Obrázok používateľa CEZ OKNO
Týždenný horoskop 18. - 24. 7. 2016

Slnko vstupuje do Leva v piatok a je v kvadráte s Uránom v Baranovi a v trigóne s Marsom v Škorpiónovi. Merkúr a Venuša sú v Levovi a sú v trigóne so Saturnom v Strelcovi. Saturn je v kvadráte s Neptúnom v Rybách a Neptún je v opozícii s Jupiterom v Panne. Pluto v Kozorožcovi je v trigóne s Jupiterom. Mesiac je v stredu v splne. Konštelácia poškodzuje rodinné vzťahy.

Pondelok: Mesiac je v Kozorožcovi a je v trigóne s Jupiterom, v sextile s Neptúnom a v konjunkcii s Plutom. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na pokožku, chránime ju pred spálením na slnku.

Utorok: Mesiac je v konjunkcii s Plutom, v sextile s Neptúnom, v trigóne s Jupiterom a v opozícii so Slnkom. Začína sa nepriaznivá konštelácia pre všetko nové, nevyskúšané a to čo podlieham citom. Držíme sa rozumu.

Streda: Mesiac je v splne o 0.57 hod. a je v opozícii so Slnkom a s Merkúrom i Venušou. Mesiac o 5.10 hod. vstupuje do Vodnára a stále je v opozícii s Merkúrom a Venušou. Vládca Vodnára je Urán, nachádza sa vo vzdušnom živle.

Štvrtok: Mesiac je v opozícii s Merkúrom a Venušou. Udalosti majú silný vplyv na širokú verejnosť a podporujú netradičné riešenia. Môžu sa objaviť vzbury, nespokojnosť, rebélie a snaha ku zmene systému.

Piatok: Slnko vstupuje do znamenia Leva o 11.30 hod. Podporí vodcovské a organizačné kvality. Mesiac je v kvadráte s Marsom. Mesiac o 10.35 hod. vstupuje do Rýb a tam je vládca Neptún s Jupiterom. Nachádzajú sa vo vodnom živle.

Sobota: Mesiac je v opozícii s Jupiterom, v sextile s Plutom, v kvadráte so Saturnom a v konjunkcii s Neptúnom. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na prsty na nohách a vyberáme kvalitné a pohodlné topánky.

Nedeľa: Mesiac je o 14.33 hod. v Baranovi a je v opozícii s Jupiterom. Vládca Barana je Mars s Plutom a nachádzajú sa v ohnivom živle, vplývajú na nadšenie pre všetko nové, aj nevyskúšané. Priebojnosť a tvrdohlavosť sú vhodné pre úspešnosť.

Peter Mišík

Kontakt: 055/6251710

Foto: Marek Bednář

Zdroj: http://putnici.sk/


Všetky TÝŽDENNÉ predpovede pre rok 2016 postupne nájdete na tejto adrese.

Všetky MESAČNÉ predpovede pre rok 2016 postupne nájdete na tejto adrese.

Autori: 
júl 18, 2016 22:22 popoludní

 

 

Top