Obrázok používateľa CEZ OKNO
Týždenný horoskop 11. - 17. 4. 2016

Slnko je v znamení Barana a je v konjunkcii s Uránom v Baranovi, v kvadráte s Plutom v Kozorožcovi a v trigóne so Saturnom a Marsom v Strelcovi. Saturn a Mars sú v konjunkcii. Merkur v Býkovi je v trigóne s Jupiterom v Panne a Venuša v Baranovi je v trigóne s Marsom. Neptún v Rybách je v sextile s Merkúrom, Jupiter je v trigóne s Plutom. Mesiac pribúda a prvú štvrť dosahuje vo štvrtok. Konštelácia vytvára výbušnú atmosféru.

Pondelok: Mesiac je v Blížencoch a je v kvadráte s Neptúnom a Jupiterom a v opozícii so Saturnom a Marsom. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na ruky, ramená, plecia a pľúca. Nervy sú tiež oslabené. Vyhýbame sa stresovým situáciám.

Utorok: Mesiac o 10.06 hod. vstupuje do znamenia Raka a je v kvadráte s Venušou. Vládca Raka je Mesiac nachádzajúci sa vo vodnom živle, vplýva na rodinnú súdržnosť a citlivosť. Pozor si dávame na meškanie na schôdzky.

Streda: Mesiac je v kvadráte s Venušou, v sextile s Merkúrom a Jupiterom a v opozícii s Plutom. Po zdravotnej stránke sú ohrozené orgány v hornej časti brucha. Metabolizmus je oslabený. Vyhýbame sa operáciám žalúdka.

Štvrtok: Mesiac je v nove o 15.53 hod. v znamení Leva a je v kvadráte so Slnkom a Uránom. Vládca Leva je Slnko, nachádza sa v ohnivom živle a vplýva na hrdosť, pýchu i smelosť. Podporuje organizovanie a riadenie.

Piatok: Mesiac je v trigóne s Venušou, Saturnom a Marsom. Dávame si pozor na srdce a krvné tepny. Harmonická konštelácia praje láske, športu a vzťahom so staršími príbuznými. Darí sa aj v automobilovom priemysle.

Sobota: Mesiac je o 1.23 hod. v znamení Panny a je v trigóne so Slnkom, Uránom a Saturnom. Vládca Panny je Merkúr, nachádza sa v zemitom živle a vplýva na rozum, špekulácie, oblasť služieb a pomoci.

Nedeľa: Mesiac je v trigóne so Slnkom, v opozícii s Neptúnom a v kvadráte s Marsom. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na hrubé a tenké črevo, dbáme na pravidelnú stolicu a dávame si pozor na nehody a úrazy.

Peter Mišík

Kontakt: 055/6251710

Foto: Marek Bednář

Zdroj: http://putnici.sk/


Všetky TÝŽDENNÉ predpovede pre rok 2016 postupne nájdete na tejto adrese.

Všetky MESAČNÉ predpovede pre rok 2016 postupne nájdete na tejto adrese.

Autori: 
apríl 13, 2016 00:46 dopoludnia

 

 

Top