Obrázok používateľa CEZ OKNO
Teorie nového počátku

Parafrázuji myšlenku, kterou mi vnukl Nassim Haramein (http://www.cez-okno.net/nassim-haramein, pozn. red.). Přijde mi to jako zajímavá úvaha: Před velkou potopu zde existovala rozvinutá civilizace, která byla úzce spojena s E.T., kteří mněli na lidi velký vliv.


Že se tak dělo najdeme v mnoha textech zejména u Sumerů. Lidé dostali k dispozici technologie, které umožňovaly létat, pohánět stroje. Bohužel v povaze lidí bylo i pomocí těchto technologií vyrábět zbraně a násilí.

Přišla velká potopa. Roztály ledovce. Lidstvo se dostalo do stavu, kdy zažívalo “restart”. Velká část pevniny byla zatopena mnohé vědomosti šly do kopru. N.H. říká, že to vypadá jako, kdyby se E.T. rozhodli využít situace, kdy lidé musí začít od začátku. Jen s tím rozdílem, že tentokrát to je nechali svému osudu a rozhodli se přímo nezasahovat do vývoje lidstva. V textech nám zanechali zprávu, že až bude čas, vrátí se. A aby to více zábavné, zůstali po nich na Zemi různé artefakty z jejich technologie. Artefakty, které nejsou sice funkční, ale civilizace, která bude na dostatečné úrovni má šanci pochopit, jak fungovaly.

Samozřejmě je to jen teorie, ale zní zajímavě. Dokonce mi to přijde i logické v kontextu Starého Egypta, kde ještě několik generací po Zep Tepi (první počátek kolem 11000 př.n.l. po velké potopě) vládli “bohové”. Což chápu tak, že E.T. odešli, ale určitá skupina zůstala a snažila se předat co nejvíce know-how dále. Vysvětlovalo by to, proč staří egypťané ještě věděli, jak stavět megalitické stavby, ale nové říši už si neškrtli. Představuji si to tak, že hlavní E.T. odletěli a pár nadšenců zůstalo dokud neumřeli nebo nebyli odvezeni. Snažili se vychovat vládce, kteří povedou lidi k novému úsvitu lidstva.

Že se ten plán úplně nezdařil, je vidět ze známé historie. Egypt byl převálcován Římany a Římany zase křesťany. Nastala doba “temna”. Spíš bych to nazval dobou, kdy lidé zapomínali i to, co si ještě pamatovali díky církevnímu fanatismu.

V současnosti se dostáváme do fáze, kdy lidé objevují, že se mohou individualizovat, být sami za sebe, žít v harmonii a bez násilí. Hnutí new age, esoterické semináře, kurzy, čajovny,… lidé zjišťují, že v materiálním světě jim něco chybí, něco co jim komercionalismus a dogmatická věda neumí nabídnout.

Všichni ti, kteří jsou dotazováni na rok 2012 a říkají jednou důležitou věc. Nečekejme až tolik nějaké fyzické změny. Změny, které již teď probíhají jsou spíše na psychické-mentální úrovni. To je to klíčové. Kvantová fyzika mluví o tom, že na “této” úrovni částice lze ovlivnit myšlenkami. Někteří vědci (ti osvícení… říkají, že myšlenky se šíří rychleji než-li světlo. Tedy, že je tu “něco”, pro co vzdálenost a čas není rozhodující faktor. N.H. říká, že každá část našeho světa je propojena s každou jinou částí tohoto světa. Tedy všechno se vším.

Z toho plyne myšlenka, že ji to jak lidstvo přemýšlí, jaké energie vysílá do světa/vesmíru, tak působíme navenek v naší Sluneční soustavě, Galaxii a Vesmíru vůbec.

Napadla mne jedna asociace. Vezmeme-li v úvahu, že Vesmír je jeden živý organismus, pak náš svět – Země – je jedno takové bolavé místo, kde se lidé hádají, nenávidí, střílí po sobě. Je několik možností, jak takové místo léčit:


- invazivně (prostě vyříznout, zničit…)
- proaktivně (dát lidem technologie, aby se začali vyvíjet… – to nefungovalo a skončilo to velkou potopou)
- intelektuálně a nepřímo (posílat lidem signály a dát jim šanci, aby se rozhodli… je to stejné, jako když půjdu k alt. terapeutovi, šamanovi, atp. Ukáže mi cestu, ale nebude mne vodit za ruku. Rozhodnutí je na mne.

Mám za to, že přirozená snaha jakéhokoliv organizmu, lidského těla, nebo Vesmíru je se snažit o uzdravení a zachování života. Samozřejmě není to za každou cenu, proto i lidé umírají na nemoci, když se dostanou do “pasti”. Podobně to může být s lidstvem na Zemi nebo celým Vesmírem.

A protože nejsme ve Vesmíru sami dá se předpokládat, že zájem většiny obyvatel tohoto Vesmíru je jediný: žít a přežít. Tedy nejde primárně o to, nás zachraňovat nebo jinak hýčká naše ega, ale o to, zhojit ránu na těle “Vesmíru”.

Můžeme polemizovat nad mírou spoluodpovědnosti, protože:


- všichni jsme součástí jednoho celku – vše souvisí se vším
- někteří z E.T. se podíleli na genetických machinacích na lidech – stvořili nás k obrazu svému

V každém případě je tu jistý vnější zájem, abychom něco pochopili a nebo zahyneme na vlastní hloupost. Což by zjevně nebylo poprvé…

Ale rozhodně není zájem na tom zasahovat do našich rozhodnutí. Dostáváme zprávy a návody a podněty, nicméně rozhodnutí jsou čistě na nás. Proto žádný E.T. nepřistane na náměstí a nebude se producírovat v hlavních zprávách. Je jen na nás, zda přijmeme fakt, že jsme součástí většího celku nebo nikoliv. Je jen na nás, zda se budeme snažit pochopit kruhy v obilí a nebo zda je označíme za hloupý žert hospodských povalečů (v důchodu).

Takže ono klíčové poselství, které k nám přichází z různých zdrojů: Změňte svoje myšlení, změňte své myšlenky. Odložte mysl a zapojte své srdce, své cítění a empatii vůči sobě a Zemi/světu.

Sueneé

Zdroj: http://www.suenee.cz/teorie-noveho-pocatku/


Súvisiace:

Z histórie UFO
http://www.cez-okno.net/rubrika/z-historie-ufo


Autori: 
september 11, 2013 21:40 popoludní

 

 

Top