Obrázok používateľa CEZ OKNO
Týždenný horoskop 14. - 20. 4. 2014

Slnko sa nachádza v znamení Barana a v nedeľu vstupuje do znamenia Býka. Slnko je v opozícii s Marsom v znamení Váh. Merkúr je v znamení Barana a je v konjunkcii s Uránom v rovnakom znamení, v opozícii s Marsom a v kvadráte s Jupiterom v znamení Raka a s Plutom v znamení Kozorožca. Venuša a Neptún sú spoločne v znamení Rýb a sú v konjunkcii. Venuša je v trigóne s Jupiterom a Saturn je v znamení Škorpióna. Mesiac pribúda a spln dosahuje v utorok. Konštelácia planét prináša unáhlené rozhodnutia.

Pondelok: Mesiac je v znamení Váh a je v konjunkcii s Marsom, v kvadráte s Jupiterom a Plutom a v opozícii so Slnkom, Merkúrom a Uránom. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na obličky a pijeme dostatok tekutín.

Utorok: Mesiac je v splne o 9.42 hod a o 18.20 hod vstupuje do znamenia Škorpióna. Mesiac je v opozícii so Slnkom a v trigóne s Neptúnom a Venušou. Vládca znamenia Škorpióna je Mars nachádzajúci sa vo vodnom živle.

Streda: Mesiac je v trigóne s Neptúnom a Jupiterom a v sextile s Plutom. Dávame si pozor na pohlavné onemocnenia dbáme na zvýšenú hygienu na verejných kúpaliskách a vo wellnesoch. Dbáme na pravidelné vyprázdňovanie močového mechúra.

Štvrtok: Mesiac je o 23.44 hod v znamení Strelca a je v konjunkcii so Saturnom. Vládca znamenia Strelca je Jupiter nachádzajúci sa v ohnivom živle Vplýva na cestovanie, dobrodružstvá, poznávanie a vzdelávanie.

Piatok: Mesiac je v kvadráte s Neptúnom a Venušou a v trigóne s Uránom. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na bedrové kĺby a stehná. Odpočívame aktívne s využitím vodoliečebných procedúr, plávanie a vodné masáže.

Sobota: Mesiac je v trigóne s Merkúrom a Slnkom. Cvičíme kvôli zdraviu a vnútornej pohode jogu a strečing. Najlepšie výsledky dosiahneme v prírode a v príjemnom kolektíve priateľov. Vyhýbame sa adrenalínovým aktivitám.

Nedeľa: Mesiac vstupuje do znamenia Kozorožca o 3.28 hod a je v trigóne so Slnkom, v konjunkcii s Plutom a v opozícii s Jupiterom. Vládca znamenia Kozorožca je Saturn nachádzajúci sa v zemitom živle a vplývajúci na chladnokrvnosť.

Peter Mišík

Kontakt: 055/6251710

Foto: Marek Bednář

Zdroj: http://putnici.sk/


Všetky TÝŽDENNÉ predpovede pre rok 2014 postupne nájdete na tejto adrese.

Všetky MESAČNÉ predpovede pre rok 2014 postupne nájdete na tejto adrese.

Autori: 
Sekcie: 
apríl 13, 2014 21:49 popoludní
  • krát komentár

0 krát komentár

 

 

Top