Obrázok používateľa CEZ OKNO
Týždenný horoskop 12. - 18. 10. 2015

Slnko je vo Váhach a je v kvadráte s Plutom v Kozorožcovi a v opozícii s Uránom v Baranovi. Merkúr vo Váhach je v sextile so Saturnom v Strelcovi. Mars je v Panne v konjunkcii s Jupiterom tiež v Panne a obe planéty sú v kvadráte so Saturnom a v opozícii s Neptúnom v Rybách a v trigóne s Plutom. Venuša v Panne je v kvadráte so Saturnom a v opozícii s Neptúnom v Rybách. Neptún je v kvadráte so Saturnom. Mesiac v utorok dosahuje nov a konštelácia prináša materialistické problémy a nehody.

Pondelok: Mesiac je vo Váhach a je v konjunkcii so Slnkom, v opozícii s Uránom a v kvadráte s Plutom. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na pitný režim, ohorzené sú ľadviny, krížová oblasť a spodná časť chrbtice.

Utorok: Mesiac je v nove o 2.06 hod. Mesiac o 23.38 vstupuje do znamenia Škorpióna a je v konjunkcii so Slnkom, v opozícii s Uránom a v kvadráte s Plutom. Vládca Škorpióne je Mars nachádzajúci sa vo vodnom živle a vplýva na vnímavosť.

Streda: Mesiac je v trigóne s Neptúnom a v sextile s Venušou. Po zdravotnej stránke sú ohrozené pohlavné orgány a močový mechúr. Dávame si pozor aby sme neprechladli a nenakazili sme sa vo vírivke alebo pri zníženej hygiene.

Štvrtok: Mesiac je v sextiels Marsom, Jupiterom a Plutom. O domáce rastliny a kvety je vhodné sa postarať už skoro ráno. Zalievame ich výdatne. Po spoločenskej stránke sa pripravíme na to, že sa dozvieme nejakú zaujímavú informáciu.

Piatok: Mesiac o 11.18 hod. je v znamení Strelca a je v konjunkcii so Saturnom, v sextile s Merkúrom a v kvadráte s Neptúnom. Vládca Strelca je Jupiter nachádzajúci sa v ohnivom živle a vplývajúci na cestovanie, dobrodružstvo a učenie.

Sobota: Mesiac je v trigóne s Uránom, v kvadráte s Neptúnom. Marsom, Jupiterom a Venušou. Po zdravotnej stránke sú najviac ohrozené stehná, boky a bedrové kĺby. Pomáhajú masáže, vodoliečba a primeraný, nie náročný pohyb.

Nedeľa: Mesiac o 20.52 hod. vstupuje do znamenia Kozorožca a je v sextile so Slnkom a v trigóne s Uránom. Vládca Kozorožca je Saturn, nachádza sa v zemitom znamení a vplýva na tvrdohlavosť, pevnosť i vytrvalosť.

Peter Mišík

Kontakt: 055/6251710

Foto: Marek Bednář

Zdroj: http://putnici.sk/


Všetky TÝŽDENNÉ predpovede pre rok 2015 postupne nájdete na tejto adrese.

Všetky MESAČNÉ predpovede pre rok 2015 postupne nájdete na tejto adrese.

Autori: 
Sekcie: 
október 13, 2015 00:07 dopoludnia

 

 

Top