Obrázok používateľa CEZ OKNO
Týždenný horoskop 2. - 8. 2. 2015

Slnko sa nachádza v znamení Vodnára a je v sextile s Uránom v znamení Barana a v opozícii s Jupiterom v znamení Leva. Merkúr vo Vodnárovi je v sextile so Saturnom v Strelcovi. Venuša a Neptún sú v konjunkcii v znamení Rýb a sú v kvadráte so Saturnom. Mars v Rybách je v sextile s Plutom v Kozorožcovi. Urán je v kvadráte s Plutom a v trigóne s Jupiterom. Mesiac dosahuje v stredu spln. Konštelácia podporuje fanatizmus a potláča zdravú logiku.

Pondelok: Mesiac je o 18.41 hod. v znamení Leva a je v trigóne so Saturnom a Marsom. Vládca znamenia Leva je Slnko nachádzajúce sa v ohnivom živle, vplýva na radosť zo života, hrdosť, čestnosť, pýchu a slávu.

Utorok: Mesiac je v opozícii so Slnkom a Merkúrom a v trigóne so Saturnom a Uránom. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na srdce, krvný tlak a náhle zmeny pohybu pri zvýšenej fyzickej námahe. Cvičíme jogu.

Streda: Mesiac je o 0.09 hod. v splne a je v konjunkcii s Jupiterom, v opozícii so Slnkom a v trigóne s Uránom. Kvôli zdraviu držíme pôst a pijeme len vlažnú vodu. Viac sa pohybujeme a robíme prechádzky rýchlou a dynamickou chôdzou.

Štvrtok: Mesiac je o 6.46 hod. v znamení Panny a je v opozícii s Neptúnom a Venušou a v kvadráte so Saturnom. Vládca Panny je Merkúr, nachádza sa v zemitom živle a vplýva na rozum, obchodovanie a komunikáciu.

Piatok: Mesiac je v opozícii s Neptúnom, Venušou a Marsom. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na podžalúdočné orgány, slinivku brušnú, tenké, slepé a hrubé črevo. Stravujeme sa umiernene a dôkladne žujeme potravu.

Sobota: Mesiac je v znamení Váh o 19.44 hod. a je v trigóne s Merkúrom a v opozícii s Marsom. Vládca Váh je Venuša nachádzajúca sa vo vzdušnom živle a vplýva na umenie, krásu, kultúrnu sféru, ale nehmotného charakteru.

Nedeľa: Mesiac je v opozícii s Uránom, v kvadráte s Plutom a v trigóne s Merkúrom. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na ľadviny, krížovú a driekovú oblasť chrbtice. Pijeme dostatok tekutín, najmä pramenitú vodu.

Peter Mišík

Kontakt: 055/6251710

Foto: Marek Bednář

Zdroj: http://putnici.sk/


Všetky TÝŽDENNÉ predpovede pre rok 2015 postupne nájdete na tejto adrese.

Všetky MESAČNÉ predpovede pre rok 2015 postupne nájdete na tejto adrese.

Autori: 
Sekcie: 
február 02, 2015 23:59 popoludní

 

 

Top