Obrázok používateľa CEZ OKNO
Týždenný horoskop 2. - 8. 11. 2015

Slnko je v Škorpiónovi a je v sextile s Jupiterom a Plutom a je v konjunkcii s Merkúrom, ktorý v pondelok vstupuje do Škorpióna. Obe planéty sú v trigóne s Neptúnom v Rybách. V znamení Panny sú v spoločnej konjunkcii Venuša, Mars a Jupiter. Venuša v nedeľu vstupuje do znamenia Váh. Jupiter je v trigóne s Plutom v Kozorožcovi a Saturn v Strelcovi je v kvadráte s Neptúnom. Urán v Baranovi je v kvadráte s Plutom. Mesiac je v poslednej štvrti v utorok. Konštelácia dáva klapky na oči pred problémami.

Pondelok: Merkúr vstupuje do Škorpióna o 8.00 hod. Mesiac o 16.48 vstupuje do Leva a je v sextile s Venušou a Marsom, v kvadráte s Merkúrom a v trigóne so Saturnom. Vládca znamenia Leva je Slnko, nachádza sa v ohnivom živle a vplýva na hrdosť.

Utorok: Mesiac je v poslednej štvrti o 13.24 hod. a je v trigóne so Saturnom a v kvadráte so Slnkom. Po zdravotnej stránke si musíme najviac dávať pozor na srde, krvný tlak a cievy. Vyhýbame sa adrenalínovým športom.

Streda: Mesiac je v trigóne s Uránom a doprajeme si primeraný pohyb a šport. Konštelácia praje najnovším technológiám, vynálezom, elektronike a pod. Darí sa aj pri cestovaní a zlepšujú sa vzťahy so zahraničím.

Štvrtok: Mesiac o 3.22 hod. vstupuje do znamenia Panny a je v kvadráte so Saturnom, v sextile s Merkúrom a Slnkom a v opozícii s Neptúnom. Vládca Panny je Merkúr, nachádza sa v zemitom živle a vplýva na hmotnú starostlivosť.

Piatok: Mesiac je v konjunkcii s Jupiterom, v opozícii s Neptúnom, v sextile so Slnkom a v trigóne s Plutom. Po zdravotnej stránke je najviac ohrozený tráviaci a vylučovací systém. Vyhýbame sa ťažkým potravinám.

Sobota: Mesiac o 16.14 hod. vstupuje do znamenia Váh a je v konjunkcii s Venušou a Marsom. Vládca Váh je Venuša, nachádza sa vo vzdušnom živle, kde vplýva na nehmotné umenie, spev, poézia výrečnosť, herectvo a pod.

Nedeľa: Venuša vstupuje do Váh o 17.00 hod. a Mesiac je v sextile so Saturnom. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na pitný režim, ohrozené sú ľadviny, krížová časť chrbtice a panvová oblasť. Cvičíme cviky z jógy na chrbticu.

Peter Mišík

Kontakt: 055/6251710

Foto: Marek Bednář

Zdroj: http://putnici.sk/


Všetky TÝŽDENNÉ predpovede pre rok 2015 postupne nájdete na tejto adrese.

Všetky MESAČNÉ predpovede pre rok 2015 postupne nájdete na tejto adrese.

Autori: 
Sekcie: 
november 03, 2015 18:26 popoludní

 

 

Top