Obrázok používateľa CEZ OKNO
Týždenný horoskop 10. - 16. 2. 2014

Slnko sa nachádza v znamení Vodnára a je v kvadráte so Saturnom v znamení Škorpióna a v trigone s Marsom v znamení Váh. Merkúr je v znamení Rýb a je v konjunkcii s Neptúnom tiež v znamení Rýb. Urán v znamení Barana je v kvadráte s Jupiterom v znamení Raka, Plutom v znamení Kozorožca a s Venušou, tiež v znamení Kozorožca. Jupiter je v opozícii s Venušou a Plutom a Pluto je v konjunkcii s Venušou. Mesiac dorastá a spln dosahuje v sobotu. Konštelácia nevyhovuje seniorom, ale je priaznivá pre šport a fyzickú aktivitu.

Pondelok: Mesiac je v znamení Raka o 7.33 hod. a je v trigone s Marsom a Slnkom. Vládca znamenia Raka je Mesiac nachádzajúci sa vo vodnom živle, vplýva na rodinné vzťahy, súdržnosť, citlivosť a jemnosť.

Utorok: Mesiac je v znamení Raka a je v konjunkcii s Jupiterom, v opozícii s Plutom a Venušou, v kvadráte s Uránom a v trigone s Neptúnom. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na trávenie, neprejedáme sa.

Streda: Mesiac je v znamení Leva o 20.35 hod. a je v kvadráte s Marsom a v trigone so Saturnom. Vládca znamenia Leva je Slnko nachádzajúce sa v ohnivom živle, vplýva na hrdosť, pýchu, smelosť a podporuje vodcovské vlohy.

Štvrtok: Mesiac je v trigone s Uránom. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na srdce a krvný tlak. Vyhýbame sa obráteným polohám, horúcim kúpeľom a saune. Fyzickú záťaž stupňujeme pozvoľne a podobne ju aj ukončíme.

Piatok: Mesiac je v opozícii so Slnkom a Merkúrom. Prebieha nepriaznivá konštelácia pre karieristov, objavia sa problémy v práci a nedorozumenia s okolím. Môžu nastať veľké emočné výbuchy. Opačné názory brzdia pokrok. Konflikty narastajú pre maličkosti.

Sobota: Mesiac dosahuje spln o 0.53 hod. Mesiac je v znamení Panny o 8.26 hod. a je v opozícii so Slnkom, Merkúrom a Neptúnom a v sextile s Marsom. Doporučuje sa postiť, relaxovať a nezačínať nič nové a nevyskúšané.

Nedeľa: Mesiac je v trigone s Plutom a Venušou a v opozícii s Neptúnom. Vládca znamenia Panny je Merkúr nachádzajúci sa v zemitom živle a vplýva na rozum, vzdelanie. Po zdravotnej stránke na črevá a vyprázdňovanie.

Peter Mišík

Kontakt: 055/6251710

Foto: Marek Bednář

Zdroj: http://putnici.sk/


Všetky TÝŽDENNÉ predpovede pre rok 2014 postupne nájdete na tejto adrese.

Všetky MESAČNÉ predpovede pre rok 2014 postupne nájdete na tejto adrese.

Autori: 
Sekcie: 
február 10, 2014 23:32 popoludní

 

 

Top