Obrázok používateľa CEZ OKNO
Týždenný horoskop 12. - 18. 9. 2016

Slnko je v Panne a je v kvadráte s Marsom v Strelcovi, v konjunkcii s Merkúrom v Panne a Jupiterom vo Váhach a v trigóne s Plutom v Kozorožcovi. Pluto je v sextile s Neptúnom v Rybách a v kvadráte s Venušou vo Váhach. Venuša je v opozícii s Uránom v Baranovi. Satrun v Strelcovi je v kvadráte s Neptúnom. Mesiac je v splne v piatok. Konštelácia podporuje podnikanie a škodí technike a strojárstvu.

Pondelok: Mesiac je o 23.29 hod. vo Vodnárovi a je v trigóne so Slnkom, Merkúrom a Jupiterom a v kvadráte s Uránom. Vládca Vodnára je Urán, nachádza sa vo vzdušnom živle a vplýva na zmeny i revolúcie.

Utorok: Mesiac je v trigóne s Jupiterom a v sextile so Saturnom. Konštelácia prejavuje silný vplyv na verejnosť až skoro celosvetovou pôsobnosťou. Pozor na vzbury, revolúcie, rebelantsvo a nespokojnosť s daným stavom.

Streda: Mesiac je v trigóne s Jupiterom a v sextile s Uránom i s Marsom. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na nohy, vyhýbame sa dlhému státiu a chôdzi, odpočívame s nohami položenými vyššie. Financie sa zlepšujú.

Štvrtok: Mesiac je v Rybách o 4.23 hod. a je v konjunkcii s Neptúnom, v kvadráte so Saturnom a v sextile s Plutom. Vládca Rýb je Neptún s Jupiterom a nachádzajú sa vo vodnom živle a prejavujú sa citlivosťou a podvedomým vnímaním.

Piatok: Mesiac dosahuje spln o 21.05 hod. a je v opozícii so Slnkom, Jupiterom a Merkúrom a v kvadráte s Marsom. Silné emócie škodia, preto sa držíme striktne zdravého rozumu a uprednostníme logiku. Dávame si pozor na prsty na nohách.

Sobota: Mesiac je v opozícii s Jupiterom a Slnkom a v trigóne so Saturnom. Mesiac o 6.22 hod. vstupuje do Barana a tam je vládca Pluto s Marsom, nachádzajú sa v ohnivom živle a vplývajú na všetko nové, netradičné a prírodné.

Nedeľa: Mesiac je v opozícii s Venušou a v konjunkcii s Uránom. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na čelo, čelové dutiny a žalúdok. V záhrade a v domácnosti dôkladne polievame rastliny a kvety, najlepšie pred východom slnka.

Peter Mišík

Kontakt: 055/6251710

Foto: Marek Bednář

Zdroj: http://putnici.sk/


Všetky TÝŽDENNÉ predpovede pre rok 2016 postupne nájdete na tejto adrese.

Všetky MESAČNÉ predpovede pre rok 2016 postupne nájdete na tejto adrese.

Autori: 
september 12, 2016 22:30 popoludní
  • krát komentár

0 krát komentár

 

 

Top