Obrázok používateľa CEZ OKNO
Týždenný horoskop 11. - 17. 7. 2016

Slnko, Merkúr a Venuša sú v Rakovi v konjunkcii. Venuša v utorok vstupuje do Leva a Merkúr vo štvrtok tiež do Leva. Slnko, Merkúr a Venuša sú v kvadráte s Uránom v Baranovi, v trigóne s Marsom v Škorpiónovi a Neptúnom v Rybách, v opozícii s Plutom v Kozorožcovi a v sextile s Jupiterom v Panne. Jupiter je v opozícii s Neptúnom a v trigóne s Plutom. Saturn v Strelcovi je v kvadráte s Neptúnom. Mesiac v utorok dosahuje prvú štvrť a konštelácia podporuje lásku.

Pondelok: Mesiac je vo Váhach a je v kvadráte so Slnkom, Merkúrom, Venušou a Plutom a v opozícii s Uránom. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na pitný režim, ohrozené sú ľadviny, drieková a krížová časť chrbtice.

Utorok: Mesiac vstupuje do prvej štvrti o 2.52 hod. Venuša vstupuje do Leva o 8.00 hod. a Mesiac do Škorpióna o 22.52 hod. Mesiac je v opozícii s Uránom a v kvadráte so Slnkom, Merkúrom a Venušou. Vládca Škorpióna je Mars, nachádza sa vo vodnom živle.

Streda: Mesiac je v trigóne s Neptúnom. Dávame si pozor na pohlavné choroby a močový mechúr. Dobré postavenie Neptúna podporuje sugescie, meditáciu a relaxáciu. Je vhodný čas na sebapoznávanie.

Štvrtok: Merkúr vstupuje do Leva o 3.00 hod. a Mesiac je v konjunkcii s Marsom, v trigóne s Venušou, Merkúrom a Slnkom a v sextile s Jupiterom. V záhrade polievame výdatne rastliny a stromy najlepšie pred východom slnka.

Piatok: Mesiac je v Strelcovi o 11.14 hod. a je v konjunkcii so Saturnom, v kvadráte s Neptúnom a Jupiterom a v trigóne s Uránom. Vládca Strelca je Jupiter, nachádza sa v ohnivom živle a vplýva na cestovanie, vzdelávanie a dobrodružstvo.

Sobota: Mesiac je v konjunkcii so Saturnom, v kvadráte s Neptúnom a Jupiterom a v trigóne s Uránom. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na stehná a bedrové kĺby. Liečime sa v kontakte s prírodou a najlepšie aj prírodnými prostriedkami.

Nedeľa: Mesiac je o 21.33 hod. v Kozorožcovi v trigóne s Uránom. Vládca Kozorožca je Saturn nachádzajúci sa v zemitom živle. Vplýva na pracovitosť a chladnokrvnosť. Harmonická konštelácia odobruje celý deň.

Peter Mišík

Kontakt: 055/6251710

Foto: Marek Bednář

Zdroj: http://putnici.sk/


Všetky TÝŽDENNÉ predpovede pre rok 2016 postupne nájdete na tejto adrese.

Všetky MESAČNÉ predpovede pre rok 2016 postupne nájdete na tejto adrese.

Autori: 
júl 14, 2016 16:55 popoludní

 

 

Top