Obrázok používateľa CEZ OKNO
Týždenný horoskop 19. - 25. 5. 2014

Slnko sa nachádza v znamení Býka do stredy a potom vstupuje do znamenia Blížencov. Slnko je v opozícii so Saturnom v znamení Škorpióna. Merkúr v znamení Blížencov je v sextile s Venušou v znamení Barana. Venuša je v konjunkcii s Uránom v znamení Barana a v kvadráte s Jupiterom v znamení Raka. Jupiter je v opozícii s Plutom v znamení Kozorožca a v trigóne so Saturnom. Mars je v znamení Váh a je v opozícii s Uránom a kvadráte s Plutom. Neptún je v znamení Rýb. Mesiac dosahuje poslednú štvrť v stredu. Konštelácia vytvára nejednotnosť a nesústredenosť.

Pondelok: Mesiac je o 11.58 hod. v znamení Vodnára a je v kvadráte s Venušou a v trigóne so Slnkom. Vládca znamenia Vodnára je Urán, nachádza sa vo vzdušnom živle a vplýva na spoločnosť i širokú verejnosť.

Utorok: Mesiac je v sextile s Uránom a v trigóne s Merkúrom i Marsom. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na nohy, nestojíme nehybne na jednom mieste, vyhýbame sa dlhým túram a odpočívame s nohami položenými vyššie.

Streda: Mesiac je v poslednej štvrti o 14.59 hod. a Slnko vstupuje do znamenia Blížencov o 4.58 hod. Mesiac je v kvadráte so Slnkom a v trigóne s Merkúrom. Mesiac o 14.18 hod. vstupuje do znamenia Rýb, kde je vládca Neptún s Jupiterom.

Štvrtok: Mesiac je v trigóne s Jupiterom, v konjunkcii s Neptúnom a v sextile s Plutom. Znamenie Rýb je vo vodnom živle, čo prináša zvýšenú citlivosť a vnímavosť. Pozor si dávame na alkohol, drogy a fanatizmus.

Piatok: Mesiac o 18.01 hod. vstupuje do znamenia Barana, je v kvadráte s Merkúrom a v trigóne s Jupiterom a Saturnom. Vládca znamenia Barana je Mars a Pluto nachádzajúce sa v ohnivom živle. Podporuje smelosť a odvahu.

Sobota: Mesiac je v konjunkcii s Uránom, v kvadráte s Plutom a Jupiterom a v opozícii s Marsom. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na obličaj a čelo v spojení so žalúdkom. Sme opatrní pri každodennej činnosti.

Nedeľa: Mesiac o 23.28 hod. vstupuje do znamenia Býka. Je v konjunkcii s Uránom a Venušou a v kvadráte s Jupiterom. Vládca znamenia Býka je Venuša, nachádza sa v zemitom živle a vplýva na pevnosť, neochvejnosť i tvrdohlavosť.

Peter Mišík

Kontakt: 055/6251710

Foto: Marek Bednář

Zdroj: http://putnici.sk/


Všetky TÝŽDENNÉ predpovede pre rok 2014 postupne nájdete na tejto adrese.

Všetky MESAČNÉ predpovede pre rok 2014 postupne nájdete na tejto adrese.

Autori: 
Sekcie: 
máj 18, 2014 20:09 popoludní

 

 

Top