Obrázok používateľa CEZ OKNO
Týždenný horoskop 13. - 19. 10. 2014

Slnko je v znamení Váh a je v konjunkcii s Venušou a Merkúrom v rovnakom znamení. Všetky tri planéty sú v opozícii s Uránom v znamení Barana a v sextile s Marsom v znamení Strelca. Saturn v znamení Škorpióna je v kvadráte s Jupiterom v znamení Leva. Jupiter je v trigóne s Marsom a Uránom v znamení Barana a Pluto v znamení Kozorožca je v kvadráte s Uránom. Neptún je v znamení Rýb. Mesiac dosahuje v stredu poslednú štvrť. Konštelácia podporuje šport a obchodovanie.

Pondelok: Mesiac je v znamení Blížencov a je v opozícii s Marsom, v sextile s Jupiterom a Uránom a v trigóne so Slnkom, Venušou a Merkúrom. Nastal vhodný čas pre obchodovanie a podnikanie aj s nehmotnými záležitosťami.

Utorok: Mesiac je o 1.30 hod. v znamení Raka a je v trigóne s Merkúrom a Neptúnom a v opozícii s Plutom. Vládca znamenia Raka je Mesiac nachádzajúci sa vo vodnom živle, vplýva na rodinnú súdržnosť a šetrnosť.

Streda: Mesiac je v poslednej štvrti o 21.12 hod. a je v opozícii s Plutom, v trigóne so Saturnom a v kvadráte s Uránom, Slnkom, Venušou a Merkúrom. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na žalúdok a trávenie. Vo všetkom sme trpezliví.

Štvrtok: Mesiac je v kvadráte so Slnkom, Merkúrom a Venušou, v trigóne so Saturnom. Dávame si pozor na neprimerané výdavky, chránime sa pred špekulantmi a každý krok robíme pomaly a rozvážne.

Piatok: Mesiac o 12.29 hod. vstupuje do znamenia Leva a je v kvadráte so Saturnom, v trigóne s Marsom a Uránom a v slabej konjunkcii s Jupiterom. Vládca znamenia Leva je Slnko, nachádza sa v ohnivom živle a podporuje hrdosť a lásku ku životu.

Sobota: Mesiac je v konjunkcii s Jupiterom, v kvadráte so Saturnom a v sextile so Slnkom, Venušou, Merkúrom a v trigóne s Marsom. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na srdce, krvný tlak a vyvarujeme sa náhlym zmenám pohybu.

Nedeľa: Mesiac 1.08 hod. vstupuje do znamenia Panny. Mesiac je v trigóne s Plutom a v opozícii s Neptúnom. Vládca znamenia Panny je Merkúr nachádzajúci sa v zemitom živle, vplýva na rozum, vzdelanie a obchodovanie.

Peter Mišík

Kontakt: 055/6251710

Foto: Marek Bednář

Zdroj: http://putnici.sk/


Všetky TÝŽDENNÉ predpovede pre rok 2014 postupne nájdete na tejto adrese.

Všetky MESAČNÉ predpovede pre rok 2014 postupne nájdete na tejto adrese.

Autori: 
Sekcie: 
október 12, 2014 23:03 popoludní

 

 

Top