Obrázok používateľa CEZ OKNO
Týždenný horoskop 14. - 20. 9. 2015

Slnko je v znamení Panny a je v trigóne s Plutom v Kozorožcovi a a v sextile so Saturnom, ktorý v piatok vstupuje do Strelca. Merkúr je vo Váhach v opozícii s Uránom v Baranovi a v sextile s Venušou v Levovi. Jupiter v Panne je v trigóne s Plutom a v opozícii s Neptúnom v Rybách. Mars v Levovi je v trigóne s Uránom. Mesiac dorastá. Konštelácia prináša rozpor medzi vnútornou túžbou a skutočnosťou.

Pondelok: Mesiac vstupuje od znamenia Váh o 4.41 hod. a je v sextile so Saturnom. Vládca Váh je Venuša. Nachádza sa vo vzdušnom živle a vplýva na umenie ako je spev, básne, intelektuálna tvorba a kultúrna oblasť.

Utorok: Mesiac je v opozícii s Uránom, v konjunkcii s Merkúrom a v sextile s Venušou. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na ľadviny a driekovú časť chrbtice. Dbáme na dostatok tekutín a cvikmi udržujeme chrbticu ohybnú.

Streda: Mesiac o 17.43 hod. vstupuje do znamenia Škorpióna a je v opozícii s Uránom a v sextile s Marsom. Vládca Škorpióna je Mars, nachádza sa vo vodnom živle a vplýva na vnímavosť, citlivosť, podozrievavosť i zvedavosť.

Štvrtok: Mesiac je v trigóne s Neptúnom a v sextile s Jupiterom. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na pohlavné orgány a močový mechúr. Zanedbaná hygiena a chlad škodia. Cvičíme jogové ásany pre zdravie.

Piatok: Saturn vstupuje do znamenia Strelca o 5.00 hod. Mesiac je v kvadráte s Venušou a v sextile so Slnkom. V záhrade sa viac staráme o dostatočné zavlažovanie a nezabúdame aj na izbové rastliny. Vo vzťahu ku zahraničiu sa objavujú starosti.

Sobota: Mesiac o 5.31 hod. vstupuje do znamenia Strelca a je v konjunkcii so Saturnom, v sextile so Slnkom a v kvadráte s Neptúnom. Vládca Strelca je Jupiter, nachádza sa v ohnivom živle a vplýva na cestovanie i poznávanie.

Nedeľa: Mesiac je v trigóne s Venušou, v kvadráte s Jupiterom, v sextile s Merkúrom.. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na stehná a bedrové kĺby, veľa chodíme, vyberme sa na prechádzky do prírody a umiernene športujme.

Peter Mišík

Kontakt: 055/6251710

Foto: Marek Bednář

Zdroj: http://putnici.sk/


Všetky TÝŽDENNÉ predpovede pre rok 2015 postupne nájdete na tejto adrese.

Všetky MESAČNÉ predpovede pre rok 2015 postupne nájdete na tejto adrese.

Autori: 
Sekcie: 
september 13, 2015 20:27 popoludní
  • krát komentár

0 krát komentár

 

 

Top