Obrázok používateľa CEZ OKNO
Týždenný horoskop 18. - 24. 5. 2015

Slnko vstupuje do znamenia Blížencov vo štvrtok a je v konjukcii s Marsom tirž v Blížencoch a v opozícii so Saturnom v Strelcovi. Merkur v Blížencoch je v kvadráte s Neptúnom v Rybe a v sextile s Jupiterom v Levovi. Venuša v Rakovi je v trigóne s Neptúnom a v opozícii s Plutom v Kozorožcovi. Jupiter je v trigóne s Uránom v Baranovi a Urán je v kvadráte s Plutom. Mesiac v pondelok dosahuje nov. Konštelácia vyvoláva netrpezlivosť a unáhlenosť a nehodovosť.

Pondelok: Mesiac je v nove o 6.13 a o 11.27 hod. vstupuje do Blížencov a je v konjunkcii so Slnkom, Marsom a v opozícii so Saturnom Vládca Blížencov je Merkúr, nachádza sa vo vzdušnom živle a vplýva na komunikačnú oblasť.

Utorok: Mesiac je v konjunkcii s Merkúrom, v kvadráte s Neptúnom a v sextile s Jupiterom. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na ruky hrudník a nervy. Vyhýbame sa stresu, všade chodíme načas a spomalíme svoje aktivity.

Streda: Mesiac je o 15.56 hod. v znamení Raka a tam je vládca Mesiac nachádzajúci sa vo vodnom živle a vplýva na jemnosť súdržnosť, rodinnú spolupatričnosť. City môžu byť silnejšie než rozum, preto sa nedáme nimi ovplyvňovať.

Štvrtok: Slnko vstupuje do znamenia Blížencov o 10.44 a Mesiac je v konjunkcii s Venušou, v trigóne s Neptúnom a v kvadráte s Uránom. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na žalúdok, neprejedáme sa a ovládame emócie.

Piatok: Mesiac o 23.42 hod. vstupuje do znamenia Leva a je v trigóne so Saturnom. Vládca Leva je Slnko, nachádza sa v ohnivom živle a vplýva na hrdosť, túžba po uznaní a lichotení. U niekoho sa prejavuje pýchou a nadutosťou.

Sobota: Mesiac je v konjunkcii s Jupiterom, v sextile so Slnkom a Marsom a v trigóne so Saturnom. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na kolísanie krvného tlaku, srdce a krvné tepny. Vyhýbame sa operáciám srdca.

Nedeľa: Mesiac je v konjunkcii s Jupiterom a v trigóne s Jupiterom. Harmonická konštelácia podporuje šťastné náhody ale na druhej strane pozor na priveľa dobrého čo tiež škodí. Málo alebo veľa pohybu škodí srdcu a pozor na prejedanie.

Peter Mišík

Kontakt: 055/6251710

Foto: Marek Bednář

Zdroj: http://putnici.sk/


Všetky TÝŽDENNÉ predpovede pre rok 2015 postupne nájdete na tejto adrese.

Všetky MESAČNÉ predpovede pre rok 2015 postupne nájdete na tejto adrese.

Autori: 
Sekcie: 
máj 18, 2015 20:15 popoludní

 

 

Top