Obrázok používateľa CEZ OKNO
Temná mise NASA 6

Všem příznivcům bádání přinášíme unikátní rozhovor s autorem světového bestselleru "Dark Mission" panem Richardem Hoaglandem. Tento rozhovor byl v rámci "Projektu Camelot" uskutečněn v prosinci roku 2007 (jde tedy o velmi čerstvý a hlavně aktuální materiál) v Albuquerque, Nové Mexiko. V písemné podobě má bezmála 70 stran textu a my vám ho zprostředkujeme v plnném znění. Na jeho konci budete mít možnost shlédnout tento rozhovor ve video záznamu. Richarda Hoaglanda se ptá jeden z autorů jmenovaného projektu paní Kerry Cassidy. Vážení přátelé, již v minulosti v několika reportážích jsem poukazoval na vrcholný význam výše uvedené knihy pana Hoaglanda, kterou napsal společně se svým kolegou Mike Barou. Materiál poukazuje na temné praktiky americké agentury NASA včetně systematického zatajování nesmírně zásadních skutečností před světovou veřejností. Tento rozhovor vám umožní lépe pochopit jisté skryté souvislosti spojené s prezentovaným tématem. Jsem hluboce přesvědčen, že informace zde uvedené budou skvělým přínosem pro Váš osobní rozvoj a aktuální přehled v nastíněném tématu. V současné době připravujeme překlad dalších nesmírně zajímavých rozhovorů na aktuální témata - např. s panem Valeri Uvarovem, Davidem Wilcockem, dr. Chernobrovem, Lucou Scantamburlou a dalšími. Máte se tedy na co těšit.K: Takže v zásadě říkáte, že NASA nám v relativně současné době lže o tváři na Marsu – s určitým záměrem. Nelžete přece jenom...
R: Ne, rozhodně to chtějí ututlat.

K: Proč?
R: Nezapomínejte, tohle je hnízdo lží. Lež je odlišná na každé úrovni. První lež, které ti dobří chlapíci z NASA uvěřili byla studie, kterou zadali sami sobě – právě když se stahoval Eisenhower a Kennedy přicházel, v letech 1958-59 a na začátku 60.let.
To byla zpráva... a teď pamatujte, samotná NASA byla vytvořena před pouhými 50 lety, v červenci roku 1958. Takže před půl stoletím president Eisenhower říká: “Nemohu dopustit, aby všechny tyto válčící vojenské frakce ovládaly vesmír. Vytvořím civilní agenturu a ta bude spojovacím uzlem pro veškerou mírovou vesmírnou činnost. Ministerstvo obrany povede všechny vojenské vesmírné operace”.
První věc, kterou ukazujeme v Dark Mission je, že to je lež. NASA není civilní vesmírná agentura. Je to vojenská vesmírná agentura. Vždy byla formována z rozkazu a pod vedením Rady národní bezpečnosti, Ministerstva obrany, jakékoli zpravodajské agentury. Veškeré její údaje, které jsou shledány jako nevhodné pro veřejnou znalost mohou být označeny jako tajné. Dokonce i pro jejich vlastní lidi.

K: Takže to není zpřístupněno veřejnosti, pokud to má co dočinění s ovládáním kosmu?
R: To nevíme. Víme, že podle zákona, cokoli president či jeho přisluhovači považují za vhodné k utajení může být utajeno. Nemusí udávat zdůvodnění.

K: Dobře, ale já se ptám, jaký je důvod pro utajení vesmírného programu?
R: Jestliže máte agenturu kráčející v první linii s pověřením směle vstupovat na místa, kam nikdo jiný předtím nevstoupil a vy víte, protože máte tajné dokumenty, které říkají, že to tam venku je, že narazí na artefakty, mimozemšťany, staré knihovny, generátory, vesmírné lodi, bůh ví co ještě, a nechcete těm lidem říct, co ve skutečnosti hledáte, pak vytvoříte ze zákona agenturu, která jim může oznámit jen to, co chcete, aby věděli a všechny ty důležité věci si držíte v tajnosti – což je, jak v Dark Mission dokazujeme na samotných stanovách, přesně to, co NASA je.
Pokaždé když mluvčí vystoupí a říká: “jsme civilní agentura”, ta osoba tomu pravděpodobně věří, protože nečetla stanovy.
Teď se se mnou lidé hádají v několika konverzacích na webu. Jsem na fóru Grahama Hancocka v Anglii a tam lidi tvrdí, že Hoagland nerozumí tomu, jak číst stanovy, že je to pouze metafora.
Ne, to není metafora, protože existuje několik odstavců v zákoně o kosmu, které jasně potvrzují absolutní právo presidenta označit jakékoli údaje NASA, které nechce vyjevit veřejnosti jako tajné.
To z ní činí vojenskou organizaci. Jednoduše. Civilové by byli nezávislí. Mohli by vědecky publikovat, a z toho, co znám, publikujete nebo zahynete. Něco zjistíte, sepíšete to a zveřejníte. Je to venku v periodické literatuře a ať to lidé mají k dispozici.
A pak dojde na konsenzus: dobrá, v tomhle má pravdu, v tomhle se mýlí, zjistíme více údajů a proces pokračuje. To není něco, co by NASA mohla externě dělat. Má v zákoně pečlivé, jasné předpisy říkající, že může uvolnit pouze to, co jí president a Bílý dům a všechny ty další různé odnože exekutivy dovolí.

