Obrázok používateľa CEZ OKNO
Týždenný horoskop 19. 1. - 25. 1. 2015

Slnko sa nachádza v znamení Kozorožca a v utorok vstupuje do Vodnára. Slnko je v sextile so Saturnom v znamení Strelca. Merkúr a Venuša sú v znamení Vodnára vo vzájomnej konjunkcii a sú v opozícii s Jupiterom v znamení Leva a v kvadráte so Saturnom. Urán v znamení Barana je v kvadráte s Plutom v znamení Kozorožca. Mars je v znamení Rýb a je v konjunkcii s Neptúnom tiež v znamení Rýb a obe planéty sú v kvadráte so Saturnom. Mesiac dosahuje v utorok nov.

Pondelok: Mesiac je v znamení Kozorožca a je v konjunkcii s Plutom a v kvadráte s Uránom. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na kosti a pokožku. Umiernene cvičíme, aby sme nezanedbali ohybnosť.

Utorok: Slnko vstupuje do znamenia Vodnára o 10.43 hod. a Mesiac dosahuje nov o 14.14 hod. Mesiac je v konjunkcii so Slnkom a v sextile so Saturnom. Mesiac o 14.00 hod. vstupuje do znamenia Vodnára a nachádza sa vo vzdušnom živle.

Streda: Mesiac je v konjunkcii s Marsom a Venušou, v opozícii s Jupiterom a v sextile s Uránom. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na nohy a kolená a odpočívame s nohami položenými vyššie než je hlava. Státie obmedzujeme.

Štvrtok: Mesiac o 13.48 hod. vstupuje do znamenia Rýb a je v konjunkcii s Venušou a v kvadráte so Saturnom. Vládca znamenia Rýb je Neptún s Jupiterom a nachádza sa vo vodnom živle, vplýva na vnímavosť a citlivosť.

Piatok: Mesiac je v konjunkcii s Marsom a Neptúnom, v kvadráte so Saturnom a v sextile s Plutom. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na prsty na nohách, nosíme kvalitné topánky a nezaťažujeme lymfatické cesty. Cvičíme jogu a strečing.

Sobota: Mesiac je v znamení Barana o 14.31 hod., je v trigóne so Saturnom a v sextile so Slnkom. Vládca znamenia Barana je Mars s Plutom, nachádza sa v ohnivom živle a vplýva na genialitu, nadšenie pre všetko nové a nevyskúšané.

Nedeľa: Mesiac je v konjunkcii s Uránom, v kvadráte s Plutom, v sextile s Merkúrom a v trigóne s Jupiterom. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na čelo, čelové dutiny, obličaj a žalúdok. Hlavu chránime pred zmenami teploty.

Peter Mišík

Kontakt: 055/6251710

Foto: Marek Bednář

Zdroj: http://putnici.sk/


Všetky TÝŽDENNÉ predpovede pre rok 2015 postupne nájdete na tejto adrese.

Všetky MESAČNÉ predpovede pre rok 2015 postupne nájdete na tejto adrese.

Autori: 
Sekcie: 
január 18, 2015 23:59 popoludní

 

 

Top