Obrázok používateľa CEZ OKNO
Temná mise NASA 11

Hoagland: Ale skutečný důkaz o tom, že toto nebylo vytvořeno ve studiu, a že je to vskutku doopravdy, pochází z humorného příběhu o mém vlastním očitém svědectví. Byl jsem v JPL, když jsme dělali přesun z Downey do JPL, abychom referovali o misích Mariner 6 a Mariner 7. Byl jsem tam, když šéf NASA pro styk s veřejností pro JPL, jménem Frank Bristo, prováděl po auditoriu nějakého člověka, a ten pokládal malý leták na sedadlo každého reportéra v sále. A pak byl odveden ven, aby osobně předal výtisk tohoto oběžníku nebo co to bylo každému reportérovi, který byl v místnosti pro tisk a čekal, až začne další tisková konference. Tak jsem jeden dostal a přečetl si to a byl jsem vyvedený z míry. Protože tu byl člověk, oficiálně podporovaný představitelem NASA, a rozdával dokument, který říkal: "Celá mise Apollo 11 byla vyhotovena ve studiu, ve velkém zvukotěsném studiu v Nevadě, a celá ta záležitost je nahraná".Kéž bych si býval ten dokument schoval! Hledáme teď nějakého reportéra, který to tehdy na základě toho dvoustránkového letáku skutečně zveřejnil, jako krátkou, vedlejší zprávu k hlavnímu příběhu ve stylu “není to roztomilé, co se děje kolem těchto misí”. Protože někdo tak učinit musel. Snad v Pasadena Star News, což je jedno místo, kde hledáme. Možná dokonce i v New York Times.

Nezkoumal jsem to. Neměl jsem čas to zkoumat. Jde o to, že tam byli další reportéři, jak ti dobře známí tak i ti, o kterých v životě nikdo neuslyší... tisíc lidí v té době informovalo o těchto misích. Někdo musel uchovat, aspoň jako historický pozůstatek, kopii toho letáku.

Takže, co to znamená - jak říkám v Dark Mission, politicky samotná NASA stála u počátků těchto zvěstí – ještě předtím, než se Neil a Buzz a Mike Collins vůbec dostali domů, zvěstí, že Apollo byl podvod. Proč by NASA, byť ve svých nejdivočejších snech, vypouštěla fámy, které měly dozrát o 30 let později? Odpověď zní: očkování.

Odpověď je následující – kdyby někdy vyšlo na světlo, že existují opravdové věci, které skrývají, mohli by přesměrovat konspirační dav na falešnou konspiraci, a sice, že jsme nikdy na Měsíc neletěli, tím, že by zaseli semínka do kultury o generace dříve. Což by později přineslo ovoce, což se také stalo - na Fox Television. (Sakra, Fox televize. To je zajímavé.) A to by odklonilo lidi od toho, aby kladli skutečné otázky, které, samozřejmě, zní: co našli na měsíci a kdy to našli a kdy se rozhodli lhát o tom všechny ty roky?

Kerry: Takže astronauti, dokonce Mitchell, říkáte, měli průzor, který jim ve skutečnosti umožnil spatřit tuto skleněnou stěnu nebo dóm či co to je...
Hoagland: Takže mohli udělat záběry té správné věci. Jo.

Kerry: ...a vyfotit to. Takže, když jste se ptal Mitchella a on řekl, že nic neviděl, jaká je vaše teorie ohledně toho, proč lže?
Hoagland: [do kamery] Podívejte se, Kerry, je jako dobrý advokát. Ona zná odpověď na tuhle otázku. Nikdy neklade otázku, na kterou nezná odpověď.

Kerry: (směje se) To není pravda!
Hoagland: Takže teď jí dám tu odpověď, kterou zná: myslím si, že Ed Mitchell říká naprostou pravdu.

Kerry: OK, tak tuhle odpověď neznám.
Hoagland: Á, tak ona neznala odpověď. No, to je proto, že nečetla tuhle část Dark Mission.

Kerry: Přesně tak!
Hoagland: Rozřešením tohoto paradoxu je skutečnost, že Edovi Mitchellovi se něco stalo s myslí.

