Obrázok používateľa CEZ OKNO
Týždenný horoskop 17. - 23. 11. 2014

Slnko, Saturn a Venuša na začiatku Strelca sú v konjunkcii v znamení Škorpióna a do znamenia Strelca Slnko vstupuje v sobotu. Jupiter v znamení Leva je v kvadráte so Slnkom a Saturnom. Neptún v znamení Rýb je v kvadráte s Venušou. Merkúr je v znamení Škorpióna a je v sextile s Marsom a Plutom v znamení Kozorožca. Mars a Pluto sú vo vzájomnej konjunkcii. Urán v znamení Barana je v kvadráte s Plutom a Marsom. Mesiac ubúda a nov dosahuje vo sobotu. Konštelácia oslabuje emócie.

Pondelok: Mesiac je o 20.30 hod. v znamení Váh a je v trigóne s Marsom a v sextile so Slnkom, Saturnom a Venušou. Vládca znamenia Váhy je Venuša nachádzajúca sa vo vzdušnom znamení a vplýva na nehmotné umenie a krásu.

Utorok: Mesiac je v opozícii s Uránom a v kvadráte s Plutom a Marsom. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na driekovú časť chrbtice a ľadviny. Cez nedostatok uvoľnenia hrozia úrazy a nehody. Pozor pri športovaní.

Streda: Mesiac je v opozícii s Uránom, v kvadráte s Marsom a v sextile s Jupiterom. Zvýšené nebezpečie nehôd a úrazov a konfliktov stále hrozí. Pri jednaní používame taktnosť, toleranciu a diplomaciu.

Štvrtok: Mesiac je v trigóne s Neptúnom. Mesiac o 6.31 hod. vstupuje do znamenia Škorpióna, kde je vládca Mars nachádzajúci sa vo vodnom živle. Vplýva na spoznávanie, intuíciu, citlivosť a odkrývanie skrytých záležitostí.

Piatok: Mesiac je v konjunkcii s Merkúrom a v sextile s Marsom a Plutom. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na pohlavné orgány, močový mechúr a celú panvovú oblasť, ktorú udržiavame v teple a suchu.

Sobota: Mesiac o 13.32 hod. dosahuje nov. Slnko vstupuje do znamenia Strelca o 10.37 hod., Mesiac vstupuje do znamenia Strelca o 13.19 hod. Mesiac je v konjunkcii so Slnkom, Saturnom a Venušou a v kvadráte s Neptúnom a Jupiterom.

Nedeľa: Mesiac je v konjunkcii s Venušou, v trigóne s Uránom a v kvadráte s Neptúnom. Vládca znamenia Strelca je Jupiter nachádzajúci sa v ohnivom živle a vplýva na cestovanie, vyučovanie, dobrodružstvo i poznávanie.

Peter Mišík

Kontakt: 055/6251710

Foto: Marek Bednář

Zdroj: http://putnici.sk/


Všetky TÝŽDENNÉ predpovede pre rok 2014 postupne nájdete na tejto adrese.

Všetky MESAČNÉ predpovede pre rok 2014 postupne nájdete na tejto adrese.

Autori: 
Sekcie: 
november 17, 2014 01:21 dopoludnia

 

 

Top