Obrázok používateľa CEZ OKNO
Týždenný horoskop 16. - 22. 3. 2015

Slnko sa nachádza v znamení Rýb a do znamenia Barana vstupuje v piatok. Slnko je v trigóne so Saturnom. Merkúr je v konjunkcii s Neptúnom, obe planéty sú v Rybách a sú v kvadráte so Saturnom. Mars je v konjunkcii s Uránom, obe sú v Baranovi a sú v kvadráte s Plutom v Kozorožcovi a v trigóne s Jupiterom v Levovi. Venuša vstupuje do znamenia Býka v utorok. Mesiac ubúda a Nov dosahuje v piatok. Konštelácia podporuje násilné riešenie problémov.

Pondelok: Mesiac o 11.14 hod. vstupuje do znamenia Vodnára a je v sextile so Slnkom a Saturnom. Vládca znamenia Vodnára je Urán, nachádza sa vo vzdušnom živle a vplýva na revolúcie, nové myšlienkové názory i slobodu.

Utorok: Venuša vstupuje do Býka o 11.00 hod. Mesiac je v opozícii s Jupiterom a v sextile s Uránom a Marsom. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na nohy, vyhýbame sa dlhému státiu. Odpočívame s nohami položenými vyššie.

Streda: Mesiac vstupuje o 11.58 hod. do Rýb a je v sextile s Venušou. Vládca Rýb je Neptún s Jupiterom a nachádzajú sa vo vodnom živle, vplýva na jemnosť a citlivosť. Hrozí riziko podľahnutia drogám, alkoholu, pôžitkárstvu i násiliu.

Štvrtok: Mesiac je v konjunkcii s Merkúrom, Neptúnom, v sextile s Plutom a v kvadráte so Saturnom. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na prsty na nohách a lymfatické žľazy. Dbáme na pohodlnú a kvalitnú obuv.

Piatok: Mesiac je v nove o 10.36 hod. a Slnko vstupuje do znamenia Barana o 23.44 hod. Mesiac je v konjunkcii so Slnkom a v trigóne so Saturnom. Mesiac o 11.28 hod. vstupuje do znamenia Barana. Vládca znamenia je Mars a Pluto a nachádzajú sa v ohnivom živle.

Sobota: Mesiac je v konjunkcii s Uránom, Marsom a v kvadráte s Plutom a v trigóne s Jupiterom. Znamenie Barana vplýva na radosť zo života, tvrdohlavosť a schopnosť presadiť nové veci. Pozor na čelo a obličaj i trávenie.

Nedeľa: Mesiac je o 11.40 hod. v znamení Býka a je v konjunkcii s Marsom a Venušou. Vládca Býka je Venuša nachádza sa v zemitom živle a vplýva na to, čo vieme pevne držať v ruke. Tiež umenie a hmotnú krásu.

Peter Mišík

Kontakt: 055/6251710

Foto: Marek Bednář

Zdroj: http://putnici.sk/


Všetky TÝŽDENNÉ predpovede pre rok 2015 postupne nájdete na tejto adrese.

Všetky MESAČNÉ predpovede pre rok 2015 postupne nájdete na tejto adrese.

Autori: 
Sekcie: 
marec 15, 2015 20:53 popoludní
  • krát komentár

0 krát komentár

 

 

Top