitálny recept Dr. Clarkovej

Na základe spomínaných faktov zostavila Dr. Clarková unikátny antiparazitálny recept, ktorého základom sú čierny orech, klinčeky a bylinka palina pravá.

Pomocou tohto lieku sú jeho užívatelia schopní zneškodniť vo svojom tele viac ako 100 rôznych druhov parazitov.

Bolo dokázané, že uvádzaná kombinácia dokáže zničiť aj plne vyvinuté dospelé parazity. Čo je však ešte zaujímavejšie, vie zneškodniť dokonca aj ich vajíčka a larvy.

Dr. Clarková vyvinula tiež špeciálny program, pomocou ktorého vyliečila tisíce ľudí z „nevyliečiteľných ochorení“, vrátane rakoviny.

Biorezonančný Zapper

Ani tu sa však Dr. Clarková nezastavila a ďalej napredovala vo svojom výskume.

Po nejakom čase predstavila celkom nový spôsob odstraňovania parazitov, ktorý využíval vyššie spomenutý princíp biorezonancie pomocou prístroja zvanom „Zapper“.

Zaper je elektronický prístroj, ktorý pracuje s mikronapäťovým elektrickým prúdom. Takéto elektrické impulzy vysielané do tela v správnej frekvencii sú schopné zneškodniť baktérie, vírusy a parazity.

Mnohí lekári aj pred týmto objavom vedeli, že mikroorganizmy nedokážu prežiť v prostredí vystavenom špecifickým frekvenciám.

Vypracovali dokonca aj mnohé štúdie, v ktorých popísaným spôsobom úspešne zneškodňovali vírusy aj baktérie.

Dobrou správou je, že tieto frekvencie sú síce smrtiace voči mikroorganizmom, no pre ľudské telo sú úplne neškodné.

Nová vedná disciplína založená na biorezonancii

Na základe objavených faktov vedci následne vyvinuli úplne nový vedný odbor pod názvom Biorezonančná medicína.

http://www.healthandlovepage.com/bioresonance-zapper/

Zdroj: www.badatel.net


Súvisiace:

ZAPPER CENTRUM ČR
www.zapper-centrum.cz

www.revoluce-v-leceni-nemoci.cz

www.super-ravo-zapper.cz

Parazity
http://www.cez-okno.net/stitok/parazity


Sekcie: 
august 05, 2015 23:05 popoludní
  • krát komentár

0 krát komentár

 

 

Top