K: Dobře, ale vy říkáte, že jejich motivací je skrýt informace o ruinách...
R: Ano.

K: O ruinách, které vypovídají o čem? O historii nebo historii jiných bytostí, které jsou tam venku?
R: No, to opět záleží na tom, co naleznete. Jestliže je podstatou věci držet nás v útlaku skrze fyziku a technologie a máte zde ekonomiku, která je nevědomky závislá na ropě, svět je ovládán skrze ropu, skrze dolar. V současné době probíhá obrovský boj mezi dolarem a eurem.
A to je důvod, proč jsme šli a vpadli do Iráku, protože se chystal jít na euro. Íránci právě přešli na euro; hrozíme jadernou válkou. Sakra! Pojďme spojit ty body dohromady.
Je to o politické a ekonomické nadvládě. Tak vyrazíte na měsíc nebo na Mars nebo na jeden z měsíců Jupiteru a naleznete fungující alternativní energetickou elektrárnu, která má velikost šálku na čaj a utáhne půlku města.
Chcete to pustit mezi veřejné informace? Chcete, aby si lidé uvědomili, že existuje způsob, jak dělat věci, aniž byste museli vrtat na Středním východě a bez všech těch politických a ekonomických infrastruktur, které byly vybudovány?
To si nemyslím. Ten plán zřejmě funguje posledních 40 let. Jak ekonomika ropy narůstala, lidé mohli plánovat. Lidé požadují více energie; chtějí více věcí nebo více přístrojů, aparátků. Všechny ty věci, které bereme jako samozřejmost bez přestání prodáváme na této obrazovce [ukazuje na počítač] a vytváříme konzumní společnost, která je totálně poháněna ropnou energií. Jaderná energie je nepatrné procento ve srovnání s celosvětovou ropnou energií.
Chtěl byste do toho vstoupit a namixovat alternativní energetickou systémovou technologii, která by umožnila každému domu zbavit se rozvodné sítě, každému člověku být, náhle, nezávislým? Všichni by měli neomezené množství energie z věci fungující u nich ve sklepě, na kterou se nikdy nemusí dívat ani se jí už nikdy v životě dotknout.
Pouhým přepnutím vypínače, který by přitáhl energii z jiné dimenze z vesmíru. Bylo by to hyper-dimenzionální. Ne, ne pokud vás baví hra na ovládání – protože jak ovládáte lidi? Držíte je v závislosti na sobě co se týká životně kritických zdrojů a energie je životně rozhodujícím zdrojem.
Zkuste žít bez ní ve svém domově dva dny. Velice rychle zjistíte, že “v zásadě máte velmi drahou boudu”, jak říkával Art.

K: Říkáte, že NASA skrývá tajemství kvůli technologii...
R: Ne, říkám, že by mohli, je to jedno možné zdůvodnění. Upřímně, nedomnívám se, že to je to nejlepší. Vsadím se – a opět, toto je teorie zvenku – já nemám žádné zdroje, které by mi řekly, že to je oč tu běží. A i kdybych měl, věřil bych jim? Ne, musel bych nalézt záznamy a údaje a důkazy a ověřit to, co mi říkají. Na rovinu, já se domnívám, že jde o náboženskou záležitost.

K: Dobře, to je OHROMNÁ úvodní poznámka, pojďme si dát pauzu!
Konec první části rozhovoru.

- pokračování -

© 2008 Richard Hoagland

© 2008 Projekt Camelot

Zdroj: Matrix-2001.cz


august 21, 2008 08:29 dopoludnia

 

 

Top