Kerry: Ó, tak tuhle odpověď jsem znala. Dobrá... dobrá.
Hoagland: Domnívám se, že s astronauty si někdo pohrával. Teď se dostávají v dostupné literatuře ven všechny možné druhy pojednání o technologiích, které dokáží selektivně vymazat vzpomínky na konkrétní události. A já věřím, a mám to v knize - já s Mikem jsme pečlivě vložili doklad za dokladem a za dokladem o tom, že každý z astronautů si, v tu či onu dobu, stěžoval na to, že si není schopen vzpomenout na to, co dělali na měsíci.

Přicházeli s různými odůvodněními. Jako třeba někteří z nich... Pete Conrad na to obratem odpovídal: "Ó, bylo to vážně super, páni, teda, jémine, no, bylo to skvělé!" Což bylo zástěrkou skutečnosti, že byl velmi zničený - v soukromých rozhovorech, na záznam s určitými reportéry - z toho, že si nemůže vzpomenout.

Před pár lety jsme měli konferenci ve Wyomingu. Wyoming je semeništěm CIA a bývalých lidí ze zpravodajské služby, kterým všem koupili krásné velké farmy a ranče, aby drželi jazyk za zuby. Byli v zásadě uplaceni. Takhle je uplácejí.

Byl jsem pozván jedním z těchto bývalých-CIA-velkých-rančerských-typů, který měl překrásnou ženu, která náhodou byla lékařka, abych prezentoval informace o Marsu. Nebudu zmiňovat žádná jména, protože jsou stále naživu a byl bych rád, kdyby to tak zůstalo, ale děly se opravdu hodně, hodně, hodně podivné věci. Protože jsem byl údajně pozván, abych představil data ohledně Marsu: Cydonii, naši práci v UN, odkrytí NASA instruktáží ohledně Marsu v NASA Lewis. A já jsem je najednou překvapil tím, že jsem tam, vůbec poprvé, prezentoval spoustu věcí o měsíci. A tento člověk zpanikařil.

Kerry: No páni.
Hoagland: A jeho žena, která, jak se ukázalo, byla jedním z lékařů, kteří vyslechli astronauty, posádku, ona kroužila kolem konference, nikdy ani nevstoupila dovnitř, a hovořila s některými lidmi, kteří tam byli s námi a říkala: “Nevím, proč je to tak znepokojující, ale já – já tam prostě nemohu být.”

Kerry: Páni. Ohromující.
Hoagland: Takže je to ten starý příběh Kdo hlídá hlídače? Ačkoli, já věřím, že jí upravili mysl, aby si ona nepamatovala pravdu - po tom, co ona udělala – takže, jak vysoko tohle sahá? Kolika „hlídačům“ takhle pozměnili mysl nějakou technologií?

A technologie není dokonalá. Myslím, že kolem sebe vidíme důkazy o tom, že technologie, znovu a znovu, selhává.

Jestliže si například přečtete svědectví v první osobě v knihách Buzze Aldrina, tak on hovoří o tom, jak Jay Barbary, který byl mým kolegou v NBC News – znal jsem Jaye v době, když jsem byl u Cronkite a byl jsem jen mladým náfukou, a Jay je teď vedoucím vesmírným zpravodajem a stále referuje o raketoplánech pro NBC a klade velmi bystré otázky z týmu reportérů - Jay bezelstně pozval Buzze do – myslím, že to bylo setkání Kiwanis Club v Palmdale, což je jedno ze zařízení NASA severně od Los Angeles, kde ve skutečnosti testovali mnoho komponentů tajného vesmírného programu a tajného vojenského programu, včetně raketoplánu.

Takže on ho pozve na tohle setkání se spoustou nabuzených tryskových žokejů a inženýrů, co se plácají po zádech. Víte přesně, o čem mluvím. A on sedí na pódiu a mají dvě židle na rozhovor a Jay se ptá Buzze: “Tak jaký to byl pocit kráčet poprvé po měsíci?”

A ve své vlastní knize Buzz Aldrin říká, že v tu chvíli se mu udělalo příšerně zle, musel vyběhnout z pódia, běžel ven do aleje a zvracel. Jeho žena vyběhla ven celá rozrušená, protože se domnívala, že něco bylo vážně špatně, což samozřejmě bylo. Toto je typická terapie averzí. Typická terapie averzí.

Takže ano, já věřím, že astronauti jsou nevinní. Všichni kromě Neila Armstronga.

Kerry: Dobrá...

- pokračování -

© 2008 Richard Hoagland

© 2008 Projekt Camelot

© 2008 Translation: Adriana Křížová

Zdroj: Matrix-2001.cz


november 26, 2008 20:52 popoludní

 

 

Top