Obrázok používateľa CEZ OKNO
Týždenný horoskop 12. - 18. 12. 2016

Slnko je v Strelcovi a je v konjunkcii so Saturnom tiež v Strelcovi. Slnko a Saturn sú v trigóne s Uránom v Baranovi a v sextiel s Jupiterom vo Váhach a Marsom vo Vodnárovi. Merkúr je v Kozorožcovi a je v konjunkcii s Plutom tiež v Kozorožcovi a obe planéty sú v kvadráte s Jupiterom a Uránom. Venuša je vo Vodnárovi a Urán je v opozícii s Jupiterom. Neptún v Rybách je v sextile s Merkúrom. Konštelácia útočí na psychiku objavuje sa beznádej smútok a depresie. Mesiac dosahuje spln v stredu.

Pondelok: Mesiac je v Blížencoch od 13,41 a je v trigóne s Venušou a v kvadráte s Marsom. Vládca Blížencov je Merkúr, nachádza sa vo vzdušnom živle a vplýva na zmeny, komunikáciu, obchodovanie a vzdelanie.

Utorok: Mesiac je v Blížencoch v opozícii so Slnkom, Saturnom a v trigóne s Jupiterom a v kvadráte s Neptúnom. Po zdravotnej stránke sú v ohrození ramená, ruky, priedušky, pľúca a dýchanie. Pozor na prechladnutie.

Streda: Mesiac je v splne o 1,05 a je v opozícii so Slnkom, Saturnom a v trigóne s Jupiterom a Marsom. Mesiac vstupuje o 13,09 do znamenia Raka. Tam je vládca Mesiac, nachádza sa vo vodnom živle a prináša citlivosť, jemnosť a dobré obchodné vlohy.

Štvrtok: Mesiac je v opozícii s Merkúrom a Plutom a v trigóne s Neptúnom. Nezačíname nič nové a nevyskúšané. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na trávenie, žalúdok, metabolizmus, dvanástnik a hrudník.

Piatok: Mesiac je o 14,15 v znamení Leva kde je vládca Slnko, ktoré sa nachádza v ohnivom živle a prináša nadšenie, hrdosť až pýchu, smelosť a dobré organizačné nadanie. Lichotením si získame priazeň u Levov.

Sobota: Mesiac je v opozícii s Venušou a v trigóne so Slnkom a Saturnom. V láske sa nedarí ale v kariére áno. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na srdce, krvný tlak a krvný obeh. Primerane cvičíme v otvorenom priestore.

Nedeľa: Mesiac o 18,52 vstupuje do znamenia Panny a je v opozícii s Marsom a v trigóne so Saturnom, Slnkom a Uránom. Ak prekonáme lenivosť bude sa nám nadpriemerne dariť. Vládca Panny je Merkúr nachádzajúci sa v zemitom živle.

Peter Mišík

Kontakt: 055/6251710

Foto: Marek Bednář

Zdroj: http://putnici.sk/


Všetky TÝŽDENNÉ predpovede pre rok 2016 postupne nájdete na tejto adrese.

Všetky MESAČNÉ predpovede pre rok 2016 postupne nájdete na tejto adrese.

Autori: 
december 11, 2016 00:31 dopoludnia

 

 

Top