Obrázok používateľa CEZ OKNO
Týždenný horoskop 19. - 25. 9. 2016

Slnko je v Panne a do Váh vstupuje vo štvrtok. Slnko je v konjunkcii s Jupiterom vo Váhach a v kvadráte s Marsom v Strelcovi. Merkúr v Panne je v trigóne s Plutom v Kozorožcovi, v opozícii s Neptúnom v Rybách a v kvadráte so Saturnom v Strelcovi. Venuša je vo Váhach a je v sextile s Marsom. Saturn je v kvadráte s Neptúnom a Mars je v trigóne s Uránom v Baranovi. Mesiac je v poslednej štvrti v piatok. Konštelácia vytvára netrpezlivosť a nehody.

Pondelok: Mesiac je o 6.58 hod. v Býkovi a je v opozícii s Venušou. Vládca Býka je Venuša, nachádza sa v zemitom znamení a vplýva na hmotnú krásu a umenie, architektúru záhrady, sochárstvo, maľby, dizajn a pod.

Utorok: Mesiac je v trigóne s Merkúrom, Slnkom a Plutom a v opozícii s Venušou. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na štítnu žľazu, krčnú chrbticu, ochorenie nosohltanu, chronickú nádchu a chránime hrdlo pred prechladnutím.

Streda: Mesiac je o 7.53 hod. v Blížencoch. Mesiac je v trigóne so Slnkom a Jupiterom a v opozícii so Saturnom. Vládca Blížencov je Merkúr nachádzajúci sa vo vzdušnom živle a vplývajúci na rozum, vzdelanie a špekulovanie.

Štvrtok: Slnko vstupuje do Váh o 16.20 hod. Mesiac je v kvadráte s Merkúrom a Neptúnom a v opozícii so Saturnom. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na ramená a ruky, pľúca a nervový systém. Vyhýbame sa stresu, cvičíme jogu a veľa meditujeme.

Piatok: Venuša vstupuje do Škorpióna o 17.00 hod. Mesiac je v poslednej štvrti o 11.56 hod. a je v kvadráte so Slnkom, Jupiterom, v trigóne s Venušou a v opozícii s Marsom. Mesiac vstupuje o 10.33 hod. do Raka a tam je vládca Mesiac vo vodnom živle.

Sobota: Mesiac je v sextile s Merkúrom, v opozícii s Plutom a v trigóne s Neptúnom. Mesiac v Rakovi sa prejavuje zvýšenou rodinnou súdržnosťou a citlivosťou. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na žalúdok a metabolizmus.

Nedeľa: Mesiac je o 15.48 hod. v Levovi a je v sextile so Slnkom a Jupiterom a v kvadráte s Venušou a Uránom. Vládca Leva je Slnko nachádzajúce sa v ohnivom živle a vplývajúce na hrdosť, pýchu a schopnosť riadiť a organizovať.

Peter Mišík

Kontakt: 055/6251710

Foto: Marek Bednář

Zdroj: http://putnici.sk/


Všetky TÝŽDENNÉ predpovede pre rok 2016 postupne nájdete na tejto adrese.

Všetky MESAČNÉ predpovede pre rok 2016 postupne nájdete na tejto adrese.

Autori: 
september 19, 2016 20:34 popoludní

 

 

